bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Csak engem idegesít, hogy oldalt a fogadásaim közt ott egy rakás kombi, ami már nem jöhet be? Nem tudom, miért nem szedi ki a bet365, és nem tudom, miért nem csak a még élő szelók vannak ott.

Vagy legalább csinálhatnának egy olyat, hogy minden kibaszott szelvény jobb felső sarkában lenne egy X, aztán mindenki egyénileg dönthetné el, melyiket akarja látni, és melyiket nem.

FIGYELEM!

Ha bárki a fórumon privát üzenetben megkeres benneteket, hogy eladó a sportfogadás számlája (pl. bet365), akár összekötve Skrilles/Netelleres számlával, akkor megkérünk benneteket, hogy amellett, hogy ignoráljátok, jelentsétek is nekünk, hogy a hasonló férgeket időben meg tudjunk fékezni! Köszönjük.

Ezen kívül továbbra is felhívjuk figyelmeteket, hogy pénzt kölcsönadni nem ajánlott! Senkinek!

Szokásos 15k-s (vagy egyéb) freebet a Real M. - Psg -re nézzétek az email címetek.   :)

#6903 február 17, 2018, 18:18:50, davixxx
Kedves Bet365 az imént megcsinálta azt, hogy fogadtam élőben egy meccsre (Hellerup - Landskrona) bejött, jováírták a pénzt, majd rá 6 óra mulva, levonták az összeget, és 1.00 oddsal érvénytelenítették, így ugrott is a mai nap profitom...

Ilyennel még nem találkoztam a 10 éves sportfogadoi pályafutásom alatt, de véleményem szerint ez több mint gusztustalan, hogy utololag, nem a meccs után, hanem rá negyed nappal érvénytelenítenek egy ÉLŐ fogadást... (Ja és nem volt irreális odds, meg semmi..) :tickedoff:

#6904 február 17, 2018, 18:43:29, davixxx
Szilard C Azóta kiderült egy vizsgálatot követően, hogy a mérkőzés statisztikája volt hibásan megjelenítve az első félidőben, ezért kellett szabályainknak megfelelően érvényteleníteni az élőben megtett fogadásokat a meccsre.

Szilard C Így ön is visszakaphatta a tétet, mivel hibás eredmények alapján tehette meg előben a fogadását.

Dávid Igen? És nem az van a szabalyzatukba írva, hogy a statisztikaert nem vallalnak felelőséget? Mert, volt mar olyan hogy 90 perces jatekidő helyett 80 perces volt egy meccs, és akkor ezzel az indokkal nem lett érvénytelenítve.. Ilyenkor meg érvénytelenitve van? Tehát azért ön is érzi.. ÖNÖK rosszul adtak meg egy adatot, de még ígyis sikeres volt a fogadásom, ennek ellenére érvénytelenítik.. Ez számomra eléggé nem egyenlő elbírálás..

Most én vagyok a hülye, vagy tényleg szivatnak??? Amikor 90 perces jatekidő helyett 80 perces a meccs, és ezt nem jelzik, utánna nem adják vissza a pénzt, mondván, hogy benne van a szabalyzatukba, hogy a statisztikaert nem vallalnak felelőséget. Most meg azért érvénytelenítik a fogadásom, mert hogy nem volt jó a statisztika... Hát nagyon érdekes.. Na mindegy ez van, ezt megszívtam, így jártam...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert szerintem ez így nem fair...szerintetek?

Kedves Szilárd, fél óra chatelés után, jováírta a nyereményt bónuszként, 3x-os forgatási követelménnyel, szóval -1 pont a betnek de aztán meg +1.. :cya: :redchug:

Végülis mégse kellett most se csalódnom a betbe, de azért kicsit felhuzták az agyam ezzel.. ;D

Nekem nemrég volt egy teniszmeccsem,amit nagyon jó oddson fogtam,bár én nem jöttem ki rosszul belőle,azért írtak,hogy legyek nagyon boldog mert jófejek!

Kedves xxx

xxx azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 67.00 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Aisam Qureshi (Mérkőzés nyertese Aisam Qureshi v Soon Woo Kwon). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így a helyes nyereményszorzóval került rendezésre.

Jószándékunk kimutatása jeléül, választását ez alkalommal érvényesnek tekintjük a következő nyreményszorzóval: 67.00.

Szerintem nem én/mi tehetünk róla,ha ők rossz oddsot adnak meg! Hozzáteszem,ez pozitív volt,de jöttem már ki rosszul is belőle,mint az előttem szóló,tehát már rossz tapasztalat is!

Nekem is megvolt ez a meccs.

"... azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.425 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (0-0) Felett 0.5 (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) Hellerup IK v Landskrona BoIS). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük. Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük."

Nem az első eset. Bár legutóbb történetesen vesztes (vagy inkább tét visszajár) fogadást érvénytelenítettek, akkor is reklamáltam, a rend kedvéért. Akkor valami olyasmi volt az indok, hogy a pályán lévő csapat helyett egy másik, hasonló nevű csapatot tüntettek fel. Komolytalan és unfair.

chelsea-barcelonára megint ingyen fogadás

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 18, 2018, 14:34:07
chelsea-barcelonára megint ingyen fogadás

15k..

Múlt héten a félidő x vége x (7,50)  pár percen ment el.. most is megvan a félidő, vége barca kéne (5,50).  Lehet ellen fogadni szerintem   :-*  :(

Banki utalásos kifizetés mostanában mennyi idő? Köszönöm a segítséget ☺

Idézetet írta: Superhero Dátum február 22, 2018, 22:04:22
Banki utalásos kifizetés mostanában mennyi idő? Köszönöm a segítséget ☺
Nekem 2 munkanap. (Ha ma kértem volna, akkor csak hétfőn kapnám meg.)

Bet365-n a sportok közül hová tűnt a lóverseny? Átváltottam magyarra, angolra, de sehol sem látom.  :(

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 26, 2018, 17:51:08
Bet365-n a sportok közül hová tűnt a lóverseny? Átváltottam magyarra, angolra, de sehol sem látom.  :(
Nekem ott van most is.(Magyar nyelven használom.)

Idézetet írta: tsabigo Dátum február 26, 2018, 18:26:46
Nekem ott van most is.(Magyar nyelven használom.)

Érdekes. Ha holnap is így lesz, akkor jobban utána járok a témának, de remélem keddre már minden okés lesz.