Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum január 23, 2016, 09:13:41
Ja ja. Képzeld el, hogy felkelsz reggel, bekapcsolod a tévét, belépsz a fogadószámládra, nézed kicsit a játékot, látod, hogy kiegyenlített és közben hallgatod a két okostojást... 10 perc után biztos volt aki tett egy kis pénzt Selára... Köcsögök.
Én már azt kerestem hova írhatok nekik üzenetet a véleményemmel, de végül nagyobb elégtételt kaptam. Ki kellett nyalniuk Kuznetsov seggét a végén. ;D

szumos, pontosan ugyanígy jártam ahogy leírtad. Felkelek, bekapcsolom az opent, pont ekkor breakel és jön vissza ez a nyomorult, a két kommentátor meg arról beszél h az orosz nem tud lépni stb.... ment is 11k a sela settre  :noway:

Idézetet írta: Lucho Dátum január 23, 2016, 09:21:09
szumos, pontosan ugyanígy jártam ahogy leírtad. Felkelek, bekapcsolom az opent, pont ekkor breakel és jön vissza ez a nyomorult, a két kommentátor meg arról beszél h az orosz nem tud lépni stb.... ment is 11k a sela settre  :noway:
AUS OPEN szponzora a William Hill, Eurosporton pedig a bet-at-home támogatja a közvetítést.

Sousa _ Murray meccsen 3 game alatt is annyi hülyeséget összebeszéltek, hogy átkapcsoltam inkább a Keys-Ivanovic duóra. És látvány szempontjából is jobban jártam  :D

Idézetet írta: Lucho Dátum január 23, 2016, 09:21:09
szumos, pontosan ugyanígy jártam ahogy leírtad. Felkelek, bekapcsolom az opent, pont ekkor breakel és jön vissza ez a nyomorult, a két kommentátor meg arról beszél h az orosz nem tud lépni stb.... ment is 11k a sela settre  :noway:

Sajnos én is saját tapasztalatból ismerem ezt a dolgot, bár most nem tettem Selára, de felidegesítettek a részrehajló szövegükkel és fogalmuk sincs róla (vagy van, lásd: butyi), hogy ezzel másoknak kárt okozhatnak.  :noway:

Idézetet írta: butyi Dátum január 23, 2016, 09:23:21
AUS OPEN szponzora a William Hill, Eurosporton pedig a bet-at-home támogatja a közvetítést.

Azért remélem, arra nem tudtak senkit rábeszélni a kommentátorok, hogy a bet-at-home-nál fogadja meg a meccset!   ;D

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 22, 2016, 14:28:41

Jön egy hír hogy van bunda és minden kurva meccsre ahol az esélytelenebb nyer ráhúzzátok hogy bunda.. Nézzetek utána mennyit kap egy 3.fordulós győztes egy GS-en hogy, mennyit kéne fizetni a bundát kitalálónak, hogy megérje a játékosnak is. A bunda 99% nem GS versenyen van, mint ahogy a Barcelona sem bundázott amikor agyonverte őket pár hónapja a Celta Vigo

Tévedsz,igen is van jópár bunda a GS-ken is. Egyébként az sem kell hogy lefizessék őket,sokszor a játékosok maguk csinálják meg a boltot.Mit számít egy játékosnak egy GS? Semmit.Djoko is tolta régebben főleg hogy az a Vajda van a csapatába aki előtte a szintén bundamágus Hrbatyt edzette.A mohóságról jutott eszembe pár éve Serena elindult valami fiszfasz kis tornán és megkérdezték tőle hogy minek indul mindjárt itt a US open miért nem arra készül,ő meg azt mondta hogy házfelújitást csinál és nem olcsó szüksége van minden pénzre.És akkor már milliomos világelső volt.A barcáról meg az ugrott be mikor lekapcsolták Fuentes dokit a biciklisek doppingkoordinátorát,akkor a nyilvánosságra került listáján Nadal mellett a jópár spanyol válogatott focista,barcás is,rajta volt.Szóval a sport már régen nem a fair play szellemében működik.

Rohadj meg Real Madrid, meg te is, te féreg áruló Antonio Adán, hogy pont ma kellett életed meccsét játszanod! Te mocsok kis buzi!

Idézetet írta: maurozarate Dátum január 24, 2016, 22:34:14
Rohadj meg Real Madrid, meg te is, te féreg áruló Antonio Adán, hogy pont ma kellett életed meccsét játszanod! Te mocsok kis buzi!


Ezt adom...seggfej geci exrealos kis kocsog fereg csicska.... :fakk: :fakk: :fakk:

Mocsadék reál-bagázs. A nagyképűségből, az ellenfél lenézéséből vissza kellet volna venni, nem gondoljátok? Jött Zidane, és úgy vélitek  ez elég arra, hogy az eredmények majd maguktól jönnek? Betis, le a kalappal előttetek!

Wawrinka hogy baszodnal meg az anyadba!!!! Megint elszorakoztal egy gamet, elis buktad, es ezzel oda az elsonszett te nyomonc patkany...a budos kurva anyadat te szanalmas vereb....tudod nagyon jol hogyha bukod a szervat akkor vege a szettnek te csicskageci... :fakk: :fakk: :fakk:

Cigany wawrinka vissza jossz 2-0 as szetthatranybol majd elulbukod a szervad, mert egy budos nyomorek vagy, agyban nulla vagy geci...te rohadek patkany...nagykepu kocsog csicska...

Dánok basszák meg a jó kurva anyjukat.... 28-25-ről csak leadták X-re, bár nyilván megvolt beszélve. Ilyen nyomorultak nem lehetnek... Előbb a Nodesbo megy neki a védőnek, majd a következő támadásnál kiesik a dán játékos kezéből a labda.....  :bash: :bash:

ez a férfi kézilabda-eb megdögölhetne már ott ahol van  :bash: :bash:

Mi a  büdös kurva hóbelebancot csinálnak ezek a faszom lengyelek bazmegg.....

Macedónok a kurva anyátok

Dánok a kurva anyátok

Franciák a kurva anyátok

Lengyelek a kurva anyátok

Cantu a kurva anyátok