Várda64 pókeres naplója a 2011-es esztendőre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Good Luck all! (fejlődök mi?  ;D ;D)

Erő, izom, "C"-vitamin minden pókeres Sporttársamnak!
Úgy gondoltam ide is nyítok egy új naplót. A másikat lezártam, ami volt elmúlt. A szép dolgokat elraktározzuk, a rosszat elfelejtjük, a hibákból próbálunk tanulni "oszt" majd csak lesz valahogy.
Itt most elvileg a fogadkozásoknak kellene következni, hogy így tervezem, meg úgy tervezem. De nem! A 2011-es szezonnak konkrét tervek nélkül vágok neki és majd meglátjuk mi lesz belőle.
Ami biztos: az iPoker hálózathoz kapcsolódó termekben fogok főleg játszani (ezen belül is az Expekt és bet365 termei elsősorban) és az anyagi lehetőségekhez mérten SnG-n és tornákon indulok majd. Kikapcsolódásnak, de tényleg csak kikapcsolódásnak nyomatok majd egy kis OmahaPL-t.
Valószínüleg a statisztikusi végzettségemből eredően sohasem vezettem statisztikát magamról. Most sem fogok. Viszont a hitelesség kedvéért minden torna be fog kerülni a naplóba amin elindulok.
Egyenlőre ennyi. Találkozunk az asztaloknál! (vagy a kocsmában?????? )

Sok szerencsét Mindenkinek!   :cya:

Hát hajrá erre az évre is:)))) Legalább olyan jót, mint az előző:))

Idézetet írta: Dris Dátum január 29, 2011, 20:01:38
Hát hajrá erre az évre is:)))) Legalább olyan jót, mint az előző:))
Köszönöm Dris, én is minden jót kívánok Neked!  :beerchug:
Most 2$-os SnG-kel "kóstolgatom" a klienst, mert másfél hónap kihagyás azért mégiscsak másfél hónap kihagyás. Meg igazság szerint amíg volt ez a net "mizériám" a fogadások felé mentem el kicsit és ha az ember azt is szeretné jól csinálni, akkor azért az is időigényes "meló". 100%-os koncentrációt ígényel az is. De nem féltem én magam, reményeim szerint lesznek majd ebben a naplóban is szép eredmények.  ;)

Emberemlékezet óta nem történt velem ilyen, pedig egy pár leosztást letudtam már. Én volnék aki azt a gyönyörű pikk dámát szorongatja a kezében. Flop után all inre hívott a fickó. Szerintetek jó megadás volt?  ;D ;D

Pénzfeldobás szagú, de kit izgat, ha egy lap híja van a royalnak? Nyerni-veszteni mindig lehet, de gyönyörködni csak ritkán!

Élni pedig csak ezért érdemes!

Gratulálok, Várda, nagyon szép hand!    :ok:


Hajrá VÁRDA MESTER, örömmel olvassuk a naplód!! :beerchug:

Ptö, ptö... Kétcentis por ezen a naplón. Ki ennek a gazdája? Jól fenéken kellene billenteni, hogy így elhanyagolta. Mentségére szóljon, hogy se pénze, se ideje nem volt játszani, na de akkor is.  :) Legalább az ígéretét megtartotta, ha lesz valami érdemleges, jelentkezik.

Itt vagyok Sporttársaim! Nem mondom, hogy innentől kezdve mindig és állandóan, de létezem. Nem tudom milyen ötlettől vezérelve, de ma úgy döntöttem, hogy beülök a szokásos, régi 5.15-ös versenyemre. (na jó, nem elhanyagolható szempont, hogy a BR engedte) Tényleg hosszú hetek(hónapok) óta nem éreztem a késztetést erre, ma valahogy úgy magától jött. Ha már így alakult, akkor megpróbáltam magam odatenni, hogy azért valami maradandót alkossak.
1 rebuy és az add-on segítségével végül sikerült a második helyre beérnem. Nem mondom hogy szagot fogtam, de rettentően élveztem a játékot. Itt-ott a szoftver is segített, hogy az emlékezetkiesésből származó hibáimat korrigálja.

Emlékeztek hogy mondta annak idején "Várda papa"? Sose legyen rosszabb!  :ok: Ettől többet én sem tudok hozzáfűzni.  ;)



No igen, aki tud, az nem felejt el pókerezni.

Szívből gratulálok!  :beerchug:


Sziasztok Sporttársaim!

Ma is megpróbáltam a versenyt, ma én voltam a buborék.  :( Amilyen jól éreztem magam tegnap, legalább annyira rosszul érzem magam most és nem azért, mert a 9. helyen kiestem, hanem alíg játszottam. Pedig egész jól índult a verseny, mert cirka fél óra elteltével megnégyszereztem a zsetonom. Innentől már hülyeségbe nem mentem bele, így az add-onnal együtt 8600 zsetonnal folytattam a versenyt. Azaz folytattam volna, mert ami itt zajlott azt nem nevezném folytatásnak. Két órán keresztül(!) fold, fold, fold. A legszörnyűbb az egészben, hogy a többiek által lejátszott partikat végignézve egyetlen egyet sem nyerhettem volna meg. Pár verseny van már a hátam mögött, de ilyet még sohasem tapasztaltam. Tudom én hogy van ilyen lapsivatag, de utánna jönnek a prémiumlapok, amít azért 1-2 figura kifizet. Nos, itt ez sem volt. Hogy hogyan jutottam el FT-ra nem tudom. A többiek egyszerűen kiestek mellőllem, mert én egyiket sem bántottam az már egyszer biztos. 5000 azaz ötezer zsetonnal kerültem FT-ra 300/600 vakszintnél. Itt azért már reménykedtem hogy csak kapok valami használható kezet, két duplázással azért fel lehetett volna állni. Már csak 2800-am volt amikor megjelent egy KK. Rámemeltek, all int toltam, nagyvak kiegészít, emelő kiegészit. Q magas lapok jöttek az asztalra (semmi összefüggés, semmi veszély, már kezdtem reménykedni a triplázásban), miközben a két másik figura összeakaszkodott all in-ig rajta. Mutatás: nagyvaknál AQ; nálam KK; a flop előtti emelőnél talán mondanom sem kell hogy KK.  :noway: Végül a nagyvakra kapott AJ-m kapott egy all in-t, amít muszáj voltam tartani és a QQ párja kitartott.


Ettől csak jobb jöhet!  ;)

Az tuti, viszont az előzőhöz GRATULÁLOK BIG VÁRDA Daddy!!! :)

Ismerős a lapsivatag és az őrült helyzetek, nekem többször is kieső volt AA , KK v. QQ, AK, AQ v. AJ, képtelen nyomorult nulla lapok ellen PS - on, le is fogyott a számlám rendesen az utóbbi napokban, hihetetlen, h. mennyire nem jött be semmi. Persze a végére full - tilt -re futottam, hiba. :crazy: Mikor jól ment kb. $80 volt a számlámon, most $33.46 van mindössze, bosszantóan gyenge a helyzetem PS - on.

Viszont örülök, h. újra írtál és nagyon szívesen tanulok a Mestertől. :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 24, 2011, 09:55:48
Ptö, ptö... Kétcentis por ezen a naplón. Ki ennek a gazdája? Jól fenéken kellene billenteni, hogy így elhanyagolta. Mentségére szóljon, hogy se pénze, se ideje nem volt játszani, na de akkor is.  :) Legalább az ígéretét megtartotta, ha lesz valami érdemleges, jelentkezik.

Itt vagyok Sporttársaim! Nem mondom, hogy innentől kezdve mindig és állandóan, de létezem. Nem tudom milyen ötlettől vezérelve, de ma úgy döntöttem, hogy beülök a szokásos, régi 5.15-ös versenyemre. (na jó, nem elhanyagolható szempont, hogy a BR engedte) Tényleg hosszú hetek(hónapok) óta nem éreztem a késztetést erre, ma valahogy úgy magától jött. Ha már így alakult, akkor megpróbáltam magam odatenni, hogy azért valami maradandót alkossak.
1 rebuy és az add-on segítségével végül sikerült a második helyre beérnem. Nem mondom hogy szagot fogtam, de rettentően élveztem a játékot. Itt-ott a szoftver is segített, hogy az emlékezetkiesésből származó hibáimat korrigálja.

Emlékeztek hogy mondta annak idején "Várda papa"? Sose legyen rosszabb!  :ok: Ettől többet én sem tudok hozzáfűzni.  ;)

Szép visszatérés, csak így tovább! Hatalmas grat!  :beerchug:  :ok:

Köszönöm a gratulációkat!  :beerchug: Hogy mikor lesz legközelebb időm versenyezni még nem tudom, de feltétlenül jelentkezem. Addig is egy-két laza kis tétes SnG a maximum, csak azért hogy el ne felejtsem a lapokat.  ;)

Sok sikert Mindenkinek az asztaloknál!  :cya: