Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: dinnyemuki Dátum június 07, 2018, 12:01:50
Sziasztok! A magyar chatet hogyan lehet elérni? Akárhányszor próbálkozom nyitvatartási időn belül, mindig angol nyelven jelentkeznek. A másik kérdésem, hogy kért-e ki valaki bankszámlára pénzt tegnap-tegnapelőtt? Azért kérdezem, mert én 4x kértem kiutalást kedd-szerdán, de még mindig nem érkezett meg egyik sem. Mindig még aznap délután megérkezik, és most kicsit beparáztam, hogy a keddi sem jött még meg. Köszi előre is!

Ez a "mindig még aznap délután megérkezik" ez mostanság volt? Azért kérdem, mert ha nemzetközi átutalásról beszélünk, akkor már nem lehet olyan gyors.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 07, 2018, 12:30:35
Ez a "mindig még aznap délután megérkezik" ez mostanság volt? Azért kérdem, mert ha nemzetközi átutalásról beszélünk, akkor már nem lehet olyan gyors.

Az elmúlt 4-5 évben. Az a tapasztalatom, hogy ha hétköznap délelőtt 11ig kérek bankszámlára kiutalást, az délután 16-18 óra között meg is érkezik az otp számlámra. De ügye volt kedd-i utalás is ami szintén nem jött még meg. Azért is kérdeztem, hogy kért-e valaki ki az elmúlt 2 napban és megérkezett-e neki. Vagy csak az unibet elküldte az e-mailt, hogy az utalás megtörtént, de valójában nem küldték még el.

De miközben most írom ezt a posztot, a 4 utalás egyszerre meg is érkezett. :)

A chates kérdésem továbbra is fenn áll. Mikor lehet őket magyar nyelven elérni? Beszéltem az angol chaten, annyit tudott írni valami Guido, hogy a magyar oldalról indítsam a chatet. Hát köszi, nagy segítség, mintha nem így tettem volna...

Kèrdésedre a vàlasz kb az h amikor kedvük van akkor lèpnek be nyitvatartàsi időben....ez az elmúlt évek tapasztalata

Idézetet írta: dinnyemuki Dátum június 07, 2018, 12:45:23
Az elmúlt 4-5 évben. Az a tapasztalatom, hogy ha hétköznap délelőtt 11ig kérek bankszámlára kiutalást, az délután 16-18 óra között meg is érkezik az otp számlámra. De ügye volt kedd-i utalás is ami szintén nem jött még meg. Azért is kérdeztem, hogy kért-e valaki ki az elmúlt 2 napban és megérkezett-e neki. Vagy csak az unibet elküldte az e-mailt, hogy az utalás megtörtént, de valójában nem küldték még el.

De miközben most írom ezt a posztot, a 4 utalás egyszerre meg is érkezett. :)

A chates kérdésem továbbra is fenn áll. Mikor lehet őket magyar nyelven elérni? Beszéltem az angol chaten, annyit tudott írni valami Guido, hogy a magyar oldalról indítsam a chatet. Hát köszi, nagy segítség, mintha nem így tettem volna...

Megérdeklődjük, s amint van infónk jelentkezem.

Hi!
Unibethez Skrill-el lehet befizetni ?


Idézetet írta: LosGabos Dátum június 10, 2018, 16:38:39
Nem.
Szerintem a vbre megint lehet majd skrillezni, ha nem hülyék ;D
A múltkor ebre feloldották a tilalmat...

Unibet TV: A füves szezon következik - Élő közvetítések

A teniszvilág a füves borításra költözik. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Üdv,
Az a szörnyű probléma történt velem tegnap felelőtlen voltam és otthom hagytam a telefonom és a laptopom mivel drága kisfiam szokott rajta filmet nézni és játszani. Ezzel nem is lenne baj de kedves fiacskám feltévedt az unibetre és eljátszotta a fizetésem. Ezt jeleztem a support felé este mikor ezt megtudtam. Zárolták a fiókom míg ellenőrzik szerintetek van esély, hogy visszakapjam a pénzem vagy letudják azzal hogy felelőtlen voltam? 

Idézetet írta: Vazulke Dátum június 13, 2018, 18:30:33
Üdv,
Az a szörnyű probléma történt velem tegnap felelőtlen voltam és otthom hagytam a telefonom és a laptopom mivel drága kisfiam szokott rajta filmet nézni és játszani. Ezzel nem is lenne baj de kedves fiacskám feltévedt az unibetre és eljátszotta a fizetésem. Ezt jeleztem a support felé este mikor ezt megtudtam. Zárolták a fiókom míg ellenőrzik szerintetek van esély, hogy visszakapjam a pénzem vagy letudják azzal hogy felelőtlen voltam?

A fizetésed az unibet számládra kapod?
Vagy a bankkártyád is otthon hagytad neki?   ;)

Ha a "fiacskád" nyert volna, akkor kérnéd, hogy a nyereményt vegye vissza az unibet?
Nem tudom, hány éves a fiad, de ha létezik, akkor a zsebpénzéből kéne levonni az eljátszott pénzt.



Nem, nem oda kapom de el van mentve a kártyám befizetéshez és mivel veszített így befizetett hogy visszanyerje azt amit elbukott csak továbbra is vesztett. Tízenhárom éves. Attól hogy elveszem tőle a zsebpénzt nem lesz pénzem.

Idézetet írta: Vazulke Dátum június 13, 2018, 18:30:33
Üdv,
Az a szörnyű probléma történt velem tegnap felelőtlen voltam és otthom hagytam a telefonom és a laptopom mivel drága kisfiam szokott rajta filmet nézni és játszani. Ezzel nem is lenne baj de kedves fiacskám feltévedt az unibetre és eljátszotta a fizetésem. Ezt jeleztem a support felé este mikor ezt megtudtam. Zárolták a fiókom míg ellenőrzik szerintetek van esély, hogy visszakapjam a pénzem vagy letudják azzal hogy felelőtlen voltam?

Neked kellene bizonyítanod, hogy nem te játszottál, mert úgy egyébként ők ezt honnan tudhatnák? Ha lenne egy kamerafelvételed, akkor azzal már közelebb kerülhetnél a nyert ügyhöz.

Ejnye, ezek a mai fiatalok...csak a gameboy, meg az unibet jár a fejükben...

Nekem is el van mentve a bankkartya adataim, de erdekes módon az 3jegyu kod nincs. Azt mindig be kell írni, vajon a fiad honnan tudja a te bankkartyad kodjat?  13 evesen kizart hogy tudja mi az a cvc kod es hol találja. Vagy a penztarcad is otthon hagytad benne a kartyaval? Aha, na persze..

Attol mert kamuzol egyet nekik magasrol leszarjak, sot meg nem is egednek majd fogadni tobbet, azzal az indokkal hogy eljatszod a fizetesed ami onveszelyes fuggove tesz a szemukben

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 14, 2018, 00:02:26
13 evesen kizart hogy tudja mi az a cvc kod es hol találja.

Ezen jót röhögtem.  ;D

13 éves ennél sokkal többet is tud.  ;)

Mindenesetre ha bejön a reklamációd, akkor én is minden vesztes széria után a gyerekeimre fogom fogni a dolgot.
Sőt, már most csinálok felvételeket, amelyen a lányom fogad. (aztán majd azt mondom, hogy a fiam kezelte a kamerát)

Azért egy 13 évesnek kevés ember hagyja ott a telefonját és a tabletjét (van nekik saját), főleg, ha ennyire megbízhatatlan.