"Szurkolótábor" Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Szurkolótábor" Infó

Mindenkinek van kedvenc csapata, legyen az bármely csapat, bármely sportágból.

Kikapcsolódás szempontjából létrehoztam e témát, ahol a fórumtagjaink a kedvenc csapataikról beszélgethetnek. Lehet az focicsapat, kosárlabda csapat vagy bármi.

Ez olyan, mintha rengeteg csapat szurkolótáborát egy kategóriába sűrítenénk. Bunyó lesz? Nem hiszem.  :)

Nem mellékesen ezen témáknak van építő jellege is, hisz az információk alapján cselekedhetünk fogadásaink megtételekor.

Aki valóban szeret egy csapatot, az nap mint nap információt olvas, szerezz a kedvenc csapatáról, s arra kérünk benneteket, hogy a hasznos információkat megosszátok ezen témákban.

Vannak viszont követelmények is:

- minden egyes szurkolótábort összesűrítő témához minimum 3 személy kell amely az adott csapattal tart
- nálam lehet kérni a témák megnyitását (a témákat csak én nyithatom meg)
- tilos a trágár beszéd, tilosak az egymást sértegető hozzászólások (nem az a cél, hogy az ellenfél témájában pofázzunk, hanem, hogy az információk alapján fogadjunk, esetleg véleményt kérjünk)

Aki ezen feltételeket nem tartja be, számítson büntetésre.

Ne a szomszéd tyúkját nézzük, hanem a sajátunkat!!!

Várom a kéréseket!

Ha bármilyen kérdésed van azt itt felteheted.

u.i. Lehetséges versenyző, sportoló szurkolótáboros témát is létrehozni, s bármely sportág szóba jöhet, csak legyen minimum 3 jelentkező.

Uram Milános topic nem lesz?:) :angel:

Idézetet írta: Szotyori Dátum november 17, 2011, 00:29:09
Uram Milános topic nem lesz?:) :angel:
Azért minden alacsonyan rangsorolt csapatnak mégsem lehet külön Szurkolótábor topicot nyitni itt a fórumon. ;D

1-1 Liverpool és Bayern München szavazat már Milan postaládájában várja a további támogatókat :)

Lord hát szerintem a az egyik legeredményesebb klub:)De nézd meg hány Bl és bajnokok ligája címünk van:) :laugh:

Idézetet írta: Szotyori Dátum november 17, 2011, 08:41:54
Lord hát szerintem a az egyik legeredményesebb klub:)De nézd meg hány Bl és bajnokok ligája címünk van:) :laugh:

Most nem lehettem olyan pofátlan, hogy egyből azt a topic-ot nyissam... ;D ...de következik... :ok:

Áthelyeztem a kategóriát a "Futball"-hoz, mert mégis jobban illik ide, mint az Interaktív-ba.  ;)

Chelsea drukkerek merre vagytok? Kervenyezhetnenk egy tema nyitast, ha meg lennetek ketten.


Van itt egyébként valaki rajtam kívül, aki Porto-szurkoló?
Én még a quaresmás (egyik kedvenc játékosom) időszakban szerettem meg a Portót, nem közvetlenül a BL győzelem után. Persze akkor is nagyon tetszett, hogy a Manchestert kiütötték, főleg hogy a Chelsea a másik kedvencem, a MU-t pedig már akkor se szerettem. Aztán ahogy építkezett a Porto évről évre, az igazán lenyűgözött. Folyamatosan nevelték ki a sztárokat, mégis mindig ott tudtak maradni Európa élmezőnyében, ez pedig mind a mai napig igaz. Az idei keret egyébként sokra lehet hivatott, nagyon örültem pl, mikor Quaresma visszatért a csapathoz a hosszú vesszőfutás után, remélem beváltja a reményeket ez a keret, remélem lesz egy szép BL-menetelésünk! Hajrá Sárkányok!