SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Majus 26-i jatekban en is reszt vettem, Andras utott ki, de ot se latom a listan.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 02, 2022, 17:02:12Majus 26-i jatekban en is reszt vettem, Andras utott ki, de ot se latom a listan.

Privátban küldjétek át az Unibetes azonosítószámotokat. ;)

Véglegesítve:

Idézetet írta: Admin Dátum június 02, 2022, 12:32:46SPF Poker Series 2022 - Május (végső toplista)

1. csatarid - 23 pont (4000 forint Skrillen keresztül)
2. hubika88 - 22 pont (4000 forint Skrillen keresztül)
3. Assassin - 22 pont (4000 forint Skrillen keresztül)
4. sipull - 15 pont (4000 forint Skrillen keresztül)
5. grof19 - 10 pont (4000 forint Skrillen keresztül)
6. Experte - 9 pont
7. lencsab - 8 pont
8. Carpeks - 7 pont
9. Salvio - 7 pont
10. Szigo - 6 pont
11. zsivany20 - 6 pont
12. ? - 4 pont
13. ? - 3 pont
14. MessiÁs - 3 pont
15. Powell - 2 pont
16. Hajdunorbert89 - 1 pont

Az 5. helyezett játékost nem tudjuk beazonosítani, ha viszont jelentkezik 3 napon belül akkor öt illeti meg a 4000 forint, Experte helyett.

FIGYELEM! Csak az a játékos kerül fel az összesített toplistára aki az Azonosítók oldalon kitöltötte az Unibetes (azonosítószám!) mezőt ! A hónap utolsó versenye után akit nem tudunk beazonosítani az nem részesülhet nyereményben.

Még nincs bejegyezve a holnapi verseny.  ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum június 08, 2022, 11:41:59Még nincs bejegyezve a holnapi verseny.  ::)

Elméletileg folyamatban van.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum június 08, 2022, 13:51:14Elméletileg folyamatban van.  :ok:

Felkerült a verseny, lehet jelentkezni!  :beerchug:

SPF Poker Series 2022 - június 2.

Salvio    13
   
?    12
   
csatarid    11
   
oakland23    10
   
?    9
   
lencsab    8
   
Assassin    7
   
MessiÁs    6
   
sipull    5
   
Carpeks    4
   
Powell    3
   
grof19    2
   
Experte    1

A második és az ötödik helyezettet nem tudtuk beazonosítani, viszont ha az illetőket érdekli a havi nyereményalap, akkor lehet jelentkezni nálunk.

Idézetet írta: Admin Dátum május 12, 2022, 13:02:53
SPF Poker Series 2022

Az Unibet pókerrészlegén mostantól minden csütörtökön 19 órától részt vehettek az SPF Poker Series versenyen. A buy-in 1 euróba kerül, amiből 0,9 euró a nyereményalap részét képezi, játékosonként.

Verseny részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Nyeremények:

Versenyenként:

Minden egyes verseny top3 játékosa egy-egy 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából, a nyereményalapon kívül!

Havi összetett:

A résztvevő játékosok a versenyeken nyújtott teljesítményük, valamint a résztvevők száma alapján pontozásban részesülnek. Például 10 játékos esetén az első helyezett 10 pontot kap, a második helyezett 9 pontot és így tovább.

A havi összesített toplista első 5 játékosa 20.000 forintos nyereményalapon osztózik. A nyereményt Skrillen keresztül utaljuk, ezért szükségetek van egy számlára (ha még nem rendelkeztek hasonlóval).

Abban az esetben ha a toplistában a legjobb 5 kiválasztásánál pontegyenlőségek merülnek fel (pl. 5. hely azonos pontszámmal rendelkezik a 6. helyezettel, de a 7. helynek már kevesebbje van), akkor a nyereményalapot 6 játékos között osztjuk szét stb.

FIGYELEM! Csak az a játékos kerül fel az összesített toplistára aki az Azonosítók oldalon kitöltötte az Unibetes mezőt! A hónap utolsó versenye után akit nem tudunk beazonosítani az nem részesülhet nyereményben.

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 10.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon, és rendelkezik legalább 50 hozzászólással. Regisztráció

A verseny jelszóval védett.

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:


Újra csütörtök, újra verseny!

Van esetleg fejlemény egyéb játéknapokkal kapcsolatban a csütörtökön kívül!?  :angel:

Sajnos én a Május 26. verseny harmadik helyezésért még nem kaptam meg az Unibettől a (10000-ft)értékű ingyenes fogadást.Admin tudsz valamit szólni ennek érdekében. Köszönöm szépen.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 09, 2022, 09:30:33Van esetleg fejlemény egyéb játéknapokkal kapcsolatban a csütörtökön kívül!?  :angel:

Egyelőre nincs.

Idézetet írta: grof19 Dátum június 09, 2022, 09:39:00Sajnos én a Május 26. verseny harmadik helyezésért még nem kaptam meg az Unibettől a (10000-ft)értékű ingyenes fogadást.Admin tudsz valamit szólni ennek érdekében. Köszönöm szépen.

Írtunk nekik.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum június 08, 2022, 19:20:03Felkerült a verseny, lehet jelentkezni!  :beerchug:
Idézetet írta: Admin Dátum június 08, 2022, 19:20:03Felkerült a verseny, lehet jelentkezni!  :beerchug:
A jelszó ugyanaz mint az 1 versenyen?Indulnék lehet ma én is

Idézetet írta: szalist Dátum június 09, 2022, 14:12:47A jelszó ugyanaz mint az 1 versenyen?Indulnék lehet ma én is

Igen, a jelszó ugyanaz.