Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



#811 május 29, 2013, 21:56:32, ragadozo93
Lehet valahogy Skrillről Paypalre küldeni pénzt? Vagy csak közvetett módon?
Tárgytalan

mennyi idő kell, hogy skrillről a bankszámládon legyen a pénz?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum június 03, 2013, 13:19:39
mennyi idő kell, hogy skrillről a bankszámládon legyen a pénz?

1-2 nap.

csütörtökön indítottam, akkor remélem ideér ma, mert eddig még semmi  :noway:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum június 03, 2013, 13:28:15
csütörtökön indítottam, akkor remélem ideér ma, mert eddig még semmi  :noway:

A "Your withdrawal has been processed" tárgyú email megérkezése utáni napon (esetleg még aznap) megérkezik az összeg.

Lenne egy kérdésem, már a 2. alkalommal kapok emailt hogy próbáltak belépni a számlámra de nem tudtak mivel rossz jelszót adtak meg. Gondolom az lehet a helyzet hogy mivel elég sok helyre vagyok regisztrálva ugyanazzal az emailel valahonnan kinyerhették és próbálkoznak hátha egyszer eltalálják a jelszót vagy mitudomén..

A kérdésem az lenne másnak is jött már ilyen email, (Failed login attempt on your Skrill account)?, annyira nem zavar mert tudom hogy a jelszavamat ugyse tudják kitalálni, viszont lehet hogy a skrill lefogja tiltani a számlám ha túl sokszor próbálkoznak.  Valakinek valami tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Velem még nem történt hasonló, de személy szerint nem kockáztatnék. Security token úgy emlékszem 15 €-ért igénylehető, VIP státusz esetén pedig ingyenes. Az is elég, hogyha más gépről is belépsz, amin van kémprogram, és akkor könnyen nagy lehet a baj.

Idézetet írta: nasgur Dátum június 03, 2013, 14:06:27
Lenne egy kérdésem, már a 2. alkalommal kapok emailt hogy próbáltak belépni a számlámra de nem tudtak mivel rossz jelszót adtak meg. Gondolom az lehet a helyzet hogy mivel elég sok helyre vagyok regisztrálva ugyanazzal az emailel valahonnan kinyerhették és próbálkoznak hátha egyszer eltalálják a jelszót vagy mitudomén..

A kérdésem az lenne másnak is jött már ilyen email, (Failed login attempt on your Skrill account)?, annyira nem zavar mert tudom hogy a jelszavamat ugyse tudják kitalálni, viszont lehet hogy a skrill lefogja tiltani a számlám ha túl sokszor próbálkoznak.  Valakinek valami tapasztalata van ezzel kapcsolatban?
Na nekem ugyanígy jött az e-mail kb 4-5 napja...Én is meglepődtem, mert nem próbáltam belépni abban az időpontban. Ez volt az első ilyen eset, mivel azóta se volt, így nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget.

Én múlt hónapban kaptam. Sokszori próba után úgy tudom blokkolódik egy napig a bejelentkezés, de ez nem 100%-os info.

Egy alkalommal már sikerült 24 órára ideiglenesen zároltatnom a számlám, mert rosszul adtam meg a jelszavamat (valahol 3 és 5 közötti próbát engedett), majd az egy nap letelte után újra gond nélkül tudtam használni, ugyanazzal a jelszóval, és ugyanúgy teljes körűen. 

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 27, 2013, 13:14:08
Ezt már nem hiszem el. Skrillhez most komolyan nem jó az MC paypass kártya? Próbálnám verifikálni, de sehogy nem akarja levonni az összeget. Vagy mi lehet a gond? Valaki használ ilyen kártyát feltöltéshez? Indoknak valami egészen mást ír ki, de valahogy nem sikerül értelmeznem, hogy mi lehet a problémája. Ezt írja:

"The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence."

Ötletek?
Nem jó a Skrillhez a Paypass kártya...
Olyan mintha ,a Netellert akarnám feltölteni Skrillkártyával :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 04, 2013, 11:37:49
Nem jó a Skrillhez a Paypass kártya...
Olyan mintha ,a Netellert akarnám feltölteni Skrillkártyával :D

Annyiból nem, hogy amit te mondasz, az 2 két különböző netes pénztárca közti pénzmozgás, míg ebben az esetben egy lakossági számlához tartozó kártyával történt volna a feltöltés. De már megoldottam.

Megbizhato(règebbi)forumtàrsat keresek aki tudna segiteni skrilles pènküldèsbe.Èn kûldenèm elöször a számlàjàra ès utana kène skrillen nekem továbbküldeni.Nem kivànom ingyen!!
Privàtban irjon aki tudna segiteni! ;)

Idézetet írta: artur33 Dátum június 05, 2013, 13:40:31
Megbizhato(règebbi)forumtàrsat keresek aki tudna segiteni skrilles pènküldèsbe.Èn kûldenèm elöször a számlàjàra ès utana kène skrillen nekem továbbküldeni.Nem kivànom ingyen!!
Privàtban irjon aki tudna segiteni! ;)
Fenti kèrès tárgytalan,megoldodott!