Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hangtuah Sumsel v Stadium Jakarta...... 6peccel a vége előtt 16megy a hazai. Erre az a vendég csapat aki a 3negyed alatt dobott 29pontot úgy dönt hogy egy 6-28-s utolsó negyeddel megnyeri a meccset fault nélkül :D:D Sírjak vagy nevessek :bash: :bash: :redchug: :redchug:

#8596 február 22, 2016, 21:57:00, Greipel
Nishioka, te hentai bámuló szarházi gyökér, hogy a tetves kurva életbe lehet Ungur ellen fedettpályán ennyire szarul játszani? BASZD TEHERBE ANYÁDAT!!!!!!!!!!!!

Na ez az igazi Ungur, de azt nem gondoltam, hogy ennyire elvereti végül magát.

A kutya meg a macska rúgja meg..

(bocsánat, muszáj voltam leírni :( )

ma két szelvényem is úgy ment el h az embereim (Lorenzi, Halep) duplabrékelőnyben voltak, de ez is kevés volt nekik h hozzák a szettet/meccset... tragédia

Előzmény!

Idézetet írta: palcsifej Dátum március 03, 2015, 23:35:39
Errani!!!!

Te utolsó szarrágó kurva!

6-0 és 5-0 után képes Lauren Davis ellen egy 8,5 overt hozni a második szettre...a büdös kurva anyádért vagy te teniszező...

Háhá! nem gondoltam volna, hogy örömömben fogok ide egyszer írni! De akkor megfogadtam, hogy ez a fogatlan vén ribancra többet nem fogadok!!!!

Köcsög buzi Errani most megszoptad a faszt rendesen, megmondtam régebben, hogy szopni fogsz te tetves retek kurva, és egy magyar leányzó elkente úgy a szádat, hogy mehetsz haza a tetves olasz csicska anyádhoz pityeregni!

Végre!!! Tudtam, hogy ez sikerülni fog, és ellened fogadtam te szardarab!!! Háhá, mindenki vendégem a legközelebbi kocsmában egy sörre!!! :D

Úgy érzem ez elégtétel volt, de attól függetlenül világ életembe utálni foglak továbbra is!!!!!



Idézetet írta: butyi Dátum február 23, 2016, 20:28:18
csak 28 éves  :D

attól még lehet koravén...létezik ilyen. Anno a gimiben volt egy 16 éves csaj, aki szegénykém kb 40-nek nézett ki. Mindenki anyunak hívta... ???

A szarrábaszott tetves rohadt kurva életbe most már, hogy megint sikerült eltalálnom az egyetlen nyomorult 0-0-t a kibaszott angoloknál. Nem tudom elhinni... 6 perc hosszabbítás ráadásul a végén, de csak azért se.



Bassza meg! Lekéstem a "Maradj Talpon" tippelést.  :bash:

Azarenka, remélem megbasz egy csorda mexikói cigány. Remélem kiszopsz a második szettben is. A kurva anyádat!

A betyár mindenit a bet365 illetékes elvtársának,hogy nem birja már jóváirni a február 5-8tippligán nyert összegemet.Persze pont olyankor,mikor mindkét bl meccset eltalálom nagy szorzóval és sikerült volna feltornáznom az összeget. :bash:

Idézetet írta: fili76 Dátum február 24, 2016, 07:57:00
A betyár mindenit a bet365 illetékes elvtársának,hogy nem birja már jóváirni a február 5-8tippligán nyert összegemet.Persze pont olyankor,mikor mindkét bl meccset eltalálom nagy szorzóval és sikerült volna feltornáznom az összeget. :bash:

Gondolom nem láttad, hogy mit írtunk ezzel kapcsolatban, így bemásolom:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 23, 2016, 11:34:31
A mai nap folyamán átküldtem a nyertesek listáját a bet365, illetve az Unibet fogadóirodához.  :beerchug:

Péntekenként szokták ezeket jóváírni. Addig befizethetsz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2016, 11:53:37
Gondolom nem láttad, hogy mit írtunk ezzel kapcsolatban, így bemásolom:

Péntekenként szokták ezeket jóváírni. Addig befizethetsz.
Természetesen olvastam ezért is irtam ide,poénosan megfogalmazva,én még akkor sem reklamáltam,mikor anno nem kaptam meg. :beerchug:

Egy utolsó repedtsarkú kurva vagy Kvitova. Dögölj meg!!!!!

Utolsó offom, és mindent befejeztem, ha így marad ez a legalja.

A BUNDÁS NYOMORULT KURVA ANYÁTOKAT GYÖKÉR SZOLNOKI KUTYÁK, ÉGJETEK EL A POKOLBAN!!!!!!!!