Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 02, 2020, 13:08:22
Újabb hülyének nézés. Mondom a nőnek a benzinkúton, hogy kártyával szeretnék fizetni, erre ő: nagyon hosszú ideje nem lehet kártyával venni (régóta ott van, nem egy új alkalmazott). Mondtam, hogy mindig kártyával veszem, de nem hitt nekem. Végül megpróbalta és sikerült neki. Komolyan mondom, hogy kezdenek egyre hülyébbek lenni...

Én is úgy tudtam, hoyg nem lehet kártyával kifizetni, de aztán lehet, hogy csak az az ok, hogy a kártyahsználat díja elviszi a paysafecard értékesítésének hasznát.   :)

Egyedül a kétezreseket szoktam készpénzben venni, a többit mindig kártyával. Ez is olyan, hogy a Relay/inmedio párosnál is hol tudta az eladó, hogy lehet azzal fizetni, hol nem.

A paysafecash ideigleesen ki van kapcsolva Magyarországon.  >:(

50euros paysafecardomat, eladnam 14ezer forintért, neteller, skrill, magyar szamlaszamra utalas formajaban. Privat ha erdekel valakit!

Akinek van eladó paysafecard kódja kérem írjon rám mert szeretném megvásárolni!

Ki az aki eladja? Azért vette meg, hogy feltöltse.

Azért érdekelne mert ahol én lakom megszüntették az értékesítést!

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum október 20, 2020, 11:09:34
50euros paysafecardomat, eladnam 14ezer forintért, neteller, skrill, magyar szamlaszamra utalas formajaban. Privat ha erdekel valakit!
Gondolom te is úgy jártál ahogy én?! ???

A dolog ott kezdődik, hogy munkámból adódóan autóval jövök-megyek külföldön. Ma vettem egy német Shell kúton 100 EUR paysafecardot gond nélkül. A gubanc ott kezdődött amikor fel akartam tölteni. Próbáltam bet365, unibet, sportingbull, mindhárom azt írta hogy ezzel a pinnel csak mypaysafecardon keresztül tudok befizetni. Na mondom semmi baj feltöltöm oda, majd onnan az irodához. Na meg is próbáltam, de a mypaysafecard meg azt írja, hogy nem abban az országban vásároltam, ahova a regisztrációm szól, így oda sem tudom feltölteni. Patthelyzet. Ezt elmeséltem a telefonon az ügyfélszolgálatnak, azt mondta olyan lehetőségem van, hogy forintosítják, küldjem el e-mailben a teljes paysafecard blokkot, úgy hogy minden olvasható legyen. Itt tartunk most, a forintosítást várom.

Egyébként már kb. fél éve is szembesültem hasonló problémával, annyi volt a különbség, hogy akkor a bet365 nem engedte a feltöltést, de az unibet viszont igen. Ma már egyik sem.

Egyébként annyi nem világos számomra, hogy a fogadóirodáknak az eltérő pénznem lett a bajuk (számláim Ft alapúak) vagy nekik is a külföldi vétellel van gondjuk?! :(

Gondoltam megosztom, hátha valaki tud plusz infót, vagy az enyémmel előrébb lesz a jövőre nézve.

Idézetet írta: dgergely Dátum november 02, 2020, 19:41:04
Gondolom te is úgy jártál ahogy én?! ???

A dolog ott kezdődik, hogy munkámból adódóan autóval jövök-megyek külföldön. Ma vettem egy német Shell kúton 100 EUR paysafecardot gond nélkül. A gubanc ott kezdődött amikor fel akartam tölteni. Próbáltam bet365, unibet, sportingbull, mindhárom azt írta hogy ezzel a pinnel csak mypaysafecardon keresztül tudok befizetni. Na mondom semmi baj feltöltöm oda, majd onnan az irodához. Na meg is próbáltam, de a mypaysafecard meg azt írja, hogy nem abban az országban vásároltam, ahova a regisztrációm szól, így oda sem tudom feltölteni. Patthelyzet. Ezt elmeséltem a telefonon az ügyfélszolgálatnak, azt mondta olyan lehetőségem van, hogy forintosítják, küldjem el e-mailben a teljes paysafecard blokkot, úgy hogy minden olvasható legyen. Itt tartunk most, a forintosítást várom.

Egyébként már kb. fél éve is szembesültem hasonló problémával, annyi volt a különbség, hogy akkor a bet365 nem engedte a feltöltést, de az unibet viszont igen. Ma már egyik sem.

Egyébként annyi nem világos számomra, hogy a fogadóirodáknak az eltérő pénznem lett a bajuk (számláim Ft alapúak) vagy nekik is a külföldi vétellel van gondjuk?! :(

Gondoltam megosztom, hátha valaki tud plusz infót, vagy az enyémmel előrébb lesz a jövőre nézve.
Nem a devizák közti pénzmozgás a bajuk,hanem a pénzmosáshoz kapcsolódik ez a biztonsági protokkoljuk...Leegyszerüsitve ha német ip-rő töltötted volna fel elsőnek,akkor gond nélkül sikerült volna.De mivel nem igy tetted igy a rendszerük automatikusan blokkolja a pinedet és addig nem tudod hasznáni mig ők bele nem nyulnak...Mikor Orbánék blokkolták a fogadási oldalakat és csak vpn el lehetett belépni és is jártam igy,és majdnem 1 hétbe tellett mire megoldották a problámámat...

nem is lehet már magyarországon paysafet venni?

De igen. OMV benzinkutakon még lehet paysafecardot venni.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 02, 2020, 13:08:22
Újabb hülyének nézés. Mondom a nőnek a benzinkúton, hogy kártyával szeretnék fizetni, erre ő: nagyon hosszú ideje nem lehet kártyával venni (régóta ott van, nem egy új alkalmazott). Mondtam, hogy mindig kártyával veszem, de nem hitt nekem. Végül megpróbalta és sikerült neki. Komolyan mondom, hogy kezdenek egyre hülyébbek lenni...

Ugyanaz az eladó, ugyanaz a szituáció. Mondtam a nőnek, hogy mindig kártyával veszem,erre visszakérdez, hogy: itt??? A jó hír, hogy még nem ismernek. A két eladó sem értett egyet abban, hogy lehet-e vagy nem, de kiderült, hogy állítólag nem szabályos a kártyahasználat. Erre figyeljen, aki vásárolna, legyen nálatok kp. (Sikerült kártyával, de kérdés, hogy azt is meddig engedik).

Tegnaptól az összes Mobil Petrol benzinkúton kapható a paysafecard.

Itt a hivatalos oldal, ahol lehet kutat keresni:

https://www.mpetrol.hu/

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 07, 2021, 14:23:10
Tegnaptól az összes Mobil Petrol benzinkúton kapható a paysafecard.

Itt a hivatalos oldal, ahol lehet kutat keresni:

https://www.mpetrol.hu/
Na végre!

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum január 07, 2021, 16:18:23
Na végre!

Köszönöm szépen az információt! Kettő kút is van a közelemben úgy,hogy nemsokára meg is látogatom a kutakat.