Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Elég érdekes dolog történt velem, amit esküszöm nem tudok mire vélni. Félreértés ne essék, nem amiatt a pár ezres haszon miatt furcsállom az egészet, amit szerintem tök jogtalanul megvontak tőlem, hanem egyszerűen csak ledöbbentem.

Ott kezdődött, hogy fogadtam egy strandröpi 1. szettjének pontjaira ( 37,5 under). Elég simán be is jött (21-14).
Majd törölték a fogadást, jött az email:

"Kedves XY

A fogadásodat törtöltük az alábbi okból:hiba történt - a fogadási ajánlat olyan résztvevőt tartalmazott, aki nem vett részt az eseményen.

Ha fogadásod része volt egy kombinációnak, akkor 1.00-ás oddson vettük figyelembe és a szelvény többi része változatlan.

Esemény :   Gerson/Heidrich (SUI) - Chevallier, S/Strasser, A (SUI)
Fogadás típusa :   Felett/alatt
Kritérium :   Pontok száma - 1 szett
Fogadás :   Alatt 37.5
Odds :   1.52
Tét :   4400.00HUF
A teljes részletekért a fogadások lezárásával kapcsolatban olvasd el az A.5.3 rule általános részvételi feltételeket."

Mi az, hogy olyan résztvevőt tartalmazott a fogadás, aki részt se vett az eseményen? :DD
Nekem ehhez mégis mi közöm? Honnan kéne tudnom, hogy Gerson vagy Strasser nem játszott?
:DD
Először azt hittem, hogy csak változott a szorzó és módosították, de nem, egy résztvevő nem vett részt az eseményen.
Kemény  :great:

De mentségükre legyen mondva, hogy a kifizetés még bankszámlára is baromi gyors!
Délelőtt igényelt kifizetés már délután a bankszámlámon landolt.  :ok:

Idézetet írta: benedek185 Dátum május 31, 2018, 15:40:47
Sziasztok!

Elég érdekes dolog történt velem, amit esküszöm nem tudok mire vélni. Félreértés ne essék, nem amiatt a pár ezres haszon miatt furcsállom az egészet, amit szerintem tök jogtalanul megvontak tőlem, hanem egyszerűen csak ledöbbentem.

Ott kezdődött, hogy fogadtam egy strandröpi 1. szettjének pontjaira ( 37,5 under). Elég simán be is jött (21-14).
Majd törölték a fogadást, jött az email:

"Kedves XY

A fogadásodat törtöltük az alábbi okból:hiba történt - a fogadási ajánlat olyan résztvevőt tartalmazott, aki nem vett részt az eseményen.

Ha fogadásod része volt egy kombinációnak, akkor 1.00-ás oddson vettük figyelembe és a szelvény többi része változatlan.

Esemény :   Gerson/Heidrich (SUI) - Chevallier, S/Strasser, A (SUI)
Fogadás típusa :   Felett/alatt
Kritérium :   Pontok száma - 1 szett
Fogadás :   Alatt 37.5
Odds :   1.52
Tét :   4400.00HUF
A teljes részletekért a fogadások lezárásával kapcsolatban olvasd el az A.5.3 rule általános részvételi feltételeket."

Mi az, hogy olyan résztvevőt tartalmazott a fogadás, aki részt se vett az eseményen? :DD
Nekem ehhez mégis mi közöm? Honnan kéne tudnom, hogy Gerson vagy Strasser nem játszott?
:DD
Először azt hittem, hogy csak változott a szorzó és módosították, de nem, egy résztvevő nem vett részt az eseményen.
Kemény  :great:

Fogadtál valamilyen eseményre,ami meg sem történt. Nyílvánvaló,hogy törlik.
Közöd annyi van hozzá,hogy pl. ha elolvasod a szabályokat,akkor fel sem vetnél ilyen kérdést.

#3093 május 31, 2018, 20:04:57, benedek185
Idézetet írta: runin Dátum május 31, 2018, 19:11:28
Fogadtál valamilyen eseményre,ami meg sem történt. Nyílvánvaló,hogy törlik.
Közöd annyi van hozzá,hogy pl. ha elolvasod a szabályokat,akkor fel sem vetnél ilyen kérdést.

Miért ne történt volna meg? Akkor szerinted mire fogadtam élőben, ha meg se történt? Milyen eredmény van eredmények.com-on is ha meg se történt?
Követtem élőben, zajlott az esemény, mentek a pontok ember....  :crazy:
Komolyan ennyire hülyének nézel!?  ;D

Miert vagy fennakadva? Mas ember jatszott.. Ez olyan mintha ki lenne irva hogy Nadal Federer meccs van, az oddsok ehhez mertek, aztan Nadal mondjuk Kukushkinnal jatszik nem Federerrel. En is jartam igy, unibeten, par honapja, ugyanigy elvettek a nyereseget..

Idézetet írta: benedek185 Dátum május 31, 2018, 19:56:49
Miért ne történt volna meg? Akkor szerinted mire fogadtam élőben, ha meg se történt? Milyen eredmény van eredmények.com-on is ha meg se történt?
Követtem élőben, zajlott az esemény, mentek a pontok ember....  :crazy:
Komolyan ennyire hülyének nézel!?  ;D

Nem azokra a játékosokra számolták a szorzókat, akik a valóságban a pályán voltak.
Azt nem tudom, hogy sokat módosított volna-e a szorzón vagy az over/under határon, ha a fogadószelvényeden szereplő 4 játékos van tényleg a pályán, de ha nem ők voltak ott, akkor jogosan törölték.

Teniszben is törlik a fogadásod, ha "ellenfélcsere" van az 1. fordulóban, vagy egy baseballra tett fogadás is érvénytelen, ha nem a megjelölt játékosok kezdenek.

Persze ezt értem, hogy ez a szabály. Elfogadom. Mondom nem az összeg miatt vagyok fennakadva, vagy igazából nem is vagyok fennakadva.
Csak nekem mégis honnan kellett volna tudnom, hogy nem a kiírt játékosok vannak a valóságban a pályán?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 28, 2018, 22:21:11
Valaki kapott bónuszt a hétvégi EB döntő Real-Pool meccsre?
Első gólszerzőre + gól időpontjára volt 15 Misi,
Eltalálam Benzema K. első gól, az időt is 5 percen belül..

Azért nem bőnusz jár hanem a tényleges nyeremény, amit aztán ki is kérhetsz de csak akkor ha eltalálod percre pontosan az időpontot is. Szerintem nincs ember aki eltaláljon egy ilyet. Ezért ekkora a nyeremény. Meg ezért ingyenes is.

Uhh, majdnem sikerült, kb 4,8 percen múlt... :bash:

Ja, meleg volt a pite :) Mondjuk én még a közelbe se jártam. Salah 32. perc. Kb. akkor golyózta ki magát. Vagy a Ramos gyerek. Tudja a fene ki volt a hibás  :)

Idézetet írta: Csenii Dátum május 31, 2018, 21:07:03
Azért nem bőnusz jár hanem a tényleges nyeremény, amit aztán ki is kérhetsz de csak akkor ha eltalálod percre pontosan az időpontot is. Szerintem nincs ember aki eltaláljon egy ilyet. Ezért ekkora a nyeremény. Meg ezért ingyenes is.

Ezt meg tudjuk cáfolni, bár valóban ritka. Ha emlékezetünk nem csal, akkor talán ez az első telitalálat (EL-döntő tippjáték):

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15307.msg713459#msg713459

Idézetet írta: benedek185 Dátum május 31, 2018, 20:29:17
Persze ezt értem, hogy ez a szabály. Elfogadom. Mondom nem az összeg miatt vagyok fennakadva, vagy igazából nem is vagyok fennakadva.
Csak nekem mégis honnan kellett volna tudnom, hogy nem a kiírt játékosok vannak a valóságban a pályán?

Nyilván nincs ahonnan tudnod, de ezért is létezik ez a szabálypontjuk, mivel megtörténhet ilyesmi.

Idézetet írta: Csenii Dátum május 31, 2018, 21:07:03
Azért nem bőnusz jár hanem a tényleges nyeremény, amit aztán ki is kérhetsz de csak akkor ha eltalálod percre pontosan az időpontot is. Szerintem nincs ember aki eltaláljon egy ilyet. Ezért ekkora a nyeremény. Meg ezért ingyenes is.

12-en találták el percre pontosan a döntőben, a promóció oldalán vissza lehet nézni

Unibet TV: A befejező rész - Élő közvetítések

A francia nyílt teniszbajnokság az utolsó, de annál izgalmasabb végső szakaszaihoz érkezett, és a foci válogatott csapatok is az utolsó igazításokat végzik a világbajnokság kezdete előtt. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Sziasztok! A magyar chatet hogyan lehet elérni? Akárhányszor próbálkozom nyitvatartási időn belül, mindig angol nyelven jelentkeznek. A másik kérdésem, hogy kért-e ki valaki bankszámlára pénzt tegnap-tegnapelőtt? Azért kérdezem, mert én 4x kértem kiutalást kedd-szerdán, de még mindig nem érkezett meg egyik sem. Mindig még aznap délután megérkezik, és most kicsit beparáztam, hogy a keddi sem jött még meg. Köszi előre is!