Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Rohadék Blue Jays, persze a tökutolsó ellen nullák vagytok, hogyne  :crazy:

goffin, a büdös kurva anyádat, te utolsó geci lúzer
eddig is utáltalak, ezek után is utálni foglak, te senkiházi bohóc szar

schmiedlova, a mocskos kurva pofádat te geci.... soha többet ne nyerj egy meccset se!!!

#7803 augusztus 20, 2015, 22:10:04, Greipel
Szép volt Dortmund, aljas senkiháziak...  :noway: :noway:

+ Bilbao retkes buzeránsai, hogy 0-2-ről sem jön le az X2. Pusztuljatok éhen mind egy szálig!!!

Mahut/Herbert és Babos/Mladenovic szopjátok le/nyaljátok ki egymást!  :fakk2:

wawrinka, te nyomorék geci...gigaszánalom vagy

#7806 augusztus 21, 2015, 21:13:00, butyi
ana ivanovic, te mocskos undorító geci...nálad nagyobb félkegyelműt nehéz lenne találni az egész wta mezőnyében... takarodj a büdös picsába, ahova goffint és wawrinkát már elküldtem!





Csak azt tudnám, mi a fasznak kellett nekem Malaga-Sevillára 1.5 overt játszanom? Ember előny is volt, három percenként lőttek kapura - harmincötöt - ebből egy sem lett gól? Haveroknak is ült a tipp, de szívtunk is rendesen- de sört is!
Basszák meg!

mu, a tetkes kurva anyátokat, hogy legalább 1-0-ra nem tudtatok nyerni. még egy ilyen nyomorék csapatot bazd meg
remélem kiestek mindenhonnan a picsába, PL-ben meg ötödikek lesztek.  :bash: :bash: :bash:

Én vagyok a hülye, mert mi a faszér fogadok focira, ahol 22 agyhalott van a pályán. Ennél még annak is több értelme lenne, ha negyedosztályú kínai pingpongra fogadnék.

Na az Udinese ott folytatja ahol tavaly abbahagyta,nem szabad a meccseikre fogadni!Ja és b...d meg Juventus!

Idézetet írta: knosy Dátum augusztus 23, 2015, 19:49:04
Na az Udinese ott folytatja ahol tavaly abbahagyta,nem szabad a meccseikre fogadni!Ja és b...d meg Juventus!

1 kapuralövés 1 gól  :'(

Vidi remélem kiesik a faszomba. Ilyen egy trágya szart, hogy egy szájbavert bundameccsen kivül még pontot se szereznek... Bajnokok akartak lenni, mekkora vicc  :D

Köcsög Vidi, remélem a dobogó közelében sem lesztek...

Csak nyugi!
Két bundás geci csapat meccsén várható volt az eredmény. Hajrá Juve, a kurva anyátok!
Kár, hogy amnéziás lettem, előbb is eszembe juthatott volna.