BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2020, 14:21:28
Nálam nincs probléma, nekem betölti. Válts böngészőt, az néha segít hasonló dolgokon

néha, amikor nem hibát ír, akkor kiírja, hogy szükséges még néhány dokumentum.. személyi, jogsi, lakcímkártya felöltve, valid státuszban egy éve. - már fizettem is ki párszor. Mi az anyám kínja kellene még nekik?

rakás kaki az új felület, jól látom, hogy már chat sincs?

Idézetet írta: Schleck Dátum december 09, 2020, 18:48:57
néha, amikor nem hibát ír, akkor kiírja, hogy szükséges még néhány dokumentum.. személyi, jogsi, lakcímkártya felöltve, valid státuszban egy éve. - már fizettem is ki párszor. Mi az anyám kínja kellene még nekik?

rakás kaki az új felület, jól látom, hogy már chat sincs?

írtam nekik emailt 2 napja, semmi.. chat, telefon nincs. Az ilyennel hamar le tudják építeni az ember bizalmát..

Idézetet írta: Schleck Dátum december 11, 2020, 17:25:58
írtam nekik emailt 2 napja, semmi.. chat, telefon nincs. Az ilyennel hamar le tudják építeni az ember bizalmát..

Tény, hogy a váltás óta vannak fennakadások. Néhány napja kikértem pénzt: már az is furcsa volt, hogy csak Skrillre tehettem, pedig előtte egy csomószor fizettem be kártyáéról és utaltam ki bankszámlára.

Azután napokig semmi: függő státuszba került a kifizetési kérelmem,  és talán még most is ott van, ha két nap múlva nem kérdezek rá levélben - erre rögtön írtak egy választ, hogy töltsek fel egy bankszámlakivonatot a lakcím-azonosításhoz.

Javukra szóljon, hogy a feltöltés után alig pár órával kiutalták az összeget.

#903 december 16, 2020, 09:53:04, Sound
Sziasztok!

Korábban simán kifizettek, most is elértem egy kitűzött pénzgyi célt, kértem a kifizetést... ezt kaptem:

"Deposits made to your Betclic account should be commensurate with game play. Therefore, if in Betclic's discretion, there is suspicion of abuse (for instance, where a deposited amount has not been used for an appropriate level of game play and the user then makes a withdrawal request in relation to that deposited amount or where Betclic suspects that you are abusing exchange rate fluctuations), Betclic reserves the right in its absolute discretion to cancel the respective deposit(s) in part or in full, to retract any costs that may have resulted in conjunction therewith and to close the Betclic account indefinitely. Betclic further reserves the right to request and obtain satisfactory proof of deposit and additional copies of personal identification in such instances prior to processing any withdrawal request, the processing of such request to be entirely at Betclic's discretion."

Azaz, ha jól értem, a befizetésem után nem fogadtam elég mennyiségű téttel, kvázi variálok-visszaélek az árfolyamingadozással??? - s, ez az utolsó figyelmeztetés különben kitiltanak. természetesen a kifizetési igényemet elutasították...

Mit tegyek szerintetek?

Szia Nostredamus!

Szerintem ez lesz a bajuk! Köszönöm! A legutóbbi befizetésem óta, a befizetett pénz értékében még nem fogadtam, hiányzik még pár euro...

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a BetClic konkretan semmilyen e mailemre nem valaszol, plusz a hete kiinditott kifizetesem mar harmadjara dobjak vissza.
Nem tudom mit tehetnek, most Skrillre.probalom kiutaltatni, de kb eselyet nem.latom.
Otletek?

Idézetet írta: Yoshi Dátum december 19, 2020, 10:29:29
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a BetClic konkretan semmilyen e mailemre nem valaszol, plusz a hete kiinditott kifizetesem mar harmadjara dobjak vissza.
Nem tudom mit tehetnek, most Skrillre.probalom kiutaltatni, de kb eselyet nem.latom.
Otletek?
Hello
Nekem is ezt csinálták mert kártyával fizettem be.De utána skrillre kikértem és oda kifizették

Koszonom valaszod!
Ez neked mennyi idobe telt?

Idézetet írta: Yoshi Dátum december 19, 2020, 10:29:29
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy a BetClic konkretan semmilyen e mailemre nem valaszol, plusz a hete kiinditott kifizetesem mar harmadjara dobjak vissza.
Nem tudom mit tehetnek, most Skrillre.probalom kiutaltatni, de kb eselyet nem.latom.
Otletek?

nekem 5 nap alatt válaszoltak a levelemre (szinten kifizetési probléma), hogy továbbítják a pénzügyi részleg felé a levelemet. Azóta újabb 5 nap telt el, semmi.. Nagyon-nagyon nem ajánlom ezt az irodát senkinek...

Elkepeszto milyen pofatlanok, kifizetni nem akarnak de a novelt szorzoju hulyeseguket kuldik... probaldd te is Skrillel mint az elotted hozzaszolo aztan hatha sikerrel jarunk
Esetleg akinek volt hasonlo problemaja es megoldodott?

Több mint egy heti sikertelen kifizetési próbálkozás után kártyára, most végre a mai napon Skrillre megérkezett a pénz és úszik tovább a számlámra. :)
Akinek ezzel problémája van, az próbálkozzon Skrilles kifizetéssel.
Mindenesetre elég volt a betclicből..
köszönöm
Yoshi

Folytatom a sztorit, hátha tanulságos lesz a későbbiekben..

A probléma az, hogy az oldalon a kifizetés gombra kattintva ennyit kapok: "Hiba történt a kérése teljesítése közben". 11 napja, még vagy 2x bedobta a dokumentum feltöltési oldalt, azóta viszont bármilyen böngészőből, bármikor, bárhonnan, sütiket törölve, kézen állva, törökülésben, bármit csinálva ennyi jön fel.
Hozzáteszem; már többször fizettem ki sikeresen..

Írtam a nagyszerű supportnak, képekkel illusztrálva a problémát. 5 nap után visszaírnak, hogy továbbítják a megfelelő részlegnek. Újabb 6 nap után jött a semmitmondó információ, hogy meg tudják erősíteni, hogy Visa kártyára vagy skrillre tudom kikérni a pénzt.

11 nap alatt még problémámat sem sikerült felfogniuk.. hogy lőcsbe válasszak kifizetési formát, ha el sem jutok odáig..
és még írja, hogy amúgy live chaten is fel tudom venni velük a kapcsolatot. -> egy baj van ezzel, hogy ilyen nincs..

Most írtam egy kevésbé higgadt hangvételű levelet, még videón is megmutatva a problémát, de ezen is már 3. napja ülnek.

Szevasztok!

velem meg az van, hogy képzeljétek, gond nélkül az éccaka kifizettek!!!!
Pár napja írtam, hogy megy a faszkodás, mert nem akarnak kifizetni...az angol nyelvű mellé dumálásból arra következtettem, hogy talán az a baj, hogy a legutóbbi befizetésem óta, nem fogadtam annyit, mint amennyit befizettem.
Visszanaplóztam, hogyan áll ez a kérdés, s arra jutottam, hogy lehet, hiányzik 2-3 eurónyi fogadás. Hát fogadtam, majd újra kértem a zsét két napja, éééés:
KIFIZETTEK

üdv:
sound

Üdv

Hamarabb is olvashattam volna ezt a részt a fórumon.... Hibáinkból tanulunk.

Ma úgy jártam, hogy megtettem az első befizetésemet, majd mégis tettem egy fogadást. Eddig minden rendben.

Majd pár óra elteltével ismét próbálok belépni, de azt írja ki hogy a számla jelenleg zárolva van.

Na ez miért lehet?

Már írtam nekik is, de ahogy itt olvasom, ez belefog telni egy kis időbe....

Már csak Betvliken elérhető a pontos büntetőlap számra való fogadás. A tippmix is másolta tőlük, de ezt az opciót beszüntették. Biztos valaki lerabolta őket vele.
Tegnap is 10 büntetőlap volt a Betis-Getafe meccsen. Erre volt 30-s szorzó 11-re 50, 12, vagy többre-re 70 -es odds.
A 12+-ra tettem egy ezrest. Kis szerencsével jöhetett is volna , ha Getafeból is kiszórnak valakit ami elég gyakori jelenség náluk.
Szóval megéri egy-egy ezrest, mivel előbb utóbb beakad az ilyen vérmes csapatoknál a rengeteg lapszám.