Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Tisztelt Fórumtársak,

December 28 és Január 4 között hiányozni fogok a weboldalról, emiatt a kérdéseitekre, csak 4-dike után tudok válaszolni.

A játékok nyereményeit is csak ezen dátum után tudom intézni, s emiatt elnézést kérek.

Kívánok mindnyájatoknak egy nagyon sikeres Boldog Új Évet!!!  :beerchug:

Üdvözlettel,
Milan!

Idézetet írta: Milan Dátum december 27, 2011, 22:11:02
Tisztelt Fórumtársak,

December 28 és Január 4 között hiányozni fogok a weboldalról, emiatt a kérdéseitekre, csak 4-dike után tudok válaszolni.

A játékok nyereményeit is csak ezen dátum után tudom intézni, s emiatt elnézést kérek.

Kívánok mindnyájatoknak egy nagyon sikeres Boldog Új Évet!!!  :beerchug:

Üdvözlettel,
Milan!

Viszont Kívánunk sikerekben gazdag Boldog Új esztendőt Milan!!!

Boldog Új Évet kívánok minden egyes kedves fórumtársamnak!
Sikerült újra visszajutnom az oldalra, s örvendek, hogy oly sok embert láttok itt!

Mindenkinek sikerekben gazdag évet kívánok, rengeteg zöld fogadással!

Kezdem is a játékok feldolgozását, mert hála Istennek van elég... :)

Minden jót!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum január 07, 2012, 16:31:07
Boldog Új Évet kívánok minden egyes kedves fórumtársamnak!
Sikerült újra visszajutnom az oldalra, s örvendek, hogy oly sok embert láttok itt!

Mindenkinek sikerekben gazdag évet kívánok, rengeteg zöld fogadással!

Kezdem is a játékok feldolgozását, mert hála Istennek van elég... :)

Minden jót!  :beerchug:

Neked is Boldog új évet Milan,és sok sikert 2012re!!!  :)

Idézetet írta: Milan Dátum január 07, 2012, 16:31:07
Boldog Új Évet kívánok minden egyes kedves fórumtársamnak!
Sikerült újra visszajutnom az oldalra, s örvendek, hogy oly sok embert láttok itt!

Mindenkinek sikerekben gazdag évet kívánok, rengeteg zöld fogadással!

Kezdem is a játékok feldolgozását, mert hála Istennek van elég... :)

Minden jót!  :beerchug:

Üdv újra itthon Milan, jó ide tartozni. Sikeres új esztendőt Nektek!

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, ha valaki kb 50 Forinttal ki tudna segíteni Moneybookersre. A problémám abból fakad, hogy hazautaltam pénzt az MB-vel és hétvégére 2000 Ft körüli összeget hagyni akartam sportfogadásra, de a hazautalt összegbe duplán bevettem az MB utalási költséget, így 1525 Ft om maradt szabadon az MB-n és pont nem tudok az 50 Ft híján befizetni a bet365 höz. Szóval, ha valaki ki tudna segíteni 50 Ftal, akkor itt megadnám majd az MB címem és nagyon megköszönném!


Vond le a kovetkeztetest:elsonek utalj az irodahoz ,majd utana haza. Nem szabad a forumon penzt kerni. Azert egyuterzek veled.Szivas

Idézetet írta: demi Dátum január 21, 2012, 22:44:33
Vond le a kovetkeztetest:elsonek utalj az irodahoz ,majd utana haza. Nem szabad a forumon penzt kerni. Azert egyuterzek veled.Szivas

Értelek és igazad is van, ebből az esetből tanultam. Kérem a moderátort, hogy törölje is a hozzászólásomat, ha nem ide való. Csak annyira ideges lettem, hogy elszúrtam a tranzakciót, mert az alapelvem, mindig kis pénzből fogadok és ha nyerek egy normálisabb összeget akkor utalom is haza és egy piciből folytatom a fogadást.

A bet365-nél 1500 huf a min. befizetés. Ha az irodából indítod a befizetést, akkor nem kerül pénzbe! :cya:

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum január 22, 2012, 04:46:17
A bet365-nél 1500 huf a min. befizetés. Ha az irodából indítod a befizetést, akkor nem kerül pénzbe!

Köszi az infót, de sajnos nekem euróban van  a bet 365 számlám és mivel a külföldi uraságok szénné gyengítették a forintot, így 312 Ft/ eurós  árfolyamon nem klappol a dolog. Bele se merek gondolni, hogy most ez egy erős ft árfolyam, hiszen jó két hete volt 330 is az árfolyam.

A probléma megoldva, egy ismerős ki tudott segíteni MB re!  :ok:

betfair ligás nyereményt h kell beváltani.?

Idézetet írta: arminathome1 Dátum március 01, 2012, 18:23:35
betfair ligás nyereményt h kell beváltani.?

Eredményhirdetés után elküldöm a nyertesek listáját az irodához, majd ezek után ők a játékosok számláján jóváírják a bónuszokat.

Amúgy az elkövetkezendőkben figyelj oda, hogy hova teszed fel a kérdéseid. Van külön téma nyitva a "Betfair ligának".

érdeklödnék,mert elsö lettem a márciusi szelvények kitöltésében a sportingbet-nél és ilyenkor mit kap az ember pénzt jutalmat vagy valami mást?