Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum november 03, 2023, 21:42:45Értem, hogy bet - paysafe - skrill - bankszámla... DE
Paysafe-ről hogy lehet átrakni skrillre??? Hol van ez leírva? Mi a menete?

Skrillen van ilyen befizetési opció. 5%ért.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 03, 2023, 23:14:07Skrillen van ilyen befizetési opció. 5%ért.

ez Neteller, de igy néz ki a befizetés

Sziasztok. Nyitottam egy paysafecard számlát, de a feltöltéssel nem boldogulok. Online tölteném fel MC hitelkártyáról, de a kártyára írt név mezőben a nevemet nem fogadja el, "Cardholder name is invalid" hibával.Érdekes, hogy miután beütöm a kívánt összeget és a továbbra kattintok, a következő oldal már úgy jelenik meg, hogy az app a nevemet automatikusan kitölti, a kártyaadatok még üresek, de már akkor is írja, hogy nem jó a név. Természetesen a név és az ékezetek is stimmelnek és ugyanaz van megadva a paysafecardnál is, mint ami a kártyán szerepel. A másik probléma, hogy első alkalommal 20000ft-tal próbálkoztam és hiába nem  sikerült a tranzakció, a második próbálkozásomnál viszont eleve visszautasít, mondván, túllépem a napi keretet. Mi lehet a probléma?

Idézetet írta: vazul73 Dátum november 12, 2023, 15:29:43Sziasztok. Nyitottam egy paysafecard számlát, de a feltöltéssel nem boldogulok. Online tölteném fel MC hitelkártyáról, de a kártyára írt név mezőben a nevemet nem fogadja el, "Cardholder name is invalid" hibával.Érdekes, hogy miután beütöm a kívánt összeget és a továbbra kattintok, a következő oldal már úgy jelenik meg, hogy az app a nevemet automatikusan kitölti, a kártyaadatok még üresek, de már akkor is írja, hogy nem jó a név. Természetesen a név és az ékezetek is stimmelnek és ugyanaz van megadva a paysafecardnál is, mint ami a kártyán szerepel. A másik probléma, hogy első alkalommal 20000ft-tal próbálkoztam és hiába nem  sikerült a tranzakció, a második próbálkozásomnál viszont eleve visszautasít, mondván, túllépem a napi keretet. Mi lehet a probléma?

Kyc?
A nevre megcserelt sorrend?

#244 november 12, 2023, 18:09:48, vazul73
Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 12, 2023, 16:25:07Kyc?
A nevre megcserelt sorrend?

Köszi a választ.
Standard számlám van, ennél azt írja az ászf, hogy kérhet azonosításhoz dolgokat.
 "A PSC jogosult az ügyfél személyazonosságának és lakóhelyének igazolását, valamint a regisztrációs adatok pontosságát igazoló egyéb dokumentumokat kérni."
De nem kér és nem is találok ilyen helyet, ahová fel tudnám tölteni.
A kártyán lévő névnél előre rakta a keresztnevet, azt én próbáltam fordítva is, ahogy a kártyán van, csupa nagybetűvel is, sehogy nem volt jó.

Idézetet írta: vazul73 Dátum november 12, 2023, 18:01:42Köszi a választ.
Standard számlám van, ennél azt írja az ászf, hogy kérhet azonosításhoz dolgokat.
 "A PSC jogosult az ügyfél személyazonosságának és lakóhelyének igazolását, valamint a regisztrációs adatok pontosságát igazoló egyéb dokumentumokat kérni."
De nem kér és nem is találok ilyen helyet, ahová fel tudnám tölteni.
A kártyán lévő névnél előre rakta a keresztnevet, azt én próbáltam fordítva is, ahogy a kártyán van, csupa nagybetűvel is, sehogy nem volt jó.

Limtek és státuszoknál lehet szerintem a kyct megcsinálni, és akkor nem kapsz limites dolgot.
Azt irtad hitelkártya. Nem lehet hogy azt nem szeretik? Én debitet használnék inkább

#246 november 12, 2023, 19:11:49, vazul73
Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 12, 2023, 18:23:09Limtek és státuszoknál lehet szerintem a kyct megcsinálni, és akkor nem kapsz limites dolgot.
Azt irtad hitelkártya. Nem lehet hogy azt nem szeretik? Én debitet használnék inkább

Aha, látom, unlimitednél kell a kyc. Akkor átlépek és megpróbálom úgy. Köszi.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum szeptember 13, 2023, 08:14:00Nálam is csak ez van. 300 Ft a költség bármelyik névértéket veszi az ember.
Leírom a tapasztalataimat, hátha segít:
1. Többnyire 1 percen belül jön a kód emailben, és akkor kerül fel a honlapjukon is a korábban vásárolt elemek közé.

2. Az esetek 20%-ban csak 2-3 perc múlva jön a kód

3. Volt egyszer 55 perces intervallum is.

4. Egyszer kaptam emailt a befizetésről, de nem jött kód. Írtam nekik emailt, hogy mi a pálya. Visszaírtak 3-4 óra múlva, hogy látják a befizetést, de törlik a műveletet, az összeg majd 30 napon belül visszakerül a számlámra. Végül 3 nap múlva visszakerült.

Összességében teljesen megbízhatónak gondolom ezt a verziót.
Nem küldi meg a telefonszámra a kódot..
Másnál se müködik a paysef vásárlás?
Köszönöm

Idézetet írta: artur72 Dátum december 03, 2023, 11:57:28Nem küldi meg a telefonszámra a kódot..
Másnál se müködik a paysef vásárlás?
Köszönöm
Nálam működik.
Nekem emailben küldi, telefonszámra még sose küldte.
Plusz beregiszrálva a pay-station oldalra, ott is latszik a kód a vásárlásoknál

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 03, 2023, 13:02:50Nálam működik.
Nekem emailben küldi, telefonszámra még sose küldte.
Plusz beregiszrálva a pay-station oldalra, ott is latszik a kód a vásárlásoknál
Köszi! Sikerült

Idézetet írta: artur72 Dátum december 03, 2023, 13:05:00Köszi! Sikerült
Szuper.
Irtam feljebb, hogy 3-féle eset lesz:
98%-ban minden rendben, és érkezik a kód 1-2 percen belül
1%, hogy csak 15-30 perc mulva jon kod
1%, hogy nem jön kód, a fizetés megtörtént pedig. Ilyenkor egy email a pay-stationnek, visszairnak, hogy oke  latjak, es 48-72 ora mulva visszakerul a kartyara a penz