Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Új cikksorozat indul mától a Sportfogadas.org-on, "Bunda a sportfogadásban" címmel.

Íme az első rész:

Bunda a sportfogadásban - Bevezető

Kellemes olvasást!  :beerchug:

Remek cikk! Fogadd érte tiszteletem Sound!  :ok:
Várom a folytatást!

E hét második felében én meg vmlinuz nem leszünk gépközelben (néha sikerül majd belépni remélhetőleg, de nem garantált), így ha valami gond/kérés van, akkor jelezzétek szerda reggelig.

Sikerekben gazdag hetet kívánunk!  :beerchug:

A vadludak dél felé indulnak.


10.e körül szokta a bet365 jóváírogatni..

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 04, 2013, 12:00:00
10.e körül szokta a bet365 jóváírogatni..

Inkabb honap kozepe. :)

Mivel a magyar fizetés(és az enyém is) olyan kevés, hogy kb csak a hónap 20.ig tart ki.. Annak a fele az 10.e   :DD

Lehetetlen megtalálni itt néhány fórumot, pl most nem tudom megnézni hogy a tegnapi bl tippjátékban ( valamelyik 3 meccsen össz hány gól + góllövő ) ki nyert pedig má vagy 10 perce keresem. De lehet én vagyok szerencsétlen :D

Idézetet írta: kunisse Dátum október 23, 2013, 11:15:24
Lehetetlen megtalálni itt néhány fórumot, pl most nem tudom megnézni hogy a tegnapi bl tippjátékban ( valamelyik 3 meccsen össz hány gól + góllövő ) ki nyert pedig má vagy 10 perce keresem. De lehet én vagyok szerencsétlen :D
Foci Bajnokok Ligája Tippjáték

Idézetet írta: kunisse Dátum október 23, 2013, 11:15:24
Lehetetlen megtalálni itt néhány fórumot, pl most nem tudom megnézni hogy a tegnapi bl tippjátékban ( valamelyik 3 meccsen össz hány gól + góllövő ) ki nyert pedig má vagy 10 perce keresem. De lehet én vagyok szerencsétlen :D

Pontosabban itt:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10543.msg425289.html#msg425289

Lehet kissé vakon vagyok, de hol tudom megköszönni valaki válaszát, hozzászólását?

Idézetet írta: baritz Dátum január 03, 2014, 13:59:30
Lehet kissé vakon vagyok, de hol tudom megköszönni valaki válaszát, hozzászólását?
A hozzászólás felett jobbra az idézet gomb mellett van egy köszönet gomb. :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 03, 2014, 14:04:19
A hozzászólás felett jobbra az idézet gomb mellett van egy köszönet gomb. :ok:

Én csak az idézet gombot találtam eddig is..... meg most is. Nem tudok köszönni???? :o  ;D

Idézetet írta: baritz Dátum január 03, 2014, 14:28:56
Én csak az idézet gombot találtam eddig is..... meg most is. Nem tudok köszönni???? :o  ;D

6 hozzászólással még nem. Nem tudom pontosan hogy mennyi kell, de még nem lesz legalább 20 hozzászólásod addig ne is keresd a köszönet gombot.  :ok: