SPF Nagymenő Pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"bezzeg a kampányban milyen aktív voltál, most meg nem".

Még mielőtt esetleg valaki rám gondolna; maradtam kussban a nyereményt illetően (is) ::) :)

Köszönjük a szervezést! :beerchug:  ; És megértelek; az ilyen versenyeken mennie kellene a zsugával vagy egyébbel kapcsolatos trash talknak, ehelyett még köszönni se köszönünk egymásnak kezdéskor :laugh:

Én imádom a pókert, ez az egyedüli szerencsejáték amiben pluszos vagyok. Legyen az élő póker vagy netes. Január végén is behúztam egy 150 ezres tévét, full ingyenes versenyen. Nagyon jó a húsvéti és karácsonyi freeroll is az org szervezésében.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 28, 2022, 12:50:36Remelem zsivany az en kommentemet nem vetted a szivedre, nem beszolasnak szantam. Ha annak vetted elnezest. Ertettem a logikajat miert fizetett ilyen sok ember az indulókhoz kepest, sokakat akartal dijazni hogy tobb embernek legyen sikerelmeny. Mindossze nekem volt fura a szokasos 15%os payout helyett ez.

Mindenesetre en élveztem mindket versenyt, meg ha egyszer sem ertem penzbe es az igazan izgalmas reszekbol kimaradtam mint a vegjatek. Koszi a szervezest.


Jo lenne ha gyakrabban lenne poker, persze tudom nem ez az oldal fo csapasvonala es nincs is ra tul nagy igeny. De egy 6-9fos privat ligat(versenysorozatot) jo lenne osszehozni..


Nem, a kommentedet egyáltalán nem vettem rossz néven, teljesen korrekt volt! :)

Idézetet írta: Admin Dátum március 28, 2022, 12:55:13Szervezkedünk ilyen téren is, mert mi is látjuk, hogy van rá némi igény.
Jó lenne

Legközelebb ki kell kötni, hogy a nyereményeket a versenyt követő 30 napon belül kapják meg legkésőbb a nyertesek! Ebből a határidőből aztán biztosan nem csúszik majd ki senki és a reklamáló emberek ügye is megoldódik. Akinek meg nem felel meg így a verseny, az majd nem játszik!

És ez nem azt jelenti, hogy 3-4 héttel később mennek a nyeremények, hiszen legutóbb is napokon belül ki lettek küldve! De megoldaná a reklamáció kérdését ez ügyben, ha esetleg csúszik a dolog...  ;)

Nagyon örülnék egy újabb versenynek mert a Március 20 verseny sajnos kimaradt most.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 28, 2022, 17:09:25Legközelebb ki kell kötni, hogy a nyereményeket a versenyt követő 30 napon belül kapják meg legkésőbb a nyertesek! Ebből a határidőből aztán biztosan nem csúszik majd ki senki és a reklamáló emberek ügye is megoldódik. Akinek meg nem felel meg így a verseny, az majd nem játszik!

És ez nem azt jelenti, hogy 3-4 héttel később mennek a nyeremények, hiszen legutóbb is napokon belül ki lettek küldve! De megoldaná a reklamáció kérdését ez ügyben, ha esetleg csúszik a dolog...  ;)

Hiába írnád ki, hogy 30 napon belül. Van az a személy akinek MOST kell.  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum március 28, 2022, 18:32:52Hiába írnád ki, hogy 30 napon belül. Van az a személy akinek MOST kell.  ;D
Bocs hogy beleszólok,azért elhüledezve olvasom hogy vannak oyan emberek akik az ilyen nyereményt azonnal akarják.Itt nem arról van szó hogy egy irodával lebeszélt nyereményalap kerül kifizetésre,hanem aki ezt szervezte a saját pénzét tolja bele,és érthető hogy nem azonnali a kifizetés.Sajnos én a star számlámat már rég nem használom,ha használnám elindultam volna én is pusztán az élvezetért.Sajnálom hogy a szervező úgy gondolja hogy legközelebb nem szervez ilyen versenyt,a leirtak alapján igazat is adok neki.Jó volt olvasni viszont hogy ennyi mindenkit megmozgatott ez az egész,és ebből kifolyólag én is úgy gondolom hogy lenne erre komolyabb igény.....

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 28, 2022, 10:53:24"bezzeg a kampányban milyen aktív voltál, most meg nem"... ! Igen, a játékban aktív voltam, volt rá időm, jó móka volt!

Egyáltalán nem érzem jogosnak, hogy ezzel találnak meg, mert az a játék erről szólt, sajnos nem lett belőle teljesen feszengés mentes szórakozás, de @zsivany20 nagyban hozzájárultál, hogy mégis érdekes tudott lenni.

Versenyt szervezni csak úgy, pusztán a közösségnek, bármilyen negatív visszajelzés ellenére önzetlen dolog. Nekem sem szokott menni, de a sürgetőket, elégedetlenkedőket ki kell zárni, ők csak rombolnak, miközben te építesz. Akartam segíteni, meg aktívabban részt venni a pókeres versenyeknél, de elúsztak a dolgaim az elmúlt egy-két hónapban. @Admin valószínűleg már könyvet is tudna írni a témában, ha jól rémlik egyszer még karácsonykor is megtalálták, fizesd már ki a játéknyereményem ügyben. Akinek égető szüksége van ezekre az összegekre, és tegnapra kéri már, azoknak lehet érdemes elgondolkozni, hogy a tudatos énjük irányítja az életüket vagy a játékszenvedély. Nem biztos, hogy rosszat akarnak, nem is gondolnak bele, hogy mások lelkesedését törik le a türelmetlenséggel. Nehéz ügy, szeressük egymást :D tiszta Coelho lettem elnézést ;D

Idézetet írta: TiB Dátum március 29, 2022, 11:11:58Egyáltalán nem érzem jogosnak, hogy ezzel találnak meg, mert az a játék erről szólt, sajnos nem lett belőle teljesen feszengés mentes szórakozás, de @zsivany20 nagyban hozzájárultál, hogy mégis érdekes tudott lenni.

Versenyt szervezni csak úgy, pusztán a közösségnek, bármilyen negatív visszajelzés ellenére önzetlen dolog. Nekem sem szokott menni, de a sürgetőket, elégedetlenkedőket ki kell zárni, ők csak rombolnak, miközben te építesz. Akartam segíteni, meg aktívabban részt venni a pókeres versenyeknél, de elúsztak a dolgaim az elmúlt egy-két hónapban. @Admin valószínűleg már könyvet is tudna írni a témában, ha jól rémlik egyszer még karácsonykor is megtalálták, fizesd már ki a játéknyereményem ügyben. Akinek égető szüksége van ezekre az összegekre, és tegnapra kéri már, azoknak lehet érdemes elgondolkozni, hogy a tudatos énjük irányítja az életüket vagy a játékszenvedély. Nem biztos, hogy rosszat akarnak, nem is gondolnak bele, hogy mások lelkesedését törik le a türelmetlenséggel. Nehéz ügy, szeressük egymást :D tiszta Coelho lettem elnézést ;D

Karácsony nem is zavart volna annyira, na de: december 31., 23:50?  ;D

Egy évig szarul éreztem magam.  ;D

Srácok!

Van két függő jelentkezés a PokerStars-os Home Games Klub-hoz, amit nem tudok fórumprofilhoz kötni...

Az alábbi két PokerStars felhasználónévről van szó:
- SzélesAttila
- MEDIKA69

Ha valaki magára ismer, kérem jelezze, hogy jóváhagyhassam a csatlakozást! Köszi!
:)