Tanuljunk pokerezni

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia Várda!

Köszi, hogy megosztottad történeted.
Az első résszel kapcsolatban egy költői kérdés. 100 emberből hánynak sikerült volna abbahagynia a nyerő széria után, mint ahogy Te tetted? Sejtem a választ.
A pókerrel kapcsolatban kérdéseim. Milyen oldalakon játszol? MTT-k közül melyiket szereted? Turbo, sima, rebuy? SNG-k közül sima, turbo, DoN, kevés ember (10-20 fős SNG) vagy sok ember?
Kívánok Neked nagyon sok tornagyőzelmet!

Köszönjük Várda!
Az utolsó két mondat tényleg nagyon találó és bár nem akarok telhetetlen lenni, de remélem lesz egy harmadik rész is, ahol leírod, hogy milyen hibákat követtél, mikor sikerült a legjobb döntéseket hoznod stb. szóval, ami arról szól, hogy leültél a gép elé játszani-tól egészen máig. :cya:


Köszi Várda! Egy élmény volt olvasni! :great:

/ Ezt azért tartom fontosnak kihangsúlyozni, mert a tanulópénznek a nagy részét sikerült volna megmentenem, ha van egy jó mentorom, nem olyan, aki csak bedob a mélyvízbe és ússzál!/

Ez mennyire igaz!

További sikereket az asztaloknál! :ok:

Nagyon jó Várda!!!!   :beerchug:  :great:

Jól mondja Gery: még, még, még....!!!! 

Jó kis beszámoló lett ez Várda! :beerchug:



Huuu, ez jó volt, pedig én nem vagyok oda a pókerért...
Köszi Várda!!!   :cya:

Köszönöm az elismerő hozzászólásokat!  ;) A magam részéről tényleg lezártnak tekintettem a témát, viszont a felmerült kérdésekre illik válaszolnom.

Mondjuk "Hogyan pókerezem?- a kezdetektől napjainkig-" címmel megírom. Kis türelmeteket kérem, rendezem a gondolataim és pár napon belül jelentkezem.

Addig is sok szerencsét kívánok Mindenkinek úgy a pókertermekben, mint a sportfogadás terén!  :cya:

"Amíg zseton van előtted, addig vesenyben vagy!"

Ez a nagy igazság!!!

Jó volt a történeteidet olvasni Várda.  :)

A napokban találtam egy pókerkönyvet magyarul a neten: Szurdi András - Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak.

Használjátok egészséggel!  ;)

könyv letöltése

Idézetet írta: tibi181818 Dátum február 17, 2008, 18:36:03
Ha szeretnél kapni összesen 450$-t, minden feltétel nélkül, akkor katt a hsz. alján lévő doc.ra!!

Ha valami kérdésed van, írj!! ;)

És ez még mindig működik?

Sziasztok! Egyik barátom és jómagam készítettünk egy pokeres oldalt,ahol cikkeket osztunk meg,versenyeket szervezünk illetve ingyen pénzeket osztogatunk,ha bárkit is érdekel és szeretné magát kipróbálni az online poker világába TELJESEN ingyen, az írjon nekem privát üzenetet!