Betfair Betting Exchange

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szükségem betfair betting exchange-el kapcsolatban!
Pl: egy pontos eredmény 3-3 fogadást szeretném Layelni mellette all pl h 80.00 odds, de en 30.00 szeretnem layelni peldaul 10€ tettel. Kidobta hogy unmatched bet. Probabol egy baratom betfair fiokjabol ramentunk ugyanerre a 3-3-as opciora es Backnel meg adtuk ugyan ugy a 30.00-as oddsot illetve a 10€ tetet, de nem parosult az en lay tetemmel, hanem ugyanugy 80.-as oddsert fogadta el a backet, az en Lay fogadasom pedig unmatched maradt. Mi a teendo? Hogy tudja barki megtalalni es elfogadni az en lay ajanlatom? Köszi előre is!

Idézetet írta: Tirugoldi Dátum november 19, 2018, 13:29:20
Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szükségem betfair betting exchange-el kapcsolatban!
Pl: egy pontos eredmény 3-3 fogadást szeretném Layelni mellette all pl h 80.00 odds, de en 30.00 szeretnem layelni peldaul 10€ tettel. Kidobta hogy unmatched bet. Probabol egy baratom betfair fiokjabol ramentunk ugyanerre a 3-3-as opciora es Backnel meg adtuk ugyan ugy a 30.00-as oddsot illetve a 10€ tetet, de nem parosult az en lay tetemmel, hanem ugyanugy 80.-as oddsert fogadta el a backet, az en Lay fogadasom pedig unmatched maradt. Mi a teendo? Hogy tudja barki megtalalni es elfogadni az en lay ajanlatom? Köszi előre is!
A te 30-as lay oddsodat a back részen beállította a sorba és majd csak akkor tudják elfogadni ha a back részen a magasabbak oddsok elfogytak.
Ha 80-as a fogadható legmagasabb back akkor automatikusan azt fogja megfogadni hiába akarod a 30-ason. Ez teljesen logikus, hiszen ki akar 10€-t 30-as oddson fogadni amikor 80-ason is lehet.

Sziasztok! Nekem is kellene segitseg!! Nagyon nagy a baj...

Sziasztok
Az exchange -t szeretném használni loversenyre.
Pontosan hogy kell értelmezni azt, hogy saját magam is megadhatom back-eléshez az odds ot?
pl a back all odds 7.4 de én felemelném mondjuk 11 re.Gondolom a verseny kezdetéig ezt vkinek el kell fogadnia.Akkor Ö lay-eli az én back-emet?Ha igen akkor a kifizetésem(tegyük fel hogy én nyerek) nem lesz 11 szeres nem?
És miért van 3 oszlop egy lo mellett?
Köszönöm

Idézetet írta: vgyuszko Dátum február 04, 2019, 17:45:54
Sziasztok
Az exchange -t szeretném használni loversenyre.
Pontosan hogy kell értelmezni azt, hogy saját magam is megadhatom back-eléshez az odds ot?
pl a back all odds 7.4 de én felemelném mondjuk 11 re.Gondolom a verseny kezdetéig ezt vkinek el kell fogadnia.Akkor Ö lay-eli az én back-emet?Ha igen akkor a kifizetésem(tegyük fel hogy én nyerek) nem lesz 11 szeres nem?
És miért van 3 oszlop egy lo mellett?
Köszönöm
Ha back 11-es oddsra teszel mondjuk 10 eurot és azt meg is veszik, akkor a kifizetésed 110 euro lesz, tehát a nettó nyeremény egy százas minusz a comission, ami magyaroknak 6,5 százalék. Persze csak akkor, ha megnyerted.
Hogy miért van 3 oszlop? Talán  azért, hogy lehessen látni hogy kb milyen forgalom van a piacon.

Idézetet írta: ede Dátum február 04, 2019, 18:41:32
Ha back 11-es oddsra teszel mondjuk 10 eurot és azt meg is veszik, akkor a kifizetésed 110 euro lesz, tehát a nettó nyeremény egy százas minusz a comission, ami magyaroknak 6,5 százalék. Persze csak akkor, ha megnyerted.
Hogy miért van 3 oszlop? Talán  azért, hogy lehessen látni hogy kb milyen forgalom van a piacon.
Köszi

Értem
Maradjunk a példánál,ha megveszik a 11 es odds- omat,akkkor azt valahol a felületen látnom kell hogy aktiv-e ,igaz?
Ha megveszi utána már nem léphet ki egyik fél sem az üzletböl?Vagy bármikor törölheti,mert az nagy szivás.Mondjuk hogy ha közvetlen  a rajt elött törli a fogadást én meg ott maradok odds nélkül. :bash:
Köszi



Ha megveszik az oddsot,azt látod mert "matched bet"(összeillesztett fogadás) felirat lesz az interfészeden.
Ezután már egyik fél sem léphet ki a fogadásból.A Betfair mindkét fél számláját megterheli az aktuális potenciális veszteséggel.Így biztosítják,hogy az esemény lezártával a nyertes megkapja a pénzét.

Az esemény kezdetekor az összeillesztetlen fogadásokat eltörlik.
De lehetőség van fenntartani a fogadást(okat) esemény közben is.
A képen látható,hogy az AT In-Play funkciót Keep állásba kell helyezni.

Ha az oddsok mozgása a sportesemény közben bármikor az általad ajánlott oddshoz sodródnak, a fogadást automatikusan összeillesztik.

Idézetet írta: Chessmaster Dátum február 05, 2019, 16:15:30
Ha megveszik az oddsot,azt látod mert "matched bet"(összeillesztett fogadás) felirat lesz az interfészeden.
Ezután már egyik fél sem léphet ki a fogadásból.A Betfair mindkét fél számláját megterheli az aktuális potenciális veszteséggel.Így biztosítják,hogy az esemény lezártával a nyertes megkapja a pénzét.

Az esemény kezdetekor az összeillesztetlen fogadásokat eltörlik.
De lehetőség van fenntartani a fogadást(okat) esemény közben is.
A képen látható,hogy az AT In-Play funkciót Keep állásba kell helyezni.

Ha az oddsok mozgása a sportesemény közben bármikor az általad ajánlott oddshoz sodródnak, a fogadást automatikusan összeillesztik.
Szuper info
Köszi

Sziasztok

Még mindig loverseny.... ;)
A back elés már jól megy köszönöm a választ.
Most a lay elésröl szeretnék többet tudni,sok helyen olvastam utána ,de még nem tiszta nekem.
Van ugyabár az a liability az mit is jelent ?
Példaképpen ha a lay odds 50 ,és ha felteszek rá 2 eurot, a liability 98 euro lesz.
A payoutom pedig 100 euro.Tehát akkor 2 eurot nyerek az üzleten ugy hogy 98 at kockáztattam?
Vagy csak a 2 eurot bukom el,és 100 at nyerek ha nem az a lo nyer?

Köszönöm Gyula

Idézetet írta: vgyuszko Dátum március 18, 2019, 09:17:35
Sziasztok

Még mindig loverseny.... ;)
A back elés már jól megy köszönöm a választ.
Most a lay elésröl szeretnék többet tudni,sok helyen olvastam utána ,de még nem tiszta nekem.
Van ugyabár az a liability az mit is jelent ?
Példaképpen ha a lay odds 50 ,és ha felteszek rá 2 eurot, a liability 98 euro lesz.
A payoutom pedig 100 euro.Tehát akkor 2 eurot nyerek az üzleten ugy hogy 98 at kockáztattam?
Vagy csak a 2 eurot bukom el,és 100 at nyerek ha nem az a lo nyer?

Köszönöm Gyula
Ha lay fogadást teszel, akkor a téted az az összeg amit nyerni szeretnél, a lability pedig a kockáztatott összeg. A fenti esetben ha nyersz a nyeremény 2 euro lesz, ha buksz akkor 98 euro minusz.
Ha megfordítjuk, akkor gyakorlatilag 1,02-es odds-szal fogadsz arra, hogy a lay-elt lovat leszámítva az össszes többi ló közül az egyik nyer.

#11 március 26, 2019, 14:01:14, SPF Admin
Idézetet írta: ede Dátum március 18, 2019, 14:54:03
Ha lay fogadást teszel, akkor a téted az az összeg amit nyerni szeretnél, a lability pedig a kockáztatott összeg. A fenti esetben ha nyersz a nyeremény 2 euro lesz, ha buksz akkor 98 euro minusz.
Ha megfordítjuk, akkor gyakorlatilag 1,02-es odds-szal fogadsz arra, hogy a lay-elt lovat leszámítva az össszes többi ló közül az egyik nyer.


Köszönöm a választ!