Napi tipp - január 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - január 21.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


Suns @ Mavericks
240.5 pont felett
7.50
Bet365

Booker orulten jol jatszik, a Spurs ellen egy dupla hijan felszazig jutott, 10+ alkalommal dobott 30 pont felett, emellett 10 feletti ponttermes varhato a Bridges-Crowder-Paul triotol.

A tuloldalon Doncic a szupersztar, o is frissen, a Raptors ellen szerezte meg karrierje tizedik 40+ pontjat, mely 41 pont az idei evben a legjobbja.

Remek formaban van mindket csapat, erdekes lesz latni, hogy a top vedekezes milyen hatekony az elit szintu tamadasokkal szemben. A vesztes felet is 120 pont fole varom.

ATP - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény - 1/16 döntő
21.01.2022 04:00
Opelka R. - Shapovalov D.
Tipp: 39,5 játék felett
Odds: 1.52
Unibet

Soccer » Netherlands » Eerste Divisie
Jong AZ - Venlo
Today, 21 Jan 2022, 20:00
Tipp: Over11.5 Corners
2.85
Unibet

2022.01.21.  21.00
Labdarúgás - FRANCIA - Ligue 1
LYON - ST. ETIENNE
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 4,20
Iroda: Unibet

Oostende - Antwerp
Labdarúgás Belgium Jupiler League
2022.01.21. 20:45

Tipp: 1. félidő over 2,5
Odds: 6.25
Iroda: unibet

Hatalmas bajba került az Oostende. Volt egy kiváló kis edzője, bizonyos Alexander Bressin, aki a Leipzig istállóból érkezett, látszott is a keze nyoma, mert rohadt erős támadó focit tolt a csapattal. Olyan igazi Red Bullos stílust, letámadást, gyors mozgást, stb. A védekezéssel nemigen törődtek. Nos, Bressint január 19-én elvitte a Genoa Sevcsenko helyére. Sehol nem olvastam az új edzőről, tehát szerintem tök nagy káosz lehet, mert ennek nem volt előzménye. Az Antwerp a másik sokmozgásos csapat a ligában, csinálhatnak egy gólzáporos évnyitányt. Szerintem lecsöpöghet a három gól már az első játékrészben.


2022.01.21. 14:00
Izraeli Leumit Liga
Hapoel Akko - Hapoel Umm al-Fahm
Tipp: x
Odds: 3,10
Bet365

Espanyol-Betis
LaLiga 21:00
Tipp: Edgar kaput eltaláló lövései 0,5 felett @ 7.50 (bet365)

Edgar a Betis egyik belső védője, stabil srác, mostanában nem lehet kihagyni a kezdőből. Magas, remek ütemérzéke van, jól fejel, rengeteg légi párharcot nyer, és ez elöl is kamatozhat. Gólja még nincs, de szerintem előbb-utóbb az is megjön, azért Fekir, Canales oda tudja rajzolni a bogyót a fejére. Én azt mondom, ilyen szorzón megéri behúzni, hogy egy lövése (ami inkább fejes) kaput talál.

Lyon-Saint Etienne
Lesz kiállítás? Igen
4.4
Tippmix

Jobb az odds jóval, mint a bet365-ön. Ez Franciaországban egy igazi presztízsmeccs, ugyanis a két város 50 km-re található egymástól. Bírót nem néztem erre a meccsre, de azt tudom, hogy itt paprikás lesz a hangulat. Sok lap lesz, és a meccs utolsó harmadában villanhat a piros is.

Sportág, időpont:labdarúgás, 2022.01.21. 15:00
Esemény: Grasshoppers  - Winterthur
Tipp: gólszám 5.5 felett
Odds: 6.40
Iroda: Unibet

A szöcskék feljutottak az élvonalba , a Winterthur pedig maradt a másodosztályban. Most  barátságos meccsen lazíthatnak. A Winter már játszott egy szép 5:5 -ös döntetlent a St Gallennel. A szöcskék 5:2 -re kaptak ki a Young Boystól. Ma egymás ellen repkedhetnek a gólok.

Sziasztok!

Labdarúgás >> Hollandia >> Eerste Divisie
Jong FC Utrecht - FC Dordrecht

21 Január 2022 20:00

Gólok száma: 2,5 felett

odds: 1.56
Unibet

Sziasztok!

Időpont: 2022.01.21. (21:00)
Esemény: Foci Spanyolország LaLiga (Espanyol - Betis)
Tipp: Alternatív szögletek (13 felett)
Odds: 6.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Espanyol jelenleg tizenegyedik helyen áll és most hazai pályán javíthat eredményén helyezésén hiszen amennyiben nyeri a mérkőzést akkor közelit az élmezőnyhöz. Betis harmadik helyen áll a bajnokságban és győzelemével jelentősen megerősítené Bajnokok ligája indulást jelentő helyezését. Nagy küzdelem lesz a mérkőzés megnyerése érdekében és lehet bármi az eredmény de szögletek is lehetnek szép számmal mint korábbi egymással játszott mérkőzésükön is.

Labdarúgás, Németország, Bundesliga, 2022. 01.21., 20:30

Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez és döntetlen


Odds: 5,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Két, jó formában lévő együttes találkozik ma este, ahol ugyan a hazaiak a favoritok, mégis látok esélyt arra, hogy a Bielefeld pontokat raboljon. Legalábbis a csapat közelmúltbéli eredményei kifejezetten imponálóak: nem csupán veretlenek 4 mérkőzés óta, de ez idő alatt nem kevesebb mint 8 gólig jutottak. Nem túl nehéz kiszámolni, hogy ez 2 gólos átlag, márpedig ritkán vernek meg olyan csapatot, amelyik két találatot is szerez a meccsen...

Ugyanakkor a Frankfurt eredményei sem rosszak, bár a múlt heti Augsburg elleni döntetlen talán egy picit csalódást keltő. Én, mindezek fényében, ma egy gólokban gazdag döntetlent várok, legyen a tippem, mondjuk, 2-2.

2022. 01. 21. 20:45
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Verona - Bologna

Tipp:    4,5 gól felett
Odds:    5.40
Iroda:   Unibet

Idézetet írta: csatarid Dátum január 20, 2022, 22:05:03ATP - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény - 1/16 döntő
21.01.2022 04:00
Opelka R. - Shapovalov D.
Tipp: 39,5 játék felett
Odds: 1.52
Unibet

Nyertes