Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!Ti melyik benzinkuton töltötök a kártyára?Én 25km belül nem találok semmit.Amit ök hirdetnek pl.coop halvány finjuk sin rola.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum január 23, 2019, 09:42:54
Hali!Ti melyik benzinkuton töltötök a kártyára?Én 25km belül nem találok semmit.Amit ök hirdetnek pl.coop halvány finjuk sin rola.
Androidra és Ios-re is létező program:
http://www.pay-station.hu/
eurós paysafecardot tudsz venni, otthonról, kényelmesen.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum január 23, 2019, 09:42:54
Hali!Ti melyik benzinkuton töltötök a kártyára?Én 25km belül nem találok semmit.Amit ök hirdetnek pl.coop halvány finjuk sin rola.

omv benzinkút.

vagy minden auchan-ban van inmedio, ott is van


Idézetet írta: rundmc Dátum január 23, 2019, 09:55:46
Androidra és Ios-re is létező program:
http://www.pay-station.hu/
eurós paysafecardot tudsz venni, otthonról, kényelmesen.

Itt mobilegyenlegből vonja le? Vagy átrak bankkártyás fizetésre?

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 23, 2019, 10:25:55
Itt mobilegyenlegből vonja le? Vagy átrak bankkártyás fizetésre?
Be kell regisztrálni egy bankkártyát.

Nem ajánlom senkinek a pay-stationt. Nekem csak a pénzt vonta le, nem tudtam regisztrálni a kártyámat...
Nem értem miért nincs egy olyan normális alkalmazás vagy fogadóiroda ahová a mobilegyenlegem terhére tudok befizetni!?
(kivéve tippmixpro)

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 23, 2019, 20:03:50
Nem ajánlom senkinek a pay-stationt. Nekem csak a pénzt vonta le, nem tudtam regisztrálni a kártyámat...
Nem értem miért nincs egy olyan normális alkalmazás vagy fogadóiroda ahová a mobilegyenlegem terhére tudok befizetni!?
(kivéve tippmixpro)
Nekem sikerült 2 kártyát is regisztrálni és 50+ alkalommal vettem már paysafecard-ot. Az ügyfélszolgálat is segítőkész volt, amikor kérdésem volt.

Sziasztok.

Remélem tud valaki nekem választ adni.

Próbáltam több oldalra is befizetni(Betclic, Unibet, Bet365), de nem tudtam, mert kiderült, hogy a bankom(K&H) nem támogatja ezt.

Nem tudom, hogy tudnám megkerülni a dolgot.

Ha olyan lehetőséget választok, hogy paysafecarddal fizetek be, akkor utána ki tudják utalni a pénzt a K&H-s bankszámlámra?

Unibetnél meg a Betclicnél is csak befizetni lehet mypaysafecarddal, de ki csak utaltatni ha jól tudom.

Egyedül Winmastersen működik oda-vissza a dolog.



Előre is köszönöm!

Idézetet írta: mckooze Dátum február 14, 2019, 08:17:46
Sziasztok.

Remélem tud valaki nekem választ adni.

Próbáltam több oldalra is befizetni(Betclic, Unibet, Bet365), de nem tudtam, mert kiderült, hogy a bankom(K&H) nem támogatja ezt.

Nem tudom, hogy tudnám megkerülni a dolgot.

Ha olyan lehetőséget választok, hogy paysafecarddal fizetek be, akkor utána ki tudják utalni a pénzt a K&H-s bankszámlámra?

Unibetnél meg a Betclicnél is csak befizetni lehet mypaysafecarddal, de ki csak utaltatni ha jól tudom.

Egyedül Winmastersen működik oda-vissza a dolog.



Előre is köszönöm!

Szia!

Befele paysafecard, kifele banki átutalás.

Köszönöm :)

A K&H nem engedi az internetes kártyás fizetést, mert tiltja a szerencsejátékot, de kiutalást tudok rá majd kérni? Nem lesz ebből probléma?

 Sziasztok!
Regeljetek be  a  fogado irodàtokhoz!legörgettek az oldal aljàra és ott vannak a fizetési modok!Ha ott a Pay Safe,akkor ràkatinttok  és  feljön  a Pay safe ablak.Oda beirjàtok a pay safen levö  kodszàmokat és kész!3mp mulva a szàmlàdon a pénz!
Legalàbb is nyugatabbra igy megy!Kifizetésnél meg a  Bankszàmlàdra utaljàk az összeget!
Itt  25-75 illetve 150-es Pay Safe kaphato minden benzinkut,illetve Kioszk(ujsàgos)-nàl.
Persze nem muszàj annyival jàtszani,mint amit befizettél!
A befizetéshez  semmiféle bank nem szükséges!

Idézetet írta: mckooze Dátum február 14, 2019, 09:09:32
Köszönöm :)

A K&H nem engedi az internetes kártyás fizetést, mert tiltja a szerencsejátékot, de kiutalást tudok rá majd kérni? Nem lesz ebből probléma?

Erre a legjobb/legbiztosabb választ egy K&H-s játékos tudná. Nos, srácok, volt gond a kiutalásnál, vagy problémamentesen megérkezik K&H-ra is?  :cya:

Idézetet írta: mckooze Dátum február 14, 2019, 09:09:32
Köszönöm :)

A K&H nem engedi az internetes kártyás fizetést, mert tiltja a szerencsejátékot, de kiutalást tudok rá majd kérni? Nem lesz ebből probléma?

Kiutalni lehet rá, bet365 és unibeten is biztosan működik.

De a K&H-nál nem lesz baj, hogy a pénz szerencsejátékból származik?
Vagy csak a befizetés van náluk tiltva?

Idézetet írta: mckooze Dátum február 14, 2019, 15:44:55
De a K&H-nál nem lesz baj, hogy a pénz szerencsejátékból származik?
Vagy csak a befizetés van náluk tiltva?

Bár nem hiném, hogy megtörténne, de ha bajuk is lenne emiatt, akkor max. annyit tudnának csinálni, hogy visszaküldik. Előbb próbálj meg egy kisebb utalást.