NewDayNewHope_

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#90 július 17, 2019, 15:08:15, BaXee
Nézegettem az átigazolási híreket piacokat, meg a kínai vándorlásokat, egyik oldalon belefutottam Bale és a Jiangsu Suning pletykába. Át szoktam futni az oddsokat is, még ha nincs is hír vmelyik játékosról, odds azért mutatja, hogy épp mi áll közelebb a valósághoz, még ha nem is hozták nyilvánosságra, bár most nem is ez a lényeg. Szóval Bale. Zidane nem igazán számol vele, a theguardian oldalon olvastam a Tottenham esetleges vételét, de ott is nevetségesnek találták, hogy kb 600ezret keres fontban hetente és kb a felét tudnák Londonban neki adni, akkor már a hüyle is maradna. Viszont. A kínaiak nevetséges összegeket bírnak elkölteni, emlékszem 2 éve Tevez valami 700-800ezret kapott kb a semmiért. Oscar, Hulk, Lavezzi is kb 300-400 körül keres, a frissen érkező Arnautovic, El Shaarawy is hasonlót kaphat. Anyagi része tehát nem lehetetlen és plusz egy hely kiadó a Jiangsu-nál az idegenlégiósokat tekintve. Szabályok szerint 4 idegenlégiós lehet, jelen pillanatban Alex Teixeira, Eder és Gabriel Paletta, szóval van egy kiadó hely.
Unibeten nem kínálják a kínaiakat, de betferin megtaláltam és csak ezután láttam, hogy Skybet-en Any Chinese Super League club @1.67, akkor már egy patront megér ilyen oddson.
Az átigazolási ablak kínában e hónap végén zár.


Gareth Bale to sign for before 9th August 2019
Any Chinese Club
@11.0
betfair