Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Azt se tudták a kúton, hogy mi az a paysafecard.
Kecskemét M Petrol.

Idézetet írta: sade63 Dátum január 09, 2021, 21:37:26
Azt se tudták a kúton, hogy mi az a paysafecard.
Kecskemét M Petrol.
Várható, hogy inkább lepasszolnak, mint megtanuljanak valamit. Biztos, hogy mindenhol rajta van a gépen a program, csak nem tudják kezelni. Baja elkerülőn semmi gond, mint kés a vajban...

Van eladó pin  a limit miatt nem engedi feltölteni

Én is jártam így. Akkor szétszedtem a pint és két részletben már engedte a feltöltést a fogadóirodához. Ugyanazt a kódot írtam be második alkalommal is, akkor kiírta a fennmaradó összeget és végrehajtotta a befizetést.

Hello!
Kellene segitség.Ötezres pcardot töltöttem fel de nem tudok befizetni mert a teloszámom megváltozott ezért nem kapom meg a kodot.

Egyre nagyobb itt is a káosz. Vettem egy 2000 Ft-os kártyát,  próbaképp. Skrillre akartam befizetni, de nem engedte csak ha regisztrálok paysafe-re. Vagy ha belépek. Beléptem, beírom a kódot, erre kiírta, hogy felminősítés szükséges. Tök jó, hogy nem is használom már vagy másfél éve a paysafe oldalt, szóval még csak a limitemet sem használhattam el. Valaki kért már felminősítést?

Nekem már másfél éve azt írja:
402Ft a max feltölthető összeg  :crazy:

Tavaly nyár óta nem működik a paysafeCASH (a paysafecard egy kalap sz*r a kevés limit miatt). A skrillt lehetne feltölteni vele egyszerűen, ha működne, csak hát nem működik, hiába van az a honlapon hogy OMV kutaknál lehet beváltani, ott csak paysafecardot árulnak. Kb. havonta írok ezeknek az idiótáknak, most legutoljára olyan linket küldtek ahol partnerként (ismét) az Inmedio/Relay van feltüntetve, csak hogy persze ezeknél sem működik, tudnám hogy a mi a f*szért nem képesek megcsinálni hogy működjön.

Van egy 25€-s paysafecard kódom ami nem Magyarországon lett vásárolva. Próbálom feltölteni bet365-re de nem engedi, ezt írja ki:
- Ezzel a 16 számjegyű paysafecarddal csak paysafecard számlán keresztül lehet fizetni. Regisztráció most!

Regisztráltam, aztán ott próbálom beváltani ott meg ezt írja:
-Ezt a PIN-kódot nem lehet jóváírni paysafecard-fiókomon, mivel azt nem abban az országban vásárolták meg, ahol regisztrált.

Mit lehet tenni ilyenkor?  :-X

Idézetet írta: csatarid Dátum május 31, 2021, 09:44:12
Van egy 25€-s paysafecard kódom ami nem Magyarországon lett vásárolva. Próbálom feltölteni bet365-re de nem engedi, ezt írja ki:
- Ezzel a 16 számjegyű paysafecarddal csak paysafecard számlán keresztül lehet fizetni. Regisztráció most!

Regisztráltam, aztán ott próbálom beváltani ott meg ezt írja:
-Ezt a PIN-kódot nem lehet jóváírni paysafecard-fiókomon, mivel azt nem abban az országban vásárolták meg, ahol regisztrált.

Mit lehet tenni ilyenkor?  :-X
Meg kell próbálni írni az ügyfélszolgálatnak. Nem könnyű velük, de fognak válaszolni. Egy próbát megér. Azt hiszem fel is lehet hívni őket, van magyar ügyfélszolgálat

Idézetet írta: zbking Dátum május 31, 2021, 12:17:08
Meg kell próbálni írni az ügyfélszolgálatnak. Nem könnyű velük, de fognak válaszolni. Egy próbát megér. Azt hiszem fel is lehet hívni őket, van magyar ügyfélszolgálat

Köszi. De nem fognak belekötni hogy nem tudok róla semmit mutatni mivel nyertem a PIN-t és nem én vettem? Nekem csak egy kódom van (Holland) semmi több.

Idézetet írta: csatarid Dátum május 31, 2021, 15:49:08
Köszi. De nem fognak belekötni hogy nem tudok róla semmit mutatni mivel nyertem a PIN-t és nem én vettem? Nekem csak egy kódom van (Holland) semmi több.
mondd el nekik, hogy egy kint elo haverod igy adta meg a tartozasat.

Idézetet írta: zbking Dátum május 31, 2021, 16:40:07
mondd el nekik, hogy egy kint elo haverod igy adta meg a tartozasat.

Köszönjük megkeresését.
Amennyiben szeretné, lehetséges a szelvény forintositása. Ehhez kérjük küldje meg a paysafecard olvasható másolatát.Sajnos a szelvény hiánya miatt nem tudunk segíteni.
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a forintosítás csak kivételesen lehetséges.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 01, 2021, 12:16:29
Köszönjük megkeresését.
Amennyiben szeretné, lehetséges a szelvény forintositása. Ehhez kérjük küldje meg a paysafecard olvasható másolatát.Sajnos a szelvény hiánya miatt nem tudunk segíteni.
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a forintosítás csak kivételesen lehetséges.
Kicsit bonyolult lesz de megprobalom leirni mit csinalj.Vpn irj be valami kamu cimet abbol az orszagbol ahol vettek.Aztan toltsd fel,majd maradj von en szinten es ugy fizesd be

Idézetet írta: szalist Dátum június 01, 2021, 16:20:16
Kicsit bonyolult lesz de megprobalom leirni mit csinalj.Vpn irj be valami kamu cimet abbol az orszagbol ahol vettek.Aztan toltsd fel,majd maradj von en szinten es ugy fizesd be

Nem múködik vpn-el sem. Nem lehet feltölteni eleve mert nem holland a paysafecard regisztráció ahol a kód meglett véve.