Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az AVIA benzinkúton azt, hogy 31.-én pénteken este 8.-kor kaptak értesítést, hogy éjféltól (aug 1.) határozatlan ideig nem értékesíthetnek Paysafecardot. A szerződést nem bontották fel (tegnap este 7-kor beszéltem velük), csak szüneteltetik.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 04, 2020, 22:22:00
Ok, de mit mondanak pl. azokon a helyeken ahol eddig volt?

1. Megszűnt a paysafecard árusítás (Bp. Lehel-téri aluljáró/Relay) 2. Karbantartás miatt nem tud értékesíteni (Bp. Békásmegyer HÉV/Relay).

Köszönöm. Hátha csak átmeneti.  ;)

Köszönjük megkeresését.

Sajnos jelenleg Magyarországon átmeneti műszaki okok miatt nem mindegyik elárusító helyen kapható  paysafecard, többek között az Ön által felsoroltaknál. Tudomásunk szerint,  az OMV kutaknál jelenleg árusítanak paysafecardot.

A hiba megoldásáig szíves türelmét kérjük.

Üdvözlettel:
A paysafecard csapata



Itt csak az az érdekes, hogy július 27-én BvB_09 kolléga már megírta, hogy éjféltől nem lesz az Inmedio/Relay párosnál paysafecard.
Ritka az ilyen tervezhető műszaki hiba.   :)



Gyerekek hihetetlen, egy közel 20 ezres lélekszámú kisvárosban sehol nem kapni ezt a paysafe kártyát. Pedig rákerestem még a neten is előtte, azt írták itt meg itt kapni. Mindkettő nemzeti dohányboltként volt feltüntetve, meg volt az immedio de ott megszűnt. Átmenetileg vagy végleg, nem tudta megmondani az eladó se. Mindkét dohányboltban csak néztek rám mintha vmi ufót láttak volna, szerintem még csak nem is hallott egyik tag se róla.  ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum augusztus 10, 2020, 17:15:43
Gyerekek hihetetlen, egy közel 20 ezres lélekszámú kisvárosban sehol nem kapni ezt a paysafe kártyát. Pedig rákerestem még a neten is előtte, azt írták itt meg itt kapni. Mindkettő nemzeti dohányboltként volt feltüntetve, meg volt az immedio de ott megszűnt. Átmenetileg vagy végleg, nem tudta megmondani az eladó se. Mindkét dohányboltban csak néztek rám mintha vmi ufót láttak volna, szerintem még csak nem is hallott egyik tag se róla.  ;D
Szia, sztm dohanyboltokban sose volt.
Nincs ÖMV benzinkut? Ott tuti lesz.
Ha nincs, akkor kell egy megbizhato haver, csaladtag olyan helyen, ahol van ÖMV kut, meg kell vele vetetni, es elkerni a szamsort.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 10, 2020, 17:36:32
Szia, sztm dohanyboltokban sose volt.
Nincs ÖMV benzinkut? Ott tuti lesz.
Ha nincs, akkor kell egy megbizhato haver, csaladtag olyan helyen, ahol van ÖMV kut, meg kell vele vetetni, es elkerni a szamsort.

Hali. :) Annak a nevén szerepelt akié a dohánybolt, azért gondoltam hogy ott van. ÖMV az itt nincs, a szomszédos városban van de ezért már nem akartam átautókázni oda. Mindegy, tippmixpróra sms-el is lehet utalni, csak épp ők annyira nem a kedvenceim. De hát az Intert mindenhol meglehet rakni végül is. Ha az egyik helyen nem nyer akkor a másikon se. :D

5.000Ft psc befizetés 4.748Ft-t ér 1xbetéknél... Szép  :crazy:

Idézetet írta: Csenii Dátum augusztus 10, 2020, 17:15:43
Gyerekek hihetetlen, egy közel 20 ezres lélekszámú kisvárosban sehol nem kapni ezt a paysafe kártyát. Pedig rákerestem még a neten is előtte, azt írták itt meg itt kapni. Mindkettő nemzeti dohányboltként volt feltüntetve, meg volt az immedio de ott megszűnt. Átmenetileg vagy végleg, nem tudta megmondani az eladó se. Mindkét dohányboltban csak néztek rám mintha vmi ufót láttak volna, szerintem még csak nem is hallott egyik tag se róla.  ;D

Lényegében a hetvenezres Érden sincsen.
(csak a városon kívüli benzinkútaknál, Százhalombatta felé)

Tavaly még vagy fél tucat helyet írt a paysafecard keresője, el is indultam egyszer bringával, hogy feltérképezem a várost illetve a feltöltési pontokat...
Benzinkút: - sosem hallottak róla
Kisbolt 1.: "a lányom a tulaj, fogalmam sincs hogy működik"
Kisbolt 2: "én vagyok a tulaj, de ilyet még sosem vettek nálam és nincs is"

A paysafecard oldalán van (volt?) egy folyamatábra, hogy hogyan segítsünk a pénztárosnak megtalálni a paysafecardot a gépén, ha ő nem tudja, de esélytelen volt eljutni eddig...
Volt, ahol úgy néztek rám, mint ha ki akartam volna rabolni őket, pedig fegyver helyett egy húszezrest lobogtattam. 

Az egész több sebből vérzik: ha van, miért nem tud róla a boltos, ha nincs, miért kell nekem hülyét csinálnom magamból?  :)

Na mindegy, lehet, hogy kéne keresni egy megbízható OMV alkalmazottat, aki munkaidőben vásárolna nekünk, mi meg utalnánk neki a pénzt. hehe


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 16, 2020, 22:47:44
Lényegében a hetvenezres Érden sincsen.
(csak a városon kívüli benzinkútaknál, Százhalombatta felé)

Tavaly még vagy fél tucat helyet írt a paysafecard keresője, el is indultam egyszer bringával, hogy feltérképezem a várost illetve a feltöltési pontokat...
Benzinkút: - sosem hallottak róla
Kisbolt 1.: "a lányom a tulaj, fogalmam sincs hogy működik"
Kisbolt 2: "én vagyok a tulaj, de ilyet még sosem vettek nálam és nincs is"

A paysafecard oldalán van (volt?) egy folyamatábra, hogy hogyan segítsünk a pénztárosnak megtalálni a paysafecardot a gépén, ha ő nem tudja, de esélytelen volt eljutni eddig...
Volt, ahol úgy néztek rám, mint ha ki akartam volna rabolni őket, pedig fegyver helyett egy húszezrest lobogtattam. 

Az egész több sebből vérzik: ha van, miért nem tud róla a boltos, ha nincs, miért kell nekem hülyét csinálnom magamból?  :)

Na mindegy, lehet, hogy kéne keresni egy megbízható OMV alkalmazottat, aki munkaidőben vásárolna nekünk, mi meg utalnánk neki a pénzt. hehe
Csak az OMV!  :ok:
Én is belefutottam hasonló körökbe,mint te,azóta máshol nem próbálkozok csak a kúton. Mondjuk ott meg 2x jártam úgy,hogy kifogyott az aznapi keretük,nem tudtak adni...  ??? ???

Idézetet írta: Zsoca Dátum augusztus 16, 2020, 22:57:04
Mondjuk ott meg 2x jártam úgy,hogy kifogyott az aznapi keretük,nem tudtak adni...  ??? ???

Állítólag van már olyan is, hogy 24 órás limit, tegnap futottam bele az egyik helyen. Ami viszont újdonság volt számomra, hogy eltérő helyeken eltérő összegek vannak. 20 ezres kártyát akartam venni, de csak 15 és 25 ezres volt. Korábban vettem már 20 ezreset, plusz a relayben is, de hülyének néztek, meg kellett magyaráznom mi az a relay... Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy mekkora lehet a limit?

#131 augusztus 17, 2020, 17:06:08, zbking
Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 17, 2020, 12:52:57
Állítólag van már olyan is, hogy 24 órás limit, tegnap futottam bele az egyik helyen. Ami viszont újdonság volt számomra, hogy eltérő helyeken eltérő összegek vannak. 20 ezres kártyát akartam venni, de csak 15 és 25 ezres volt. Korábban vettem már 20 ezreset, plusz a relayben is, de hülyének néztek, meg kellett magyaráznom mi az a relay... Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy mekkora lehet a limit?
Regen 250 ezer volt az OMV kuton/24 ora, most felemeltek 400 ezer/24h
Szerintem 20 ezres nem volt, 2,5,10,25 volt regen, es amiota 15-ot lehet egyszerre betolteni a bet365-hoz, azota van 15-os is.

Visszaterve a limitre, az a rossz, hogy az alkalmazott nem tudja lekerni, hogy mennyi van meg a limitbol. Nalunk irogatjak fuzetbe :-), hogy tudjak.

Amit jo ha tudsz, azt hiszem nem az OMV kutra vonatkozik a napi limit, hanem penztargepre, igy a kuton ha ket kassza van, akkor a mindketton 400k a limit, ezt sok helyen nem tudjak.


Úgy döntöttem, hogy egyefene, ma nem paysafecardot veszek, hanem kipróbálom a paysafecash feltöltést. Elmentem az újságoshoz, erre a válasz: 1. Megszűnt nálunk. 2. Szünetel az árusítás. Omv-n tudok vásárolni.
Elmennek most már ezek is a picsába, hogy nem tudják mi van...

Egy gyors kérdés,sikerült ma befizetnie valakinek fogadóirodához paysafecard-dal??  ???

Újabb hülyének nézés. Mondom a nőnek a benzinkúton, hogy kártyával szeretnék fizetni, erre ő: nagyon hosszú ideje nem lehet kártyával venni (régóta ott van, nem egy új alkalmazott). Mondtam, hogy mindig kártyával veszem, de nem hitt nekem. Végül megpróbalta és sikerült neki. Komolyan mondom, hogy kezdenek egyre hülyébbek lenni...