Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Látom megy a bunda az Olaszoknál... :bash: :bash:

A hétvégén 5 darab 0-0-át néztem végig. Köcsög foci, valaki reformálja meg. :noway:

kurva anyádat te mocskos tunéziai faszkalap, hogy az utolsó másodpercben még rá kell basznod azt a kibaszott labdát amikor ígyis leszopattátok már a nigériaiakat...  :bash: :bash:

Kabbe Benjamin Lecomte!  :fakk2:

Rühes török cigányok.... A Galatat otthon leszopatja az Osmanlispor. A hihető sztori, megbaszom az összes bundás törököt tejszínen.

Hétfői vers:
Gálátászáráj
foseső hulljon rád
bár az Arsenal- Pool meccs 3,5 gól alatt nullára hozott ki,
de búcsúzom a Török bajnokságtól, baszki  :cya:

Rohadjatok el Arsenál ,hogy egy rohadt gólt sem voltatok képesek lőni  :bash:

Csicska bet365, arra kell kelnem hogy még 14 óra alatt sem értékelnek ki egy szelvényt. Már az oldalukon is ott az eredmény, mutogattam nekik a hivatalos oldal linkjét, de nem tudom milyen faszom hivatalos megerősítést vártak még. Mint valami kezdő iroda vazze.

Mások nem csak sorry-t írnak hanem adnak is bónuszt ilyen után. Coralon múltkor nem kaptam friday depositorra jegyet, sorry, és adott egyet minden kategóriára. Customer first bazmeg!

#7823 augusztus 25, 2015, 20:31:57, alexthebest
Hjajj ez a Lajovic is mekkora szarfaszú, de annyira nyomják a szerb ismerőseim, bekaptam a brét. Ennél nagyobb senkiházi pedig nem nagyon van...

1-0 brékelőny ----> 1-6  :beerchug:  :crazy:

kurva eto, legalább a heteseket dobnátok be...  :bash: :bash: :noway: :noway: :noway:

Ilyen nincs bazmeg hogy 27 perc alatt rugnak 4 gólt csak hogy elvigye a U3.5 ömet utána meg semmi. Rohadjatok meg

basel faszszopó retkei, baszódjatok meg mind...

#7827 augusztus 25, 2015, 23:22:04, Greipel
Zopp, csak szólok, hogy megkereslek, ha képes leszel döntő szett brékelőnyről kiszopni ettől a még nagyobb lúzertől! Faszfej.

Megúsztad buzifejű...

Kedd esti vers, hogy az bassza meg  :bash:
miközben hosszabításban már 3-1, rendes játékidő persze X
Hosszabbítás '99  Crystal Palace   3 - 1 Shrewsbury

Alan Scott Pardew
szívemben szerelem irántad
sosem gyúl
Tökölt csapatod a Crystal Palace
egy atom nagy hulladék szar
És ne kabbe a faszom azt,
mert még élveznéd
Hogy makkoltatlak én
http://szleng.blog.hu/2010/10/26/makkoltat


Cottbus! Ezért csináltuk nektek a Páneurópai Pikniket? Qrva Keletnémetek!  :lehany: