Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mostantól ez bekerül minden egyes játék szabályzatába.

Amennyiben egy játékost csalás miatt kizárunk egy versenyből, akkor a kizárás vonatkozik a Sportfogadas.org által rendezett összes játékra.
Először a játékost három hónapig zárjuk ki, ha meg visszaeső, akkor végleg.
Csalásnak minősül a több azonosítóval való szereplés, illetve azon tevékenység amikor egy játékos az eredmény tudatában tippel.


Sziasztok! Miért nem tudok hozzászólásokat megköszönni?  Kell valami minimum hozzászólásszám, vagy egyebek? :)

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum július 12, 2016, 19:32:06
Sziasztok! Miért nem tudok hozzászólásokat megköszönni?  Kell valami minimum hozzászólásszám, vagy egyebek? :)

Így van. Még szükséged van egy pár hozzászólásra.


Megvan a 20000. fórumtag:topbet_125:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile;u=24739

Ezt megünnepeljük. Hamarosan jövünk a részletekkel!  :beerchug:


#155 október 19, 2016, 14:27:28, SPF Admin
20.000 Fórumtag! Extra tippjáték!


Október 18-án a Sportfogadas.org fórumára beregisztrált a 20000. tag, így ennek örömére egy extra tippjátékot indítunk, mely október 20.-31. között zajlik.A legjobb tippelő 20.000 forintot nyer!


November 1.-től minden verseny szabályzatába bekerült a következő pont:

"A játékban való szerepléshez szükséges a magyar nyelv ismerete!"

A Sportfogadas.org-ot szeretnénk megtartani azok számára akik magyar anyanyelvűek, vagy folyékonyan beszélnek magyarul.
Az utóbbi időben román és lengyel kollégák is próbálkoztak versenyeinken, amivel semmi gond nincs, de ez a weboldal nem nekik szól. Nyilván csak a nyereményekért regisztrálnak.

Természetesen most nem az lesz, hogy minden nyertes egy teszten kell átmenjen.  :D

Köszönjük megértéseteket.

Sziasztok, elsősorban az Adminokat kérdezem, vagy felvetem ötletnek, hogy létre kéne hozni egy "LIVE" vagy "LIVE MOST", vagy hasonló elnevezésű topikot, ahová mindenki az adott percben jónak (nagyon jónak) találtatott live tippjét írhatná be.

Igaziból pl. a naplókban rengeteg live tipp van, de szerintem ez így követhetetlen, nem OK. El tudom képzelni hogy a topik egész nap pörögne, és minden egy csokorba lenne gyűjtve, sok jó tippről kevésbé maradnánk le.
Nem tudom, mely fórumtémában volna érdemes alfórumnak, vagy csak megmarad ötletnek :)

Idézetet írta: flamman Dátum november 10, 2016, 13:25:20
Sziasztok, elsősorban az Adminokat kérdezem, vagy felvetem ötletnek, hogy létre kéne hozni egy "LIVE" vagy "LIVE MOST", vagy hasonló elnevezésű topikot, ahová mindenki az adott percben jónak (nagyon jónak) találtatott live tippjét írhatná be.

Igaziból pl. a naplókban rengeteg live tipp van, de szerintem ez így követhetetlen, nem OK. El tudom képzelni hogy a topik egész nap pörögne, és minden egy csokorba lenne gyűjtve, sok jó tippről kevésbé maradnánk le.
Nem tudom, mely fórumtémában volna érdemes alfórumnak, vagy csak megmarad ötletnek :)

Elindítottunk egy témát egyelőre a kezdő naplók kategóriában:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14346.0.html


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 20, 2016, 21:58:33
Nem biztos, hogy szeretni fogtok ezért, de beírom.

Az utóbbi időben észrevettem, hogy rendre nagy késéssel vannak kiértékelve a tippek. Tudjuk, hogy töménytelen mennyiséggel érkeznek be, ezért vagy a tippek számát ( vagy a tippversenyek számát) kéne csökkenteni, amit nyilván a közvélemény nem tolerálna, vagy egy másik eshetőség, amely garantálná a naprakész kiértékelést. Így az adott játékos is tudná mindig, hogy hányadán áll és meg kímélnénk a kollégákat a felesleges tippjavítgatástól.  :ok:

Ezt hamarosan orvosoljuk. Még egy kis türelmet kérünk szépen.  :beerchug:

Másnak nem volt problémája az oldallal? Tegnap egyszerűen nem töltött be az oldal, pedig különböző napszakban háromszor is próbáltam. Mindig valami olyasmit írt hogy túl sokáig tart válaszolni, próbálja meg később.  ???
Mondjuk annyit nem akartam szarakodni, csak chrome-on és egy gépen próbáltam, de attól még f@sza volt.

Nem csak neked, senkinek sem volt elérhető.  ;) Facen írták, hogy nem elérhető a szerver, SPF-től független okok miatt.  :redchug:

majnem miszlikekbe szedtem a telót meg a tabot! :-)Már müködik!

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 27, 2016, 09:04:51
Másnak nem volt problémája az oldallal? Tegnap egyszerűen nem töltött be az oldal, pedig különböző napszakban háromszor is próbáltam. Mindig valami olyasmit írt hogy túl sokáig tart válaszolni, próbálja meg később.  ???
Mondjuk annyit nem akartam szarakodni, csak chrome-on és egy gépen próbáltam, de attól még f@sza volt.

Nekem is volt hasonló. Én telefonról próbáltam csak, onnan sem jött be.