SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Prémium Február 2019:

1. hely: buszberlet
Nyereménye: 31 794 HUF Skrillen keresztül

2. hely: MarkoPolo
Nyereménye: 20 157 HUF Skrillen keresztül

3. hely: alexthebest
Nyereménye: 7 049 HUF Skrillen keresztül

4. hely: oakland23
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: csabax
Nyereménye: 3 000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Sziasztok!

Írtam egy szenvedélyes nb2-es elemzést a Kaposvári Rákóczi győzelméről....
A bet365 és az Unibet is kínálja már a meccset, a Guruban nincs fönn.
Érdeklődnék lesz-e frissítés (kb fél óránként nézem)?
Félő, hogy kicsúszok 12 órából, holnap 14:30 - kor indul a meccs.

Tudom, hogy rossz ötlet, de bemásolom ide, hátha csak holnap délelőtt frissül a Guru - hátha elfogadjátok/ha nem az se baj, de lagalább nem írtam meg hiába:

Rákóczi győz - 1.53

Már csak 13 forduló van hátra az NB2-ből, de a Kaposvári Rákóczi még mindig kitart és története során nem először, újra két osztályt ugorhat két év alatt. A Monor gyakorlatilag NB3-as csapatnak tekinthető, tökutolsókén fogadja a tabella harmadik helyén álló ellenfelét.
Először nézzük a Rákóczit, akinek nagy fanatikusa vagyok, hiszen 1986-88 között az összes meccsükre kivitettem magam apámmal! Ismét megeshet, hogy a harmadik vonalból lesz első osztályú a ,,csapatom"! Nagyon szorítok nekik. Rajczi Péter a héten élő interjút adott a Digin. Meglehetősen racionálisan állnak a zöld-fehérek a helyzethez. A szakmai stáb és a csapat erőn felül teljesít, de ha már eddig eljutottak eszük ágában sincs behúzni a kéziféket. Hétközi kupakiesésük (Budaörs) is egy beáldozás volt. Az amúgy is saját ifistáira építő Waltner Róbert, a még fiatalabbaknak, a kevesebb játéklehetőséghez jutóknak adott bizalmat. Mindenki tudja, hogy a klub nem áll készen az NB1-re, de nem is ez jelenleg a legfontosabb! Petrók Viktor (édesapja a korábbi általam kedvelt két osztályt lépő 87/88-as csapatnak volt tagja), vezeti a védelem felkészítését. Maga Petrók egyébként még a Prukner-korszak meghatározó kaposvári játékosa volt. Waltner külön dolgozik a támadókkal, s ez egy kohéziót ad a csapatnak. Adott egy jó kapus: Slakta, aki előtt Úr és Hadaró tarja össze a védelmet. Hegedűs Dávid még a Rákóczi korábbi élvonalbeli csapatainak is tagja volt, anno játszott a vesszőfutását élő Egerben is az NB1-ben. Tömösvárit és Beliczkyt már most vinnék első osztályú klubok. Ha megnézzük, időről-időre megújul a kaposvári foci. Az 1970-es évek nagy csapata után, jött a Burcsa Győző fémjelezte korszak, aztán a Csordás –féle két osztályt lépő alakulat. Legsikeresebb korszakát Prukner mesterrel, majd Sisa Tiborra élte a Rákóczi, most pedig korábbi meghatározó játékosai élesztik újra a somogyi megyeszékhely fociját. Visszatérve az interjúra: Rajczi nagyon okosan elmondta a lényeget/célokat: meg kell ragadni a lehetőséget, fel kell jutni az nb1-be! Ott aztán nem lehet cél a bennmaradás, nem kellenek a légiósok, továbbra is ki kell használni a jó utánpótlást, esetleg egy-két magyar focista igazolható. A megnövekedő bevételeket a klub erősítésére kell fordítani, egy esetleges feljutás nagyobb pénzt pumpálhat a kaposvári fociba, amit nem úgy kell elkölteni, ahogy teszi azt pl. a Kisvárda (tizenakárhány légióssal), és tavaly a Balmazújváros.
Teljesen megsemmisülni látszik a monori foci. Az egész idényben a III. Kerület pályáján van ,,otthon" a gárda, ami megviselte a csapatot. Egyedül Bori Gábor az, akinek a neve ismerősen csenghet a magyar focit kedvelők számára. A többiek - megsérteni nem kívánom őket – teljesen ismeretlenek előttem, talán még a középhátvéd Asztalos az, akihez köthető valamilyen szinten élvonalbeli múlt. Ne szépítsük a Monor 14 megszerzett ponttal sereghajtó, a bennmaradást érő hely tíz pontra van. Siralmas az eredménysor, 25 meccsen három győzelem, nem lehet más a vége, mint kiesés.
A sokkal motiváltabb, tervszerűbb Rákóczi, be fogja húzni a mérkőzést! A felkínált szorzó ajándék!




Köszönöm szépen!!!

sziasztok lehet jelentkezni a versenybe? :)


Idézetet írta: hillandkimi Dátum március 11, 2019, 17:40:52
sziasztok lehet jelentkezni a versenybe? :)

Jelentkezni nem lehetséges, mivel meghívás jellegű.

Epito kritikakent jeleznem hogy ez a 12 oras hatarido nagyon nem jo. Ertem a celjat, de akkor meg a kinalat lehetne bovebb (mas iroda, gyakoribb frissites). A teniszre valo tippeles szinte lehetetlen. Itt van egy nagy torna, 8 ferfi meccs, abbol 4-re van minden szorzo (bar ki tudja mikor kerult oda), 3-nal csak keteselyre van oddsz (pedig 2-nel mar kifutottunk a 12 orabol...), 1 egyaltalan nincs a kinalatban (fel ora mulva jar le a hatarido).
Nem ez az elso alkalom, csak ezen a tornan mar harmadjara futok bele, de most azert idegesit jobban, mert arra akartam irni amelyik egyaltalan nincs fent  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 26, 2019, 10:27:17
Epito kritikakent jeleznem hogy ez a 12 oras hatarido nagyon nem jo. Ertem a celjat, de akkor meg a kinalat lehetne bovebb (mas iroda, gyakoribb frissites). A teniszre valo tippeles szinte lehetetlen. Itt van egy nagy torna, 8 ferfi meccs, abbol 4-re van minden szorzo (bar ki tudja mikor kerult oda), 3-nal csak keteselyre van oddsz (pedig 2-nel mar kifutottunk a 12 orabol...), 1 egyaltalan nincs a kinalatban (fel ora mulva jar le a hatarido).
Nem ez az elso alkalom, csak ezen a tornan mar harmadjara futok bele, de most azert idegesit jobban, mert arra akartam irni amelyik egyaltalan nincs fent  :redchug:

Senki sem mondta, hogy az élet egyszerű.  ;D

Hogy szolgáljak egy jó hírrel is: a határ mostantól 6 óra!  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 26, 2019, 14:53:33
Hogy szolgáljak egy jó hírrel is: a határ mostantól 6 óra!  ;)

Devenyi Tibi bacsi? Akkor mondanam a kovetkezo ket kivansagom  ;D
Koszonjuk, en legalabbis koszonom szepen!  :beerchug:

Az időlimit változásnak örülök, ettől jobban már csak az tetszene, ha az 1500 kötelező karaktert is lecsapnánk, ha nem is felével, de olyan 1200-ra.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 29, 2019, 17:52:42
Az időlimit változásnak örülök, ettől jobban már csak az tetszene, ha az 1500 kötelező karaktert is lecsapnánk, ha nem is felével, de olyan 1200-ra.

Nekünk is sok minden tetszene.  :D

Sziasztok!!!

Extra ajánlat éccakára?
Ha 01:59-kor kirak valaki egy elemzést egy vasárnap reggel 8:00-kor kezdődő eseményre akkor extra időhöz jut!!!
Ugyanis egy perc elteltével éjjel 03:00 lesz így 5 óra 01 perccel kezdés előtt már kinn lesz a szöveg, de egyben teljesül a hat órás korlát is...

Jókat; Üdv:
Sound

Mekkora meló lenne nektek, ha a guruban lehetne írni ezekre:
(fociról van szó)
lapok
játékos és csapat által leadott lövések
játékos lapok
részletes csapatstatisztikák
mérkőzés események
szögletek (mondjuk ez talán másnak jönne jól, én szögikre maximum live fogadok, de sokan használják)

Igazából őszinte leszek, fogalmam sincs, hogy ez nektek 5 perc, vagy egy nap. tényleg nem tudom, de ha bővebb kínálat jönne át, akkor talán sikerülne az eredményességen javítani. Ok, március egy full őrült hónap volt,talán meg is nyertem a gurut, de full nem vagyok rá büszke ilyen pocsék teljesítmény mellett. Ha az általam vázolt opciók is átjönnének, talán tudnék javítani a hatékonyságon, már ami engem illet. Végül is ez a guru egyrészt verseny, másrészt azért valahol ilyen tippajánló, elemzés féleség is.
Viszont hogy információt is közöljünk, ahhoz ezek az opciók jók lennének. Azt például sokan érzik, hogy egy meccs overesnek tűnik vagy underesnek, de talán játékvezetők elemzésével kevesebb időt töltenek az olvasók, vagy csapatok statjainak böngészésével. Nem azt mondom, hogy ha ezek lennének, 100+ egységet termelnék havonta, de mondjuk most is ott az Arsenal meccs, kaput eltaláló lövések száma hazai csapat által 5,5 over nekem egyből tetszetős, másra például nem szívesen írnék.

Szóval ha ezeket az opciókat valahogy át lehetne húzni unibetről a guru felületére, az szerintem jó lenne mindenkinek. Persze ha ez nagy meló, akkor abból főzök, ami van, csak gondoltam így bolondok napján kívánok egyet, hátha teljesül.  :)