Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Ezer éve nem használtam a skrillem, most tölteném fel bankkártyával, de nem lehet gamblingre állítani a felhasználás célját (szürke a mező) átutalásnál meg kiírja az iban számom alá hogy bank not supported... ( Budapest bank / Mastercard)
Változott valami a szabályozásban vagy mi ez? Gondolom nekik hiába írok, régen se volt supportjuk...

Idézetet írta: dynand Dátum február 24, 2020, 08:10:32
Ezer éve nem használtam a skrillem, most tölteném fel bankkártyával, de nem lehet gamblingre állítani a felhasználás célját (szürke a mező) átutalásnál meg kiírja az iban számom alá hogy bank not supported... ( Budapest bank / Mastercard)
Változott valami a szabályozásban vagy mi ez? Gondolom nekik hiába írok, régen se volt supportjuk...

Én szintén BB/Mastercardos vagyok, de szoktam tudni befizetni Skrillel erről, mondjuk nem közvetlenül a Skrill-számlát töltöm fel vele.

Miért írhatja ezt ki nekem amikor szeretnék befizetni a skrill számlámra? Többször fizettem már be arról a kártyáról amiről beszeretnék fizetni és eddig nem tapasztaltam ilyet.
EXCEEDS LIMIT HUF 0.00

 Sziasztok! Következő a probléma Skrill Otp rapd transfer második hitelesítő sms elküldése után általános hiba de az otp számláról lekerül a pénz!

#3424 március 05, 2020, 08:53:07, zsivany20
Idézetet írta: dynand Dátum február 24, 2020, 08:10:32
Ezer éve nem használtam a skrillem, most tölteném fel bankkártyával, de nem lehet gamblingre állítani a felhasználás célját (szürke a mező) átutalásnál meg kiírja az iban számom alá hogy bank not supported... ( Budapest bank / Mastercard)
Változott valami a szabályozásban vagy mi ez? Gondolom nekik hiába írok, régen se volt supportjuk...

@dynand

MasterCard-ról nekem sem enged Gambling-re a Skrill. (utalást nem próbáltam még) Viszont van egy módszer kijátszani ezt, bár úgymond költsége van, mert buksz rajta egy minimális összeget. Ha feltöltöd Non-Gambling-re a zsetont, majd a Skrill felületen vásárolsz kriptovalutát, amit aztán visszaváltasz pénzre, akkor az úgy visszakapott pénzt már tudod Gambling-re is használni. Azon a felületen a Skrill-en, ahol ezeket a kriptós váltásokat tudod csinálni, ott szerintem ki is lehet matekozni, hogy milyen összegeknél mennyit bukhatsz ezen.... Az ilyen költségekhez képest szerintem ez jelentős, de kinek mi éri meg, vagy mennyire sürgős... múltkor belementem, mert nem volt más opcióm, és gyorsan kellett:)

Visa-ról viszont enged Gambling-re. (Ugyanaz a bank mindkettő, Erste.)

Idézetet írta: Larsson Dátum március 04, 2020, 08:00:49
Sziasztok! Következő a probléma Skrill Otp rapd transfer második hitelesítő sms elküldése után általános hiba de az otp számláról lekerül a pénz!

Rendben  van jó már! Cookie törlés!

Nálatok se működik a rapid transferes banki átutalás? Már 1 napja próbálkozok...

Idézetet írta: benedek185 Dátum március 07, 2020, 05:32:21
Nálatok se működik a rapid transferes banki átutalás? Már 1 napja próbálkozok...

Expoler Cookie törlés után nekem nagy nehezen összejött.

Hát nekem még mindig semmi. Több böngészőből is próbáltam, többféle módon... Állandóan "transaction failed"...

Idézetet írta: benedek185 Dátum március 08, 2020, 08:09:05
Hát nekem még mindig semmi. Több böngészőből is próbáltam, többféle módon... Állandóan "transaction failed"...
Nalam is ugyanez van, Visa kartyas befizetessel. 3 napjameg jo volt, azota semmi. Irtam nekik, sztm tudjak, hogy gond van, addig is javasoltak a sima banki utalast.

Végül azzal fizettem be, csak hiába van mar azonnali átutalás és magyar Raffis skrilles szamla, így is több nap gondolom mire elkonyvelik.
Eskü szeretem a skrillt meg minden, de havonta - két havonta ez több napos "leállás" egyre idegesítőbb..

#3431 március 09, 2020, 00:26:44, benedek185
Idézetet írta: zbking Dátum március 08, 2020, 09:06:12
Nalam is ugyanez van, Visa kartyas befizetessel. 3 napjameg jo volt, azota semmi. Irtam nekik, sztm tudjak, hogy gond van, addig is javasoltak a sima banki utalast.

Poénból megpróbáltam én is kártyával befizetni (MasterCard) hátha, de ez is sikertelen volt...
Megint az lehet, hogy napokra összeomlott az egész rendszer, ha egyszerűen semmilyen tranzakciót nem enged...

 Nekem a Paysafecard jó volt!

Én most belépni sem tudtam, kérte a 6 számjegyes kódot, de azt nem küldte el. Gondolom, előbb-utóbb sikerül.

De most gyerekek komolyan mi folyik itt? 4 napja nem tudok befizetni semmilyen módon Skrillre, a bent lévő pénzzel se máshova és kp-t se tudok felvenni atm-ből... supportnak írtam már vagy 2 emailt, semmi reakció péntek óta, a pénteki rendes normál beutalasom meg sehol...
Kezd fogyni nagyon a türelmem a Skrillel szemben. Nem ez az első eset.

Nektek rendben működik minden? Komolyan nem értem.