GGPoker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már régóta szemeztem az oldallal és most végre beregeltem. Amolyan PokerStars 2.0, itt is több mint 100k vannak egyszerre online szóval forgalmas hely.

Ami abszolút pozitívum, sokkal sokkal többet adnak vissza a játékosoknak. van pl egy 30napos mézeshetek promójuk, minden nap kell egyet teljesíteni és minél többet teljesítesz, annál többet kapsz. A 30. nap vége 150USD és nagyon alap követelmények vannak, pl 50-70lejátszott cashgame hand limit nélkül..
Egy skála szerint adják a jutalmakat, szóval mindegyiket megkaphatod a 30.ig. Értelemszerűen egyre nagyobbak a jutalmak. De már a 15.nap után is 20USD-t adnak.

Nekem mondjuk a dizájn nem tetszik, de sok újítás van a PS-hoz képest.. Run it 2,3,4-t lehet felajánlani, van allin biztosítás stb.

És nem nehéz 30%-50%rakebacket elérni.


Még nem próbáltam, de érdekesnek tűnik, kipróbálom. Köszi az a tippet :ok:

A magyar nyelvvel nekik is meggyűlt a bajuk :) Bár ha online teremként tényleg foglalkoznak ökológiával, akkor elnézést tőlük.

@MessiÁs " van pl egy 30napos mézeshetek promójuk" Ez már egy folyamatban lévő promo vagy mindenkinél akkor kezdődik, amikor regisztrál az oldalra és 'elindítja'?

Újaknak, és te indítod el. De ne kövesd el azt a hibát amit én hogy 5perccel a nap vége előtt indítottam, így az első napot egyből elbuktam. Valamikor éjjel 1kor vagy 2kor fordul a nap.


https://hu.ggpoker.eu/promotions/honeymoonfornewcomers/

Zsír, én is kipróbálom, főleg ha van skrilles befizetés. Majd meglesem.


Elég jól hangzik, én is adok neki egy esélyt... Van "refer a friend"!? Ha van, szívesen segítek valakinek, és regisztrálok majd a linkjéről.  :)

Szerintem az nincs.

Trustpilot-on tele vannak egycsillagos ertekelesekkel. Most nem azt mondom hogy az egy szentiras, de a tobbi pokerertekelos oldalakkal szemben ok nem reszesulnek bevetelben az affiliate linkek utan szoval nincs erdekuk szurni a negativ hozzaszolasokat.
Az oldal/halozat azsiai eredetu es csak par eve kezdtek europai skinekkel foglalkozni.

A 100k jatekosforgalmat pedig eleg sok helyen vitatjak, nemcsak a fenti oldalon.
Senkit nem akarok itt semmirol lebeszelni, de figyeljetek oda - legyetek ovatosak.

#9 december 13, 2021, 23:12:14, MessiÁs
Idézetet írta: junglefever Dátum december 13, 2021, 22:38:43
Trustpilot-on tele vannak egycsillagos ertekelesekkel. Most nem azt mondom hogy az egy szentiras, de a tobbi pokerertekelos oldalakkal szemben ok nem reszesulnek bevetelben az affiliate linkek utan szoval nincs erdekuk szurni a negativ hozzaszolasokat.
Az oldal/halozat azsiai eredetu es csak par eve kezdtek europai skinekkel foglalkozni.

A 100k jatekosforgalmat pedig eleg sok helyen vitatjak, nemcsak a fenti oldalon.
Senkit nem akarok itt semmirol lebeszelni, de figyeljetek oda - legyetek ovatosak.



WSOP oldal, pokerstrategy partner, többek közt Negreanu az arca.

Mondjuk meglepően sokszor láttam pókert, csodálkoztam is, mert még omahaban sem túl gyakori.

Azonban engem gond nélkül kifizettek igaz 2 nap után. Az ID-t is kvázi azonnal elfogadták.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 13, 2021, 23:08:56
WSOP oldal, pokerstrategy partner, többek közt Negreanu az arca.
Mind a harom dolog marketing egyuttmukodes tehat megvasarolhato barmelyik masik pokeroldal altal is.
Nem ettol lesz egy ilyen biznisz legitim, de mindentol fuggetlenul orulok hogy neked pozitiv volt a benyomasod.

Megcsinaltam a kuldeteseket, mar amelyiknek volt ertelme, a 30/25 az siman viheto, viszont 1-2 kuldetes irrealis, asszem egyiken egy tornat kell nyerni, utolso meg allinorfold pokeren royal v szinsor,kb eselytelen kategoria, ez az allinorfold jatek is egy rakas fos

Amugy ingyen 50 100$ kozott ki lehet szedni aki ugyes

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 03, 2022, 07:54:31Megcsinaltam a kuldeteseket, mar amelyiknek volt ertelme, a 30/25 az siman viheto, viszont 1-2 kuldetes irrealis, asszem egyiken egy tornat kell nyerni, utolso meg allinorfold pokeren royal v szinsor,kb eselytelen kategoria, ez az allinorfold jatek is egy rakas fos

Amugy ingyen 50 100$ kozott ki lehet szedni aki ugyes

Most csinálom én is újra, új reggel, bnőm nevén :D
Kedvem támadt pókerezni mostanában de hát a régieknek semmi promó nincs.

24/24en vagyok a honeymoonon, még holnap megcsinálom az 500 AoF küldetést 52dodós jegyért aztán annyi.
A nyerj egy bounty torna kb lehetetlen, ahogy a jackpot is.. (bár volt már badbeat jackpotom, ott jött 100$. Akit lejavultam riveren a színsorommal annak 300 :D)
Kb 50$t fizettem be 3részletben, de bőven 250felett veszek ki. pedig 100at elbuktam roluetten.
Tetszik az oldal, csak lassú a kifizetés. Több mint egy nap skrillre. Röhej.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 04, 2023, 16:52:04Most csinálom én is újra, új reggel, bnőm nevén :D
Kedvem támadt pókerezni mostanában de hát a régieknek semmi promó nincs.

24/24en vagyok a honeymoonon, még holnap megcsinálom az 500 AoF küldetést 52dodós jegyért aztán annyi.
A nyerj egy bounty torna kb lehetetlen, ahogy a jackpot is.. (bár volt már badbeat jackpotom, ott jött 100$. Akit lejavultam riveren a színsorommal annak 300 :D)
Kb 50$t fizettem be 3részletben, de bőven 250felett veszek ki. pedig 100at elbuktam roluetten.
Tetszik az oldal, csak lassú a kifizetés. Több mint egy nap skrillre. Röhej.

A jegyből bejutottam a holnapi 250ks omaha verseny masodik napjára, pénz már garantált. Kicsivel átlag alatt leszek, kb 100usd körül fizet a vége. Komoly pénzre nehéz lenne odaérni, tele a verseny prokkal, több100ks alltime winnel, szal úgy döntöttem áruba bocsátom a versenyem egy részét.(GGn ilyet is lehet) 30%ot kínáltam stakingre 3dollár/1% arányon, a 30at meg is vette valaki, így kb már jött is 90dodo, és ugy a nyereményem 70%marad az enyém.
Épp ezért eladásra kínáltam még 20at ha elviszik akkor garantáltan jön 150dodo plusz a nyereményem fele marad meg.
Nyilván egy bizonyos nyeremény alatt ez megéri nekem, egy bizonyos nyeremény felett meg bukhatok. Ha megnyerem fájni fog de az durva lenne.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 08, 2023, 19:05:12A jegyből bejutottam a holnapi 250ks omaha verseny masodik napjára, pénz már garantált. Kicsivel átlag alatt leszek, kb 100usd körül fizet a vége. Komoly pénzre nehéz lenne odaérni, tele a verseny prokkal, több100ks alltime winnel, szal úgy döntöttem áruba bocsátom a versenyem egy részét.(GGn ilyet is lehet) 30%ot kínáltam stakingre 3dollár/1% arányon, a 30at meg is vette valaki, így kb már jött is 90dodo, és ugy a nyereményem 70%marad az enyém.
Épp ezért eladásra kínáltam még 20at ha elviszik akkor garantáltan jön 150dodo plusz a nyereményem fele marad meg.
Nyilván egy bizonyos nyeremény alatt ez megéri nekem, egy bizonyos nyeremény felett meg bukhatok. Ha megnyerem fájni fog de az durva lenne.

46.lettem 360+23(ko) jött és összesen 39%ot vettek meg. Így ők is profitáltak pár dollárt mert 300$össz nyeremény volt a breakeven.