Felmérés sportfogadási szokásokról

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem egy 500-as minta már nagyon-nagyon jónak számítana, egy 200-as már megfelelőnek, de azzal számolnod kell, hogy itt a fórumot aktívabban követők tölthetik ki, akik "profibbak" a sportfogadó átlagnál és nem biztos, hogy ők a te célközönséged, ha eladni akarsz valamit...    :P
Itt túl sokan nem fognak látatlanban fizetni "innen-onnan összeszedett" stratégiákért - főleg mert a fórum tele van ingyenesen elérhető ötletekkel és nyilvános tesztekkel - ha meg te is elárulod a részleteket, akkor meg már nem lesz szükség arra, hogy fizessen érte valaki.
Nyilván lendítene a dolgon, ha nem csak ezért csináltál volna egy új regisztrációt, hanem a sportfogadás múltad követhető lenne a fórumon.

Mondjuk itt nem is hirdethetnéd a fizetős stratégiádat/szolgáltatásodat, ezt is érdemes mérlegelned. konkrétan engem nem zavar, ha valaki el akar adni valamit, akár ér az egy fillért is, akár nem, majd a piac úgyis beárazza.
De inkább a facebookos tippmix csoportokban nézelődnék, ha "madarakat" keresnék nagyobb számban.   ::)


Na csak kibújt a szög a zsákból. Eladásra kínálod. Kíváncsi vagyok mennyit él ez a topic még.


Nem is akartam itt semmit hirdetni, kíváncsiak voltatok, elmondtam. Mivel eddig is a saját fejem után mentem, soha nem regisztráltam fogadási fórumokra, így igazad van, nincs "referenciám". Nem is akarok itt senki meggyőzni semmiről. Messziről jött ember azt mond amit akar. A kérdőív továbbra is elérhető, ha az admin úgy gondolja törli a topicot.

A felmérés/kutatás nem tartalmaz reklámot, s addig maradhat.

Mi viszont egyáltalán nem kedveljük a fizetős dolgokat, s nem is támogatjuk az ilyesmit.

Ha egy stratégia működik, akkor azt használd ki a fogadóirodák ellen, s ne másokat próbálj "bolondítani" egy egyáltalán, vagy kevésbé tesztelt stratégiával.

Amennyiben mégis arra visz a kisördög, hogy valamit eladj, akkor építsd ki a hálózatod. Elmondom előre: elég sok pénzbe, meg energiába fog kerülni.  :cya:

Az itteni reakciók (teszem hozzá jogosan) nem azt mutatják, hogy van értelme foglalkozni vele. Ott verik át az embert ahol tudják, érthető a bizalmatlanság. Még ha nincs is bennem semmi rossz szándék akkor sem gondolhatom azt, hogy ismeretlenként bárki fizetni fog zsákbamacskáért. Mindegy megpróbáltam. Valószínű nem ezzel lettem a kedvenc újoncok egyike a fórumon. Azért az eredményt megosztom majd.

Idézetet írta: Inspactah Dátum december 11, 2017, 12:40:40
Valószínű nem ezzel lettem a kedvenc újoncok egyike a fórumon. Azért az eredményt megosztom majd.

Ne így állj hozzá. Nem kell itt senkinek sem a kedvence lenni, csak megfelelni a fórum szabályzatának (eddig nem sértettél szabályt). Sőt, idővel hasznos tanácsokkal még akár elláthatod is a fórumtársakat. Ajtó nyitva.  :ok:

#21 március 24, 2018, 14:25:08, SPF Admin
Sziasztok!

Mivel én már semmilyen formában nem foglalkozok sporfogadással ezért szeretném megosztani veletek a stratégiámat. Végül az lett a vége, hogy nekem nem sikerült bankot robbantanom vele. Nem feltétlen a stratégiában volt a hiba de ez már történelem. Akit érdekel kérem küldjön mailt a xxx címre és küldöm a stratégia pdf anyagát. Viszonylag sok munkám volt benne, hogy összeállítsam. Az viszont nem volt reális, hogy pénzt kérjek érte. Ha érdekel valakit írjon és küldöm. A fórumot nem követem.üdv Szabi

Idézetet írta: Inspactah Dátum március 24, 2018, 09:42:56
Sziasztok!

Mivel én már semmilyen formában nem foglalkozok sporfogadással ezért szeretném megosztani veletek a stratégiámat. Végül az lett a vége, hogy nekem nem sikerült bankot robbantanom vele. Nem feltétlen a stratégiában volt a hiba de ez már történelem. Akit érdekel kérem küldjön mailt a [email protected] címre és küldöm a stratégia pdf anyagát. Viszonylag sok munkám volt benne, hogy összeállítsam. Az viszont nem volt reális, hogy pénzt kérjek érte. Ha érdekel valakit írjon és küldöm. A fórumot nem követem.üdv Szabi


Én szívesen elolvasnám. Küldtem mail-t. Előre is pacsi, hogy foglalkoztál vele és megosztod másokkal.  :beerchug:

Idézetet írta: Inspactah Dátum március 24, 2018, 09:42:56
Sziasztok!

Mivel én már semmilyen formában nem foglalkozok sporfogadással ezért szeretném megosztani veletek a stratégiámat. Végül az lett a vége, hogy nekem nem sikerült bankot robbantanom vele. Nem feltétlen a stratégiában volt a hiba de ez már történelem. Akit érdekel kérem küldjön mailt a [email protected] címre és küldöm a stratégia pdf anyagát. Viszonylag sok munkám volt benne, hogy összeállítsam. Az viszont nem volt reális, hogy pénzt kérjek érte. Ha érdekel valakit írjon és küldöm. A fórumot nem követem.üdv Szabi

Decemberben még közvéleménykutatást végeztél, hogy aztán megpróbálhasd eladni a stratégiádat.
Ehheg képest elég gyorsan eljutottál az "egyáltalán nem foglalkozom sportfogadással" állításig.
Akkor egyébként azt ígérted, hogy a kutatás eredményét majd megosztod.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2018, 13:18:25
Decemberben még közvéleménykutatást végeztél, hogy aztán megpróbálhasd eladni a stratégiádat.
Ehheg képest elég gyorsan eljutottál az "egyáltalán nem foglalkozom sportfogadással" állításig.
Akkor egyébként azt ígérted, hogy a kutatás eredményét majd megosztod.

Minden tiszteletem a tied Knapp. De kivancsi vagyok en is a munkara, kuldtem mailt is, te meg szabotalni akarod.  :(

Micsoda kemény szavak. Szabotázs.  ;D

Mondok én jobbat. Inspactah küld át nekünk az anyagot, s mi nyilvánossá tesszük. Gyorsabb is ez a megoldás nem, mint egyenként küldözgetni.

Idézetet írta: petercrouch Dátum március 24, 2018, 14:24:28
Még mindig jobb, mint amikor Gazember beregisztrál 8 új nickkel, és próbálkozik eladni a tippeit az új PS-os Ferrarijához (Oroxy, Bergkamp, stb). Szerintem semmi kivetnivaló sincs ebben, nem elképzelhetetlen az, h nem eleve defektes ötletről van szó, és vki talál benne hibát vagy továbbfejlesztési ötletet.

Azért is jeleztem, hogy szívesen megosztanánk.  :ok:

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 24, 2018, 13:47:48
Minden tiszteletem a tied Knapp. De kivancsi vagyok en is a munkara, kuldtem mailt is, te meg szabotalni akarod.  :(

Azért írjatok már, ha valaki megkapja. Nekem még nem jött semmi...  :-\
Köszi  ;)

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 24, 2018, 13:47:48
Minden tiszteletem a tied Knapp. De kivancsi vagyok en is a munkara, kuldtem mailt is, te meg szabotalni akarod.  :(

Szabotálni biztos nem akarok semmit, pont, hogy arra emlékeztetek, hogy az általa végzett kutatással kapcsolatban is ígért eredményeket pár hónappal ezelőtt.
Igen, azt a közvélemény-kutatást feleslegesnek tartottam, mert nem lehetett reprezentatív, s mint el is árulta, eladást akart vele előkészíteni. Ha nem foglalkozik mára egyáltalán sportfogadással, akkor az valamennyire be is árazza a stratégiáját, illetve az is eszembe jutott, hogy miért kéne megadnom neki az email-címemet, mikor a decemberi kutatásában is volt enyhe hátsó szándék...

Nekem igazából az a fórumtársunk ugrott be, aki 1-2 évvel ezelőtt azzal akart üzletelni, hogy elküldi nekünk pénzért az arb kereső oldalakon lévő találatokat.
Őt nem nagyon sikerült meggyőzni arról, hogy a gyakorlatban lényegében nincs rá esély, hogy azok az oddsok használhatóak legyenek.

Knapp az előzményekben leírtam mi volt a célom vele. Nem jött össze. Ennyi. Mit osszak meg a közvélemény kutatásból? Érdekel 35 ember szokása? Mert ennyien töltötték ki. Azaz kuka. Aki kérte annak elküldtem. Igen valószínűleg további üzleti célokra használom fel annak a 6 (HAT!) embernek az e-mail címét aki eddig írt. :D Kicsit sok összeesküvés elméletet olvasol. Semmilyen további célom nincs ezzel, reggel felkeltem és úgy voltam vele, hogy ha nekem nem jött össze másnak összejöhet.  Nincs mit tovább taglalni ezen, nem kell semmit belemagyarázni az egészbe. Aki kéri annak küldöm.