Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia szerintem amit te mondasz az a promóció egy plusz része a kalendárnak azoknak akik mindennap befizetnek és megforgatják azoknak 240 pöri kerül jóváirásra 25.-én. Pénteken 10 pöri volt a bunyó gépen 12 eurót adott :redchug: és még decemberben egy centet sem fizettem be.Nézd meg naponta a kalendárt mert lehet holnap pörgetés lesz remélem és le tudod majd játszani :ok: Naptár megnyitása skip te game show offer klikk rá és felugrik egy ablak és abban megtudod hogy mi van aznapra. :beerchug:

Az unibet mai promóját nem nagyon értem:

"- Játssz az élő kaszinóban 3000Ft értékben, és szerezz 1500Ft-os kockázatmentes fogadást!"

"- Minden asztali játékon megtett tét az Élő Kaszinóban 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe."

Azért nem mindegy melyik a valós elvárás...  :D

#32 december 10, 2014, 11:04:40, Irtis
Csak a szokásos. Ellentmondásos részvételi feltételeket írtak, és még a chaten sem tudják megmondani, hogy akkor mi van. A menedzsmenttől kérdezik meg  :). Most erre várok.

Szerk.:

[10:58:38] Gabor: Menedzserem tájékoztatása szerint csak elírás volt, úgyhogy a kérdéses pont törlésre kerül

[10:58:49] Gabor: Önnek 3000 Ft értékben kell játszania

:)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 10, 2014, 10:52:59
Csak a szokásos. Ellentmondásos részvételi feltételeket írtak, és még a chaten sem tudják megmondani, hogy akkor mi van. A menedzsmenttől kérdezik meg  :). Most erre várok.

Szerk.:

[10:58:38] Gabor: Menedzserem tájékoztatása szerint csak elírás volt, úgyhogy a kérdéses pont törlésre kerül

[10:58:49] Gabor: Önnek 3000 Ft értékben kell játszania


Piros-fekete 1500-1500?! :-)

:)


Triobeten ma 10 euró élő fogadásbiztosítás van a BL meccsekre.
XMAS124 a mai kód.

(az 5 és 10 eurós bónuszokra kétszeres forgatási követelmény van, a 25 eurós bónuszokra négyszeres. Mindegyiket 60 napon belül és minimum 1.5-ös szorzóval kell megforgatni)

Come On-nak ezt a mai promóját megint nem nagyon tudom értelmezni. Egyre hülyébbnek érzem magam, hogy mindenhol valami bajom van. Most nem tudom eldönteni, hogy én öregszem, vagy tényleg bonyolítják és azért akadályoznak ahol lehet...

Szóval 20 free spin van, 10 euró befizetése (min.) és megjátszása után egy játékon. Nem egy atom ajánlat, de aki szeret játszani, annak így forgatási kötelezettség nélkül nem olyan rossz. A lényeg, hogy valami bónuszkódot be kell ütni, meg elfogadni az ajánlatot befizetésnél. Hát én kurvára nem látok bónuszkódot, sem elfogadható ajánlatot a befizetésnél. Biztos megint én nézek el valamit...
Az sem biztos, hogy kihasználom ezt a promót, de idegesít, hogy túlbonyolítják. Lehet később meg is kérdezem tőlük, hogy mégis hogy kéne ennek működnie?

Idézetet írta: szumos Dátum december 11, 2014, 09:02:38
Come On-nak ezt a mai promóját megint nem nagyon tudom értelmezni. Egyre hülyébbnek érzem magam, hogy mindenhol valami bajom van. Most nem tudom eldönteni, hogy én öregszem, vagy tényleg bonyolítják és azért akadályoznak ahol lehet...

Szóval 20 free spin van, 10 euró befizetése (min.) és megjátszása után egy játékon. Nem egy atom ajánlat, de aki szeret játszani, annak így forgatási kötelezettség nélkül nem olyan rossz. A lényeg, hogy valami bónuszkódot be kell ütni, meg elfogadni az ajánlatot befizetésnél. Hát én kurvára nem látok bónuszkódot, sem elfogadható ajánlatot a befizetésnél. Biztos megint én nézek el valamit...
Az sem biztos, hogy kihasználom ezt a promót, de idegesít, hogy túlbonyolítják. Lehet később meg is kérdezem tőlük, hogy mégis hogy kéne ennek működnie?

Szerintem ehhez nem kell bónuszkód, nincs írva. Automatikusan rják jóvá. A termsben csak általánosságban írták le hogy a bónuszkódot be kell ütni. A depo bónuszokhoz pl kell. Azért kérdezz rá, úgy a biztos.

Mostanában nem tudok annyit gép előtt lenni, de van mára jó promó. A redbeten lesz coinflip póker freebetekért, illetve 5 eurós fogadásbiztosítás az ELre.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 11, 2014, 09:51:08
Szerintem ehhez nem kell bónuszkód, nincs írva. Automatikusan rják jóvá. A termsben csak általánosságban írták le hogy a bónuszkódot be kell ütni. A depo bónuszokhoz pl kell. Azért kérdezz rá, úgy a biztos.

Az egyik ilyen akciót már kihasználtam, mert én is így gondoltam és persze nem volt semmilyen ingyen pörgetés sem a játék után. Meg később sem. Megkérdeztem tőlük. Két napig tartott válaszolni nekik. Akkor meg már arra hivatkoztak, hogy ez napi promó, nem tudnak segíteni. Meg legközelebb mennyek live chatre...
Nem szeretem a live chatet angolul, ez az igazság, de ma felmegyek és megkérdem tőlük, mert bosszant.

Idézetet írta: szumos Dátum december 11, 2014, 10:02:44
Az egyik ilyen akciót már kihasználtam, mert én is így gondoltam és persze nem volt semmilyen ingyen pörgetés sem a játék után. Meg később sem. Megkérdeztem tőlük. Két napig tartott válaszolni nekik. Akkor meg már arra hivatkoztak, hogy ez napi promó, nem tudnak segíteni. Meg legközelebb mennyek live chatre...
Nem szeretem a live chatet angolul, ez az igazság, de ma felmegyek és megkérdem tőlük, mert bosszant.

Depónál egyből ott fityeg a live chat embléma, olyankor biztos hamar válaszolnak :D Csak annyit kérdezz hogy Do i have to type any bonus code for today`s promotion or i will receive the freespins automatically? (freespins for Light)

Nem kell semmit sem beírni. Ha kb megvolt a 10 eurónyi tét, lépjetek ki-be a játékba és rögtön aktiválódik. GL!

#42 december 12, 2014, 18:21:33, Knapp
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 11, 2014, 11:28:02
Nem kell semmit sem beírni. Ha kb megvolt a 10 eurónyi tét, lépjetek ki-be a játékba és rögtön aktiválódik. GL!

Be is fizettél hozzá vagy csak pörgettél?  :)

A befizetés költsége miatt nekem nem éri meg, ha az is kell hozzá...

Ha jól sejtem, akkor a 20 freespin minimális téttel pörög majd, ami ebben a játékban 0,09 euró...
Így 1,8 eurót érnek a pörgetések, miközben egy 40 eurós minimális neteller befizetésnél 2 euró a költség, ha meg 20 eurót fizetek be a forint skrillemről, akkor meg a váltáson bukok egy keveset.
(aki eurós skrillről fizet be, annak nincs ilyen gondja)

Ha valami 0,2-es vagy 0,25-ös alaptétes játék lenne, akkor jobb eséllyel szánnám rá magam, persze akkor meg csak 10 pörgetést kapnánk. hehe



Kihasználja valaki a ComeOn mai promóját?
Tartok tőle, hogy ez most tényleg nem nagy üzlet. Nem mintha az eddigi kaszinós promók azok lettek volna.
60 ingyen pöri egyik kedvenc játékomra a South Park 2-re (0.20 a minimum, tehát 12 juró).
Viszont cserébe 3 játékon kell játszani megadott sorrendben.
Ha jól értem(?) akkor egy játékon addig kell játszani, míg egy pörgetésből össze nem jön a kért 1, 2, vagy 3 euró (amennyi az egyes játékokhoz tartozik).
Azaz, vagy magas téten kell játszani, vagy alacsonyon, de sokat...

Bocs a késői válaszért, meló volt. Szóval én befizettem. Először megdupláztam élőfogadással, majd nagy téttel pörgettem. Már eleve a pörgetéssel jól jöttem ki, mert 10 euró eljátszása alatt egálra jöttem ki. Utána kiléptem, pörgettem kettőt BloodSuckers-szen. A megszokás!  ;D Utána visszaléptem és vártak a freespinek, amivel megint csak hatalmas mákom volt, utolsóra beadott 10 freespint. Kb 6 euró plussz lett belőle. Ettől eltekintve egy rakat szar az a slot.  A mai ajánlatot még csak most tesztelem. Az a kérdés kell-e újra depózni?!