Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum június 17, 2019, 23:44:37
Nekem régebbről annyi rémlik amikor csináltam a skrill számlámat, hogy kb egy olyan 250000Ft-os pénzmozgást engedett. Aztán ha ez megvolt akkor amíg nem verifikáltam a számlát nem tudtam mozgatni azt a pénzt semerre ami a skrillemen volt.

Így igaz, volt egy keret, s azon belül tudtál mozogni. Azt ha elérted, akkor hitelesítés nélkül se előre, se hátra.

Hali!

Tanácsot/segítséget szeretnék kérni valakitől, aki képben van. Van egy skrill számlám, feltöltöttem 10e Ft-ot, azonban nem tudok vele fizetni egyik irodába sem. Visszautalni bankszámlára lehetne, de 1800 Ft-ot buknék rajta kezelési+átváltási ktg-ek miatt. Ebből már plusszba nem fogok kijönni, ezért szeretném minimalizálni a veszteséget. Ötlet? Tanács?

Idézetet írta: dgabesz Dátum június 18, 2019, 23:08:32
Hali!

Tanácsot/segítséget szeretnék kérni valakitől, aki képben van. Van egy skrill számlám, feltöltöttem 10e Ft-ot, azonban nem tudok vele fizetni egyik irodába sem. Visszautalni bankszámlára lehetne, de 1800 Ft-ot buknék rajta kezelési+átváltási ktg-ek miatt. Ebből már plusszba nem fogok kijönni, ezért szeretném minimalizálni a veszteséget. Ötlet? Tanács?
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Idézetet írta: Betman91 Dátum június 19, 2019, 00:43:32
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Köszi a gyors választ és az ötletet! Látom te sem tudsz aludni... :)
Igen, MasterCard-dal fizettem be, mert ezt nem gondoltam volna. Amit leírtál az jól hangzik. Próba cseresznye.

Sziasztok!
Ha valakinek a neveben hasznalom a B365ot es az o neven van a Skrill trhat ott mozog a penz akkor o megutheti emiatt a bokajat?
Masik: akinek a neveben regisztralok rendelek neki Skrill kartyat. Ha lekorlatoznak akkor hogy tudom torolni a Skrill fiokot es a kartyat?
Koszonom.

Idézetet írta: kri1219 Dátum június 20, 2019, 07:12:08
Ha valakinek a neveben hasznalom a B365ot es az o neven van a Skrill trhat ott mozog a penz akkor o megutheti emiatt a bokajat?

Igen, a nyeremény után neki kell adót fizetnie.

Idézetet írta: kri1219 Dátum június 20, 2019, 07:12:08
Masik: akinek a neveben regisztralok rendelek neki Skrill kartyat. Ha lekorlatoznak akkor hogy tudom torolni a Skrill fiokot es a kartyat?

Ha egyszer befizettél vele, akkor szerintem a nyoma megmarad.

Koszonom a valaszt. Es ha ugy csinalnam hogy sajat Skrillrol vennem le a penzt, masera csak kikernem a Bet365bol es az enyemre utalnam egybol?

Idézetet írta: kri1219 Dátum június 20, 2019, 13:49:17
Koszonom a valaszt. Es ha ugy csinalnam hogy sajat Skrillrol vennem le a penzt, masera csak kikernem a Bet365bol es az enyemre utalnam egybol?

Pénzmosás.  ;)

Akkor hogy lehet ezt kivitelezni?

Mi mindenkit arra bátorítunk, hogy saját adataival játsszon, saját pénzével, saját kártyájával stb. stb.

Lehet trükközni, de előbb utóbb lesz valahol egy akadály, s akkor meg jön a hiszti (most nem feltétlenül rád értem).

Radirhatok privatban?


Sziasztok!
Ez már megint mi a tököm??
Nem enged befizetni Skrill-ről a bet365-re, mert Mastercarddal fizettem be  :bash:

Idézetet írta: Zsoca Dátum június 28, 2019, 11:47:42
Sziasztok!
Ez már megint mi a tököm??
Nem enged befizetni Skrill-ről a bet365-re, mert Mastercarddal fizettem be  :bash:


Korábban volt szó erről, itt:

Idézetet írta: Betman91 Dátum június 19, 2019, 00:43:32
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Idézetet írta: Zsoca Dátum június 28, 2019, 11:47:42
Sziasztok!
Ez már megint mi a tököm??
Nem enged befizetni Skrill-ről a bet365-re, mert Mastercarddal fizettem be  :bash:

Nálam is hasonló manapság. Csak én úgy szoktam néha befizetni bet365-höz, hogy egyből skrillel, ahol átirányít a kártyáimhoz, s arról szedi le a pénzt. 1-2 hete nem mutatja a kártyákat sem, pedig hozzá volt adva 2 Mastercard is, és ha újat akarnék hozzáadni, nem engedi. Sebaj, legalább pénzt spórolnak így nekem :)