Coral Poker Infó - Befizetés után 10 db Token + free £5

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: davixxx Dátum május 31, 2013, 07:29:47
Már nagyon kezdem unni a várakozást.. Online support sosincs fenn, 243 féle helyre küldtem el leveleket h mégis írják már jóvá nekem azt a 6. kibaszott tokent de hát túl sokat kér az ember tőlük. Kezd szánalmassá válni az egész.. Alapból mi ez, hogy 3 hónapja várok arra a tetves tokenre..!? Vicc.. :noway:

Davixx, biztos vagyok benne hogy rossz helyre írsz vagy rossz emailről vagy nem tudom,de rendeződött náluk a helyzet, pár nap már csak a verifikáció és pl a pokerstrategys játékosok mind megkapják a tokeneket. Szóval bocs de szerintem te vagy a béna.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 12, 2013, 21:59:54
Davixx, biztos vagyok benne hogy rossz helyre írsz vagy rossz emailről vagy nem tudom,de rendeződött náluk a helyzet, pár nap már csak a verifikáció és pl a pokerstrategys játékosok mind megkapják a tokeneket. Szóval bocs de szerintem te vagy a béna.

Persze, biztos nem tudok megírni egy E-mailt akkor balfasz vagyok. Szóval ja, valószínü.

Idézetet írta: davixxx Dátum július 14, 2013, 18:31:07
Persze, biztos nem tudok megírni egy E-mailt akkor balfasz vagyok. Szóval ja, valószínü.


Figyelj. Nincs az az isten hogy megírsz egy levelet és nem válaszolnak rá..Ha nem válaszolnak akk rossz helyre írod..
Másolj már be ide kérlek egy angol nyelvű levelet amit küldtél ezzel kapcsolatban és egy válaszlevelet..
Milyen szinten vagy angolból?