Skrill Infó

Indította Milán, december 01, 2009, 19:27:02

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Semmiképp nem buktad el, max kifizeted magadnak némi veszteséggel.

Egyébként elvileg most már működnie kell hogy ha átküldöd valakinek, vagy a saját netelleredre ha van, akkor bárhogyan használható. Néhány hete fizettem be MC-dal és először nem engedett az unibetre befizetni, hiába volt kipipálva a gambling(mert ha ki is van pipálva akkor is csak bizonyos honlapokra enged és bár az unibet.com rajta van a listán a magyar hu1.unibet.comra nem engedett)
Viszont átküldve másik számlára működött a deposit

csatarid

***** Régi motoros
Idézetet írta: Superhero Dátum május 14, 2022, 07:44:43Sziasztok!

Történt egy kis hiba a Skrillnél.
Fizettem be az aznbet nevű 1xbet klónhoz Skrillen keresztül 10.000Ft-ot de úgy hogy a Skrill csak közvetítő volt mert a bankkártyám használtam.
Egészen a jóváhagyásig 10.000Ft volt mindenhol de amikor jóváhagyáshoz érkeztem már csak 100Ft volt az összeg
A tranzakció sikeres volt.
Az aznbet oldalán 10.000Ft lett jóváírva, a Skrill oldalán is 10.000Ft van a történetben a CIB viszont csak 100Ft-ra terhelte a kártyámat. Amikor eltelt pár nap és meg volt a tényleges terhelés akkor is maradt a 100Ft.
A skrill felfüggesztette a számlám amíg rendbe rakják az egyenlegem.
Nekem az a kérdés inkább hogy hol? aznbet, skrill, CIB? A pénz ami "jogtalanul" van nálam félre van rakva és be tudom fizetni ahova kell. A skrill nem ad értelmes választ, dolgoznak a dolgon.

Válaszolnak legalább? Itt semmi reakció.

BvB_09

***** Régi motoros
Idézetet írta: Superhero Dátum május 14, 2022, 07:44:43Sziasztok!

Történt egy kis hiba a Skrillnél.
Fizettem be az aznbet nevű 1xbet klónhoz Skrillen keresztül 10.000Ft-ot de úgy hogy a Skrill csak közvetítő volt mert a bankkártyám használtam.
Egészen a jóváhagyásig 10.000Ft volt mindenhol de amikor jóváhagyáshoz érkeztem már csak 100Ft volt az összeg
A tranzakció sikeres volt.
Az aznbet oldalán 10.000Ft lett jóváírva, a Skrill oldalán is 10.000Ft van a történetben a CIB viszont csak 100Ft-ra terhelte a kártyámat. Amikor eltelt pár nap és meg volt a tényleges terhelés akkor is maradt a 100Ft.
A skrill felfüggesztette a számlám amíg rendbe rakják az egyenlegem.
Nekem az a kérdés inkább hogy hol? aznbet, skrill, CIB? A pénz ami "jogtalanul" van nálam félre van rakva és be tudom fizetni ahova kell. A skrill nem ad értelmes választ, dolgoznak a dolgon.

Nálam is ugyanez a helyzet. Megkérdeztem, hogy hogyan oldjuk meg a problémát, de csak annyit írtak, hogy várjak türelemmel, majd kitalálják.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Nehany nap es a kulonbozetet kérni fogja a skrill es minuszba teszi a szamlatokat. Egy befizetessel megoldjatok es kesz.

Jartam hasonloan, csak nalam a rapid transfert dobta vissza a bank amit a skrill jovairt. Nehany nap mulva minuszba tettek a számlán és kérték hogy fizesse be a penzt.

Superhero

** Kezdő
Napok óta nyüstölöm őket de a várjak türelemmel emailnél nem jutok előrébb.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Nekem is relative sok ido volt mig jott az email. Esetleg befizetheted a kulonbozetet mar most es akkor majd automatikusan levonjak

Superhero

** Kezdő
Idézetet írta: MessiÁs Dátum Tegnap - 07:05:24Nekem is relative sok ido volt mig jott az email. Esetleg befizetheted a kulonbozetet mar most es akkor majd automatikusan levonjak

Mindent összevetve 2.700.000Ft-ról van szó ☺️ (Az első 10.000Ft-nál még fel sem tűnt 🤔)  Megvárnám amíg mínuszban vagyok tényleg ☺️

MessiÁs

**** Tősgyökeres