Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum február 17, 2016, 20:43:59
Ajánlom most Tsonga Facebook oldalán a legutóbbi posztot.  ;D ;D
mára eltűntek a kellemetlen kommentek  :police:

Idézetet írta: butyi Dátum február 18, 2016, 13:33:03
mára eltűntek a kellemetlen kommentek  :police:

Este én is beleolvastam a kommentekbe. Az hagyján hogy valaki megteszi úgy hogy mindig letojja a kisebb, nem francia tornákat, egy komiba belefér, apróval meglehet próbálni. De van aki azért szidta mert 2-300 eurókat bukott rajta  ;D Igazi balfaszok, ilyen rizikós 1,11 -re annyit pakolni...


Montpellier rohadt kézisei, egy félidő alatt dobnak baszdmeg 6 gólt... száradtak volna inkább az anyjuk arcára!  :bash:

Komolyan mondom, hogy vicc ez az egész.
Sydney-Bendingo, ausztrál női kosár.
Hazaiaknak tét nélküli, már elbúcsúztak a rájátszástól, a vendégeknek még van esélyük, elég csábító 1,7-es odds.
El is kezdődik a meccs, természetesen a hazaiak húznak el egyből 6-8 pontra, de a vendégek tartják ezt a távolságot, félidőben 8 pont az előny hazaiaknak.
Megkezdődik a 3. negyed. A vendégek 6-0al nyitnak, feljönnek két pontra, na mondom majd most szépen átveszik a vezetést, de lófaszt... hazaiak megint elmennek, a 3. negyed végén már 13ponttal mennek. Na mondom ennek vége...
Megkezdődik a 4. negyed, már 17 pont a hazaiak előnye. El is küldöm a vendégeket a kurva anyjába, pár perc múlva visszanézek és 78-78. A vendégek produkáltak egy 19-2-es futást!
80-80 az állás, 3 perc hátra, a vendégeknél a labda. Na mondom ennek így már jönnie kell egyszerűen, lélektanilag, tét szempontjából, mindenhogy!
Persze innen habkönnyen elmegy, még csak izgalom sincs a végén.
A jó büdös kurva anyjukat a retek ribancoknak.
Tudom, én vagyok a hibás h nőkre, ráadásul noném bajnokságra tettem, de ez akkor is milyen már?
Ma még tolok egy utolsó duplázós all-int és ha elmegy akkor szünet... el vagyok keseredve. :(

Gyűlöllek Errani!
Egy nagy szar vagy. Egy jó nagy kupac hulladék. Semmire nem vagy jó. Kibaszott mákod van, mert egy rohadt labdád nem menne a vonalon túlra, természetesen véletlenül sem nyerő... Miközben boldog-boldogtalantól kiszopsz ha rád mer tenni az ember. Örömtüzet gyújtok most már minden egyes vereségednél, te nyomorék.  :fakk:

Bravó győri szutykok, 10-zel vezettek onnan leadjátok 3-ig ... basszátok meg az anyátok  :bash:

#8587 február 20, 2016, 20:19:43, butyi
szép volt garcia/mladenovic...rohadt férgek, szopjatok le mind

babost persze verni kellett az elődöntőben, ma meg a pályát sem találjátok  :bash: :bash:

#8588 február 20, 2016, 22:13:49, Greipel
Gran Canaria, a tetvedék, faszszopó, rohadt kurva anyátokat!!!!!!!!!

Gyönyörű fordítás, 3. negyed -18-ról.  :angel:

#8589 február 21, 2016, 19:14:27, ncis88
Busárd,te faszimádó ribanc, te agyatlan gyökér. Hogy lehettél te GS döntős, ha ilyen Szevasztova leszopat. Menjél el inkább keress egy faszt magadnak, abban biztos jobb vagy mint teniszben te gyökér


*3.set 0-4ről 5-5re visszajöttél, most már el ne baszd mert megbaszlak. :DD

akkor inkább jobban jártál vna ha elbassza nem?  ;D

Inkább Bencic :DD

Magam szidjam, vagy Seppit? Én hülye vagyok, ő meg bamba  :redchug:

Ez a Seppi nekem nagyon gyanús. Nagyon jó képességű játékos , sztem sokkal jobb mint az ellenfele , aztán tessék , 2-0 ra alázzák! Meg is érdemli, repülhet hazafelé. :-\ :-\

A kurva életbe, hogy a bet365-ön a tenisznél a játék felett/alatt piac fordítva van megadva mint a focinál!!!!! Basszák meg... Én meg hülye vagyok, hogy megszokásból nyomom a gombokat...  >:(