Várda64 pókeres naplója a 2011-es esztendőre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erő, izom, C-vitamin Sporikáim!
Akkor kezdjük az elején. A Fórumtalálkozó egyik intenzív összetartásán, megígértem misk@ barátomnak, hogy visszatérek az asztalokhoz. Nos itt vagyok!  :) Nagy sikerről egyenlőre nem számolhatok még be, de azért történt egy s' más a tegnapi(mai) nap folyamán.
Úgy kezdődött a dolog, hogy egy hirtelen ötlettől vezérelve tegnap gyorsan feltöltöttem a minimum keretet a bet365-ös pókerszámlámra. (Szigorúan csak a minimumot!!!)
Mindenféle szabályt megszegve ("vagy húz a szürke, vagy megdöglik") beűltem egy 5$-s SnG-ra, melyet megnyertem. Ezen felbuzdúlva még toltam egy párat (ebben már voltak 10$-k is). A lényeg a lényegben, hogy 11K-nál álltam meg. Bemelegítésnek nem is rossz.
Estére kinéztem magamnak egy versenyt, ahol majdnem.... De végülis nem! Hogy miért nem, azt a csatolmányban láthatjátok. Hát nem esett jól, maradjunk annyiban. (A fazon végül 4. lett. Ez a fazon akár lehettem volna én is.) Mindenesetre úgy felbaszta az agyam a történet, hogy gyors egymásutánba beűltem három 10$ SnG-ra, melyből kettőn a második lettem a harmadikat megnyertem. Így sikerűlt 20K-ra felvinnem az egyenlegem. Most erre mit mondjak? Sose legyen rosszabb!  ;D
Folytatás? Ma még biztosan játszom, mert ma még tudok rá időt szakítani a többit majd meglátjuk.  :)

Szia Sporttars!
Orulok,hogy lepokhaloztad a naplodat.Varom a folytatast!!!

Megy ez Pisti, csak időt kell rá szakítani!  :beerchug: További sok sikert!

Köszönöm a bíztatást!  ;) Igen, sajnos ez időigényes "meló", nekem pedig manapság abból van a legkevesebb.
A tegnapi nap egyébként a "szintentartás" jegyében zajlott.
Egy versenyen indúltam, de menet közben elveszítettem a türelmemet és kiestem, pedig nem álltam rosszúl. Hiába no, újra meg kell tanúlnom versenyezni.  :)

Hétvégéig szinte biztos, hogy nem játszom, akkor viszont újra nekirugaszkodom a feladatnak. Egy normálisabb tornát ebben az évben még szeretnék behúzni.  :)

Ha szolsz elore,hogy hol fogsz jatszani,akkor esetleg megkukkolnalak. :angel: :laugh:


Hajnalok hajnalán nem rossz ez.  ;)

Tegnap véletlenül benéztem ebbe a terembe, láttam vannak ilyen kis bohóckodások, gondoltam ha korán ébredek rákóstolok valamelyikre.
Rákóstoltam, megnyertem. Jól esett.  :)

Gratula Várda! :beerchug:

Nincs mese, aki tud az tud, bár nekem menne így!

Ütött-kopott kis naplóm egy ilyen eredmény kedvéért leporolgattam. Nem is igazán tudok mit írni a versenyről. Ha azt írnám, hogy kurva jó voltam hazudnék, viszont rossz játékkal csak nem lehet eljutni a második helyig. Szóval maradjunk annyiban, hogy elfogadhatóan és ami a leglényegesebb eredményesen játszottam. Hosszú volt az biztos, nos ez az amire utaltam a sportfogadás naplómban, erre nem nagyon van időm. Na, de ne sopánkodjunk hanem örüljünk, mert azért van minek.  ;)



Sose legyen rosszabb!  :beerchug: :beerchug: :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 12, 2012, 18:25:51
Ütött-kopott kis naplóm egy ilyen eredmény kedvéért leporolgattam. Nem is igazán tudok mit írni a versenyről. Ha azt írnám, hogy kurva jó voltam hazudnék, viszont rossz játékkal csak nem lehet eljutni a második helyig. Szóval maradjunk annyiban, hogy elfogadhatóan és ami a leglényegesebb eredményesen játszottam. Hosszú volt az biztos, nos ez az amire utaltam a sportfogadás naplómban, erre nem nagyon van időm. Na, de ne sopánkodjunk hanem örüljünk, mert azért van minek.  ;)
Sose legyen rosszabb!  :beerchug: :beerchug: :cya:

Gratulálok mindkét versenyhez, nem semmi teljesítmény! És én ezzel itt be is fejeztem a pókert vazze... ;D 6 óra alatt tetted le azt az asztalra, amit én hónapok alatt.  :D :beerchug:  :great:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 12, 2012, 18:36:39
Gratulálok mindkét versenyhez, nem semmi teljesítmény! És én ezzel itt be is fejeztem a pókert vazze... ;D 6 óra alatt tetted le azt az asztalra, amit én hónapok alatt.  :D :beerchug:  :great:

;D ;D ;D Köszönöm csacsa a gratulációt!  :beerchug:  :beerchug:

Abba ne hagyd ezt a szép játékot! Most így jött össze, örüljünk neki, holnap pedig lehet lemákolja az ász párom egy 2 7.  :D

A legnagyobb kínom az volt, hogy kb. ötvenen lehettünk még, megbolondult a póker lobby. Azt sem tudtam hányan vagyunk még, hol tartok stb. Másik asztalokat sem tudtam megnyitni, hogy egyáltalán legyen viszonyítási alapom. Szóval nem ez volt életem legkönnyebb versenye.
Most így visszapörgetve az eseményeket azért csináltam egy pár nagy baromságot menet közben. A legnagyobb,  és majdnem végzetes KJ-re all int toltam középről. Ekkor úgy sejtettem már pénzben vagyok, kellett egy kis vaklopás....gondoltam én. Nagyvaknál mindjárt belenéztem egy ász párba.  :D Ekkor lementem 8k-ra, amivel biztos hogy utolsó voltam. Azután innen sikerült visszakapaszkodnom. FT-n már szerintem jól játszottam. Türelmesen, kivárva a ziccereket tényleg csak a tutit toltam. HU-t négyszeres hátrányból kezdtem és bármennyire próbáltam a magam javára fordítani nem sikerült. A kiesésem mindent elárul: kétszínű A2 verte az egyszínű A8-m úgy, hogy a kettesre lejött a sor. De nincs bennem keserűség, én is nyertem már anno rosszabb indulóval.

Szép volt,grat!
Jó lenne már Nekem is hasonló eredmény-nyeremény. Vagy fele :)
Legnagyobb??

grat a nyereményhez!
én is szoktam pókerezni, én az unibeten, tegnap is játszottam, 12 eurót buktam egy ilyen leosztással:
nálam: AA
srácnál: JJ
Flop: A K 4
erre persze all in, a sügér megadja, majd a
turn: Q
river: 10

Így lett sora a mák májersznek, én meg buktam kb3500-at.
De gondolom neked is van hasonló sztorid...
Na további sok sikert.
Ja, próbáltam én is letölteni a bet365 pókerszoftverét, de ez a hibaüzenet jelent meg:
The procedure EncodePointer could not be located in the DLL KERNEL32.dll.
tudsz erről esetleg valamit?


Köszönöm a gratulációkat!  :beerchug:

A mai "termés" a csatolmányban. Elrontottam ezt a versenyt, ebben több volt, mint amit kihoztam belőle. Na mindegy, tudjuk be annak, hogy április van, meg péntek van, meg 13. van.

Gratulálok Várda, szép eredmények! :beerchug: Csak így tovább!!