Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum október 14, 2018, 22:14:15
Ha jól látom akkor virtuális kártyát Visa-sat lehet igényelni, ha meg normál kártyát akkor mag MasterCard?
Egy másik meglátás.. Írják itt, hogy biztonságos, viszont mivel ez egy app így az okostelefonon van fent amit nap mint nap magadnál tartasz és ugye fent áll a veszély hogy elhagyod vagy éppen ellopják. Telefonszámot a telóhoz bármikor kilehet találni aztán ugye már "csak" a négyjegyű kód van amivel éppenséggel elbabrálhat az illető. Nekem éppenséggel telón pont azon az emailen vagyok bejelentkezve amivel a Revolut-ra regisztráltam szóval ebből a szempontból is szopó lehet. Esetleges tippeket várok, hogy ki mit tenne ha úgy alakulna hogy elhagyná a telóját? Mert skrillnél alapból ugye ha idegen helyről lépsz be akkor már kell egy további kód plusz értesítést küld róla emailben(itt nem tudom még mert nincs tapasztalatom)

Beülsz egy sarokba, kisírod magad, majd veszel egy mély levegőt és továbblépsz.

Allits be ujjlenyomat belepest es kesz..

Idézetet írta: Milan Dátum október 15, 2018, 10:59:45
Beülsz egy sarokba, kisírod magad, majd veszel egy mély levegőt és továbblépsz.
Köszi az értelmes választ :D bár gondolom ha bejelentkezek más készülékről akkor lelehet tiltani..

Sziasztok! WilliamHill-ről használnám a Revolut által adott IBAN számot kifizetésre, de elakadtam egy kicsit és több infót nem találtam/nem voltam biztos a dolgokban így már a gyakorlattal rendelkezőkhöz fordulnék segítségért.

a bank neve

A bank neve nem lehet üres

Bankszámlatulajdonos neve

Úr Név

IBAN szám


BIC kód


Bank címsor 1


Bank címsor 2


Település / Város


Ország / régió


Ország

Irányítószám / Zip

Milyen adatokat kellene megadnom, nem találom Revoluton belül...? Arra mentem, hogy az ország UK.

Köszönöm előre is!

Hozzáteszem, csak banki kiutalás lehetséges a WH-ról és úgy tudom minden magyar bank visszadobja az utalásaikat... Így maradt az IBAN számra való kifizetés, virtuális kártyával persze könnyebb lenne de nem engedi azt se, sem Skrillt..

Revoluttal nem tudok befizetni a WHra.Mellesleg mással sem csak skrill-el

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 15, 2018, 17:17:29
Revoluttal nem tudok befizetni a WHra.Mellesleg mással sem csak skrill-el

kártyával sem? Nekem simán ment a virtuális VISA-val..

#67 október 15, 2018, 18:13:18, Schleck
Idézetet írta: Capo21 Dátum október 15, 2018, 12:52:06
Hozzáteszem, csak banki kiutalás lehetséges a WH-ról és úgy tudom minden magyar bank visszadobja az utalásaikat... Így maradt az IBAN számra való kifizetés, virtuális kártyával persze könnyebb lenne de nem engedi azt se, sem Skrillt..

először be kell fizetned a kártyáról, utána lehet kifizetni rá. Az ezt megelőző kérdésedre meg: az appon belül ráböksz a számlán lévő összegre, és egyből kiadja az adatait a számlának. Ha nincs még eurós számlád, akkor a jobb felső sarokban lévő csúszka szerű gombot megnyomva előjön az account manager..

+1: K&H-s forintos számlára simán tudtam kifizetni  WH-ról még pár hónapja.


A betre fizettem be revoluttal,kértem kifizetést kétszer is de még egyet sem kaptam meg

Pontositanál? Visszautasították a kifizetést? Eltelt a 3 nap átfutási idő? A kártyára vagy IBAN-ra kérted ki?

Egy kérdés a kifizetéssel kapcsolatban. Ha kártyára kérem a kifizetést és nekem még csak virtuális kártyám van akkor arról a képet elfogadják hogy kitudjak rá fizetni vagy inkább fizessem ki a pénzt az IBAN-ra?

Nem utasitották vissza.Virtuális kártyára kértem.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 17, 2018, 12:17:22
Nem utasitották vissza.Virtuális kártyára kértem.

Mikor igényelted a kifizetést?


Kérdezém!Befizettem a Revolutra 10€-rot.Valami 5,99-et levontak.Közben használtam a v.kártyát.Jött is rá összeg de az 5,99 eltünt vagy visszaadták.Akkor most küldenek kártyát vagy csak a virtuális marad?Netán küldenének azon ugyanaz az összeg lesz vagy a virtuálisrol kell feltölteni?Köszi a válaszokat! :-)