OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt mehet mindenféle egyéb duma, aminek nincs köze sporthoz, fogadáshoz. stb.

szoval minden ami suket duma ide johet   :atv:

FBCOMMANDOS: mit jelent az aláirásod? Törökül van, nem?

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:19:47
szoval minden ami suket duma ide johet   :atv:
Na ez gyors volt  ;D

akkor ezennel szeretnek udvozolni minden ojan forumtagot akinek az elso hozzaszolasa a Teves Tippek reszlegben van  :great: :great: :great: :great:
csak igy tovabb  :megbok:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:21:42
akkor ezennel szeretnek udvozolni minden ojan forumtagot akinek az elso hozzaszolasa a Teves Tippek reszlegben van  :great: :great: :great: :great:
csak igy tovabb  :megbok:
hát igen, látom az új emotikonokat már használjátok

jo hogy nyilt itt ez a hely
vmlinuz mond meg nekem is hogy mi a lenyege ennek a lehurrogasnak meg megtapsolasnak  :noway:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:24:06
jo hogy nyilt itt ez a hely
vmlinuz mond meg nekem is hogy mi a lenyege ennek a lehurrogasnak meg megtapsolasnak  :noway:
sok értelme nincs :D de azért bekapcsoltam
végülis vmilyen szinten a népszerűséget mutatja ;) kapsz most 1 tapsot :P

nem akarok senkit megserteni es foleg nem a munkad akarom blamalni de ez nem kicsit ijen olcso jatek huje gyerekeknek jellegu  :wall: :wall: :wall:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:27:25
nem akarok senkit megserteni es foleg nem a munkad akarom blamalni de ez nem kicsit ijen olcso jatek huje gyerekeknek jellegu  :wall: :wall: :wall:

de...kb...olyasmi...

en meg ejjelente mikor unatkoztam tapsolgattam a forumon .... mijen rendes vagyok....kar hogy masok nem tudjak

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:27:25
nem akarok senkit megserteni es foleg nem a munkad akarom blamalni de ez nem kicsit ijen olcso jatek huje gyerekeknek jellegu  :wall: :wall: :wall:
olyasmi, azé mondom nem sokat jelent :)
ezért is nem volt bekapcsolva régebb, nem gondoltam volna, hogy népszerű lesz, de végülis látod, hogy szeretik :)

ha vkinek tetszik amit ir, vagy ilyesmi megtapsolod s kész, ennyi a lényeg, vagy ha idiótaságok ir, akkor lehurrog.

csak azt nem értem mér nem frissül rendesen a userbarom :crazy:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 06, 2007, 15:31:01
Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:27:25
nem akarok senkit megserteni es foleg nem a munkad akarom blamalni de ez nem kicsit ijen olcso jatek huje gyerekeknek jellegu  :wall: :wall: :wall:
olyasmi, azé mondom nem sokat jelent :)
ezért is nem volt bekapcsolva régebb, nem gondoltam volna, hogy népszerű lesz, de végülis látod, hogy szeretik :)

ha vkinek tetszik amit ir, vagy ilyesmi megtapsolod s kész, ennyi a lényeg, vagy ha idiótaságok ir, akkor lehurrog.


vmlinuz te most butasagokat beszelsz ... tudod mi jar ezert  :yeah: :yeah: :yeah:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:32:55
Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 06, 2007, 15:31:01
Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:27:25
nem akarok senkit megserteni es foleg nem a munkad akarom blamalni de ez nem kicsit ijen olcso jatek huje gyerekeknek jellegu  :wall: :wall: :wall:
olyasmi, azé mondom nem sokat jelent :)
ezért is nem volt bekapcsolva régebb, nem gondoltam volna, hogy népszerű lesz, de végülis látod, hogy szeretik :)

ha vkinek tetszik amit ir, vagy ilyesmi megtapsolod s kész, ennyi a lényeg, vagy ha idiótaságok ir, akkor lehurrog.


vmlinuz te most butasagokat beszelsz ... tudod mi jar ezert  :yeah: :yeah: :yeah:
most már tudom mér voltam 1x lehurrogva :P