Magyar Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


élő 1. perc
Besiktas - Siófok 1. félidő 1.5 gól felett 2,00

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 07, 2018, 18:04:57
élő 1. perc
Besiktas - Siófok 1. félidő 1.5 gól felett 2,00
"A Senol Günes vezényelte, sztárokat soraiban tudó csapat kérésére a mérkőzés zárt kapus lesz! " - valamit nagyon titkolni akartak ezért lehetett 1-1 a vége 7.00 odds-ért :D

Na, mennyire várjátok a MOL Vidi első meccsét? Pont jó bemelegítésnek tűnik a vb elődöntő elé  ;D

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum július 09, 2018, 21:38:51
Na, mennyire várjátok a MOL Vidi első meccsét? Pont jó bemelegítésnek tűnik a vb elődöntő elé  ;D

"Négy magyar csapat, tele reményekkel "

Abban reménykednek, hogy:
1. nem kell messzire utazni
2. gyorsan kiesnek, mielőtt a szurkolók visszajönnek a nyaralásból és kifütyülik őket

Kár, hogy az UTE tj-re nem látok sok sanszot (nem mintha ismerném az ellenfelet, csak a korábbi évekből indulok ki), pedig a 2. körben jöhetne egy UTE-Sevilla, azt a párharcot azért megnézném  :)

olyan szintre süllyedtünk hogy nemcsak a továbbjutás, de sok esetben a győzelem vagy a döntetlen is bravúr kategóriába tartozik.
A Vidi odavágó is ebbe a kategóriába tartozik, annyi extrával hogy ők már a tél óta az európai porondra készülnek, erősítettek. Így itt megvan az a plusz amivel összejöhet a továbbjutás.
A Fradinál papíron jól néznek ki az erősítsék, de az izraeliek egységesebbek lesznek. A hazai meccsre ha Doll hátul megszerezni a védelmet, nem ad területet az izraelieknek akkor akár egy bravúr is jöhet - de úgy érzem ez nem lesz elég a visszavágóra.
A Honvéd gyengült a legtöbbet, hiába hozták vissza Vadóczot, és hiába ez a rabot nem a pár évvel ezelőtti csapat, de itt sem mi vagyunk az esélyesek. Ami előny lehet hogy Supka filozófiája a masszív védekezésből és s játék történetéből indul ki. Szerdai meccs után is meg maradhat esély a visszavágóra.
A Dózsa kerete nem sokat változott, és az egység lehet ez erőssége, és az edzője is. A szerb harcos, küzdő mentalitást át tudják vinni az azeriek ellen is, és elől Novothny pontosságán Sok múlhat majd.
összességében ha csapataink 50% - a továbbjut már elégedett leszek.

"Önök nem tudhatják, de jellemző rám, hogy sosem szoktam belemenni egyéni elemzésekbe, még a saját játékosaimnál sem. De persze ismerjük az ellenfelet, tudjuk például, hogy tíz új játékos is érkezett a csapatba. Vannak felvételeink a nyári edzőmeccseikről, ismerjük a játékstílusukat, nagyon tiszteljük őket" - Marko Nikolics.

Kb le sem szarja, hogy mit hogy játszik az ellenfél. Értem én hogy noname csapat, de én azért lehet tudni akarnám miben erősek, mit fognak játszani ilyesmi. Konrkétan lenyilatkozza, hogy nem elemzi a saját játékosait sem, bravóóóóó :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 10, 2018, 09:57:58
"Önök nem tudhatják, de jellemző rám, hogy sosem szoktam belemenni egyéni elemzésekbe, még a saját játékosaimnál sem. De persze ismerjük az ellenfelet, tudjuk például, hogy tíz új játékos is érkezett a csapatba. Vannak felvételeink a nyári edzőmeccseikről, ismerjük a játékstílusukat, nagyon tiszteljük őket" - Marko Nikolics.

Kb le sem szarja, hogy mit hogy játszik az ellenfél. Értem én hogy noname csapat, de én azért lehet tudni akarnám miben erősek, mit fognak játszani ilyesmi. Konrkétan lenyilatkozza, hogy nem elemzi a saját játékosait sem, bravóóóóó :D
Ez a Vidi edzője?  ;D Meg is nézem, hogy ki ez a noname luxemburgi csapat, hátha megér egy kis aprót a sikerük.

Ez a Dudelange nem semmi, még egy Ibrájuk is van:
https://int.soccerway.com/teams/luxembourg/f91-dudelange/1413/

Az elmúlt években a BL-csoportkörbe jutott csapatokkal is tudtak ikszelni otthon, szerintem simán szophat a Vidi, bár félre értés ne essék, nem kívánom.

Idézetet írta: TiB Dátum július 10, 2018, 09:57:58
"Önök nem tudhatják, de jellemző rám, hogy sosem szoktam belemenni egyéni elemzésekbe, még a saját játékosaimnál sem. De persze ismerjük az ellenfelet, tudjuk például, hogy tíz új játékos is érkezett a csapatba. Vannak felvételeink a nyári edzőmeccseikről, ismerjük a játékstílusukat, nagyon tiszteljük őket" - Marko Nikolics.
Ez így magában eléggé félreérthető nekem. A Vidinél van az egyik legkomolyabb video-elemző team itthon és Nikolics sem engedheti meg magának, hogy ne támaszkodjon rájuk.
Franciául tudóknak egy érdekes interjú, amibeől kiderül, hogy magabiztosan készülnek: http://www.lequotidien.lu/a-la-une/ligue-des-champions-cette-saison-le-f91-ne-jouera-pas-la-corde-au-cou/
További érdekesség, hogy a jegyárak 20-25 euro az alig több mint 2500 fős Jos Nosbaum stadionban

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum július 10, 2018, 12:31:38
A Vidinél van az egyik legkomolyabb video-elemző team itthon és Nikolics sem engedheti meg magának, hogy ne támaszkodjon rájuk.

Egervári imádja a videóelemzést, az abból leszűrt adatokkal készült a hollandok ellen. Csak 8 gólt kaptunk ;D Hiába van egy korrekt, minőségi elemzésed, ha a játékosaid nem tudják megvalósítani, amit kérsz tőlük.

Idézetet írta: TiB Dátum július 10, 2018, 13:16:43
Egervári imádja a videóelemzést, az abból leszűrt adatokkal készült a hollandok ellen. Csak 8 gólt kaptunk ;D Hiába van egy korrekt, minőségi elemzésed, ha a játékosaid nem tudják megvalósítani, amit kérsz tőlük.
valljuk be, Sanyi bá és Nikolics felkészültsége ezért nincs egy szinten  ;D ...bele se merek gondolni mit kezdene ezzel a Vidi kerettel...Lehet ismét jönne a nyócegy  :D

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum július 10, 2018, 16:10:50
valljuk be, Sanyi bá és Nikolics felkészültsége ezért nincs egy szinten  ;D ...bele se merek gondolni mit kezdene ezzel a Vidi kerettel...Lehet ismét jönne a nyócegy  :D

A játékosanyag viszont kb hasonló. Egyébként a magyar klubok önmaguktól nem is akartak volna videoelemzést, sajnálták rá a lovét. Az MLSZ hozta be központilag, mondjuk egy kommunista országban ez nem meglepő.

De hogy ne legyek off most már sokadjára :D Vidi honlapjáról ellenfélbemutató: http://www.molvidi.hu/2018/07/10/francia,-nemet-es-hazai-ellenfelekkel-keszult-a-vidire-az-f91-dudelange.html

Labdarúgó NB I - Két meccs Felcsúton az első fordulóban

    A Magyar Labdarúgó Szövetségben (MLSZ) elkészítették az OTP Bank Liga első és második fordulójának menetrendjét, a nyitókör első játéknapján a felcsúti Pancho Arénában "kettős rangadót" rendeznek.

    Az MLSZ honlapjának szerdai tájékoztatása szerint a házigazda Puskás Akadémia csapata a Debreceni VSC elleni mérkőzését követően a felcsúti albérletben játszó címvédő MOL Vidi FC az újonc Kisvárda együttesével találkozik.
    Az M4 Sport mindkét összecsapást élőben közvetíti, és az első két forduló 12 mérkőzése közül további ötöt tűz műsorára.
    A második körben a Kisvárda és a Budapest Honvéd kérésére a versenybizottság felcserélte a két csapat egymás elleni mérkőzésének pályaválasztói jogát, így a találkozót a Bozsik Stadionban rendezik.

    OTP Bank Liga:
    1. forduló:

 
    július 21., szombat:
Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC 17.00 (Tv: M4 Sport)
MOL Vidi FC-Kisvárda, Felcsút 20.15 (Tv: M4 Sport)
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 20.15
Budapest Honvéd - Swietelsky-Haladás 20.15
    július 22., vasárnap:
Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK 17.30 (Tv: M4 Sport)
Újpest FC-MTK Budapest 19.30 (Tv: M4 Sport)

    2. forduló:
   
    július 28., szombat:
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 17.00 (Tv: M4 Sport)
Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 19.30 (Tv: M4 Sport)
Paksi FC-MOL Vidi FC 19.30
    július 29., vasárnap:
MTK Budapest-Ferencvárosi TC 18.00 (Tv: M4 Sport)
Budapest Honvéd-Kisvárda 18.00
Swietelsky-Haladás - Újpest FC 18.00

forrás: MTI

A Rabotnicki - Honvéd szerdán, míg az Ferencváros és az Újpest csütörtökön kezdi meg a nemzetközi szereplését. Mit gondoltuk melyik fővárosi csapat juthat tovább a második körbe?