Neteller

Indította ab_aevo, május 05, 2009, 18:34:00

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Valoszinuleg az utolso tranzakcional a par nappal kesobbi elkonyvelesnel rosszabb volt az arfolyam a konverzional

Nekem volt hasonló.

Sot olyan is hogy amikor negativba volt a skrillen, a netellert se tudtam használni, azt irtak ugyanaz a ceg, igy hogy feloldjak a netelleres restrictiont, nullazzam ki a skrillt.

csacsi1899

**** Tősgyökeres
április 26, 2021, 23:28:24 #571 április 26, 2021, 23:35:43, csacsi1899
Jó korrekt, hogy április 22-én küldenek mailt, hogy április 27-től felemelik a money transfert 4,49%-ra!  :o  :o  :o

Persze ha letöltöd az appot, meg befizetsz bankszámláról, meg verifájolod a kutyádat is, akkor ingyen lesz , de ha a feltöltést nem csinálod meg, akkor június 26-tól 2,99%.

Ez azért elég nagy lehúzás.

Hentesáru

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 26, 2021, 23:28:24
Jó korrekt, hogy április 22-én küldenek mailt, hogy április 27-től felemelik a money transfert 4,49%-ra!  :o  :o  :o

Persze ha letöltöd az appot, meg befizetsz bankszámláról, meg verifájolod a kutyádat is, akkor ingyen lesz , de ha a feltöltést nem csinálod meg, akkor június 26-tól 2,99%.

Ez azért elég nagy lehúzás.

Ez már több a soknál már így nem is érdemes használni ezeket hogy a számládra kiutaljanak mert sokat levonnak, és lehet még ennél többet emelnek

szalist

**** Tősgyökeres
Sziasztok.Nem tudjàtok véletlenül ha kimegyek külföldre nyaralni jelen esetben erdélybe ott tudom készpénzfelvételre hasznàlni a neteller kàrtyàmat??Vagy tudtok dobni egy support e-mail cìmet hogy megkérdezzem?Ez utòbbit hiàba keresem nem talàlom.Elöre is köszönöm a segìtségeteket.

Wonder68

**** Tősgyökeres
Én ukrajnában használtam legutóbb, semmi gond nem volt :ok:

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Természetesen lehet használni. A világ összes országában használható ahol amúgy bármilyen MC kartyat elfogadnak.

Mefisto

*** Haladó
Van egy nagy problémám urak!
Regisztrálni akartam egy Neteller fiókot, de a telefonszám megadásánál kiderült, egy másik acc már regisztrálva lett vele. Nem emlékszem, hogy bohó fiatalságomban regisztráltam volna a netellerre, de ha igen, akkor sem használtam soha, ez fix! Mit lehet ilyenkor csinálni? Ha igazolom a személyazonosságomat akkor meg lehet oldani, hogy törlöm az accountot és újat hozok létre? Gondolom a supportnak kéne írnom az ügyben, de még a kapcsolati email címet sem találom....

Mefisto

*** Haladó
Bocsi a kérdésért, megoldottam a dolgot! :cya:

Nyuszika10

**** Tősgyökeres
Most nemigen van időm végigolvasni a hozzászólásokat.Ki tudja esetleg:eurós Netellerről Neteller kártyával eurós automatából tudok kinyerni eurót?Illetve mi a költsége?(Nem váltogatnak forintra át meg vissza?OTP-s az illető automata.).

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Tudsz. A koltsege elvileg csak az alap neteller koltseg lesz, 0 konverzios koltseggel.

BvB_09

***** Régi motoros
Korábban regisztráltam Neteller fiókot, amit ma szerettem volna használni. Valamiért nem engedett be a jelszavammal és a jelszóemlékeztető sem érkezett meg (volt regisztrációm, de lehet nem volt teljes mértékben verifikálva a számla). Kíváncsiságból regisztráltam egy újat, ugyanazzal az e-mail címmel és csinált nekem egy új számlát. Valaki járt már így?

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Nem. De ez esetben nem lehet gondod.