Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem a gépedben van a hiba, ez a push technika még nem épp kiforrott. A régi verzió másképp működött de óriási terhelést jelentett a szervernek. Kompromissumos megoldást választottam.

Novemberi nyereményhirdetés:

Annak következtében, hogy az elkövetkezendő két nap nem leszek gépközelben, a novemberi nyerteseket December 2-án, legkésőbb 3-án hirdetem ki.

Köszönöm türelmeteket.  :beerchug:

kaptam egy csonka emailt [email protected] címről
ha ti küldtétek akkor valami hiba csúszott bele:



Idézetet írta: laudrup Dátum február 27, 2013, 10:47:26
kaptam egy csonka emailt [email protected] címről
ha ti küldtétek akkor valami hiba csúszott bele:

Ha automata küldte egy tippem van: ma van a szülinapom.Küld a rendszer olyankor mailt? mert akkor lehet az lesz!  :)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 27, 2013, 11:17:43
Ha automata küldte egy tippem van: ma van a szülinapom.Küld a rendszer olyankor mailt? mert akkor lehet az lesz!  :)
Igen, akkor Boldog szülinapot!  :beerchug:

#80 március 04, 2013, 21:00:13, Lacapi
Hali!

Probléma a következő: Játszanék a tippjátékban, de nincs Betclicem. Ez önmagában nem lenne probléma, de nem is tudom elérni az oldaluk belgiumból. Nem kifejezetten a nyeremény érdekel, játszanék... Írjam be a Lacapi-t vagy mit tegyek?

Lacapi


Sikerült megoldanom!

Értesítés:

Július 13-22 között nem leszek gépközelben, ezért bármilyen gondotok van, megkérlek keressétek vmlinuz-t.

Sok sikert továbbra is!  :beerchug:

Újra ITT!

Rövid, de velős szabadság után, újra itt vagyok.

Állok rendelkezésetekre.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum július 22, 2013, 14:33:28
Újra ITT!

Rövid, de velős szabadság után, újra itt vagyok.

Állok rendelkezésetekre.  :beerchug:

Üdv újra a fedélzeten! Távolléted alatt minden rendben ment, nem akarta senki átvenni a hatalmat. :ok:

Idézetet írta: rosco Dátum július 22, 2013, 15:32:41
Üdv újra a fedélzeten! Távolléted alatt minden rendben ment, nem akarta senki átvenni a hatalmat. :ok:

;D ;D

Idézetet írta: rosco Dátum július 22, 2013, 15:32:41
Üdv újra a fedélzeten! Távolléted alatt minden rendben ment, nem akarta senki átvenni a hatalmat. :ok:

Pedig rendesen aggódtam emiatt...:))

Július 30 és Augusztus 4 között nem leszek gépközelbe.

Emiatt az engem érintő adminisztrációs feladatok ezen periódus után lesznek megoldva.

Sürgős dolgok esetén keressétek vmlinuzt:beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum július 30, 2013, 08:59:45
Ma 10:04 és 11:21 között nem leszek gépközelbe.

Emiatt az engem érintő hozzászólásokra ezen periódus után tudok csak válaszolni.


Sürgők dolgok esetén ne keressetek. :beerchug:

A chaten történteket elmentsük?


A mai nap sikerült eljuttatnom az elmaradt Skrilles nyereményeket a játékosoknak.

Ha minden igaz, akkor mindenki ki lett fizetve, ha mégsem, akkor kérlek jelezzétek privátban, hogy mi maradt ki.

Elnézést a várakozásért. Érthetetlen számunkra is, hogy miért kellett ennyit várnunk a pénzösszegekre.

További sok sikert kívánunk!  :beerchug: