AstroPay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum október 23, 2023, 14:24:54Revolut kártyával befizetsz az Astropayre.

Igen, köszi. A Revoról pénzküldés Astrora nem ment, de aztán az Astrora befizetés Revo kártyával működött.  :cya:

#46 október 27, 2023, 01:31:24, BvB_09
Másnál sem elérhető a bankkártyás befizetés?

Megoldódott, újra elérhető.

Sziasztok,

Végigolvastam itt a hozzászólásokat, de nekem még mindig segítségre lenne szükségem. Kiutalni nem tudok magyar mastercard kártyára (Revolut-ra sem). Befizetni bármiről tudok. Viszont nekem a vásárlás sem lehetséges róla. Hozzáadtam az apple payhez, de ott sem enged vele fizetni. Valaki találkozott ilyen problémával vagy bárhol tudtok vele fizetni?

Köszi a válaszokat

Sziasztok az astropay egyenlegemet ami a virtuális visa kártyán van azt bárhol elkölthetem ahol lehet apple payyal fizetni és visa kártyával?
Tehát online és boltokban is?

Idézetet írta: Hunor4 Dátum november 15, 2023, 14:57:54Sziasztok az astropay egyenlegemet ami a virtuális visa kártyán van azt bárhol elkölthetem ahol lehet apple payyal fizetni és visa kártyával?
Tehát online és boltokban is?

Elméletileg igen.

Kifizetésnel kártyára miért dobja vissza a magyar bankkártyát, vagy pl a wise-os kártyát is? Meg ha visszadobja oké, de akkor miért nincs olyan opció hogy utalás?
Most akkor beragadt rajta a pénz és kész?



Idézetet írta: Azta Dátum november 19, 2023, 04:34:07Kifizetésnel kártyára miért dobja vissza a magyar bankkártyát, vagy pl a wise-os kártyát is? Meg ha visszadobja oké, de akkor miért nincs olyan opció hogy utalás?
Most akkor beragadt rajta a pénz és kész?


Arról írtak itt, hogy csak kártyával vásárolni lehet csak ...

Sziasztok az astropay virtuális flex kártyának milyen díjai vannak pl ha boltokban vagy online vásárolok?

Idézetet írta: Hunor4 Dátum november 21, 2023, 19:20:35Sziasztok az astropay virtuális flex kártyának milyen díjai vannak pl ha boltokban vagy online vásárolok?

0! (ez nem Magyarország, ahol díjat számolnak fel, ha csak ránézel a bankkártyádra)

https://astropay.com/cards/

Idézetet írta: Admin Dátum november 22, 2023, 21:06:300! (ez nem Magyarország, ahol díjat számolnak fel, ha csak ránézel a bankkártyádra)

https://astropay.com/cards/

CIB-es bankkártyával vásárolok, akkor sincs díj. @Admin ne hergelj... :bash: 

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 21:14:59CIB-es bankkártyával vásárolok, akkor sincs díj. @Admin ne hergelj... :bash: 

Ja, ott tényleg. Csak a pénzed értéke egyre ki-CIB.  :D

Idézetet írta: Admin Dátum november 22, 2023, 21:16:53Ja, ott tényleg. Csak a pénzed értéke egyre ki-CIB.  :D

Nem érzem hogy kevesebb lenne.   :great: