Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de lenne egy olyan problémám, hogy a Május 2019 versenyben második helyezést értem el, de a teljes ranglistát ha megnyitom, akkor olyan, mintha helyezést sem értem volna el.
Illetve az ATP Masters Madrid (május 5-12) versenyt pedig megnyertem és még azóta sem kaptam meg a nyereményem.

Segítségeteket előre is köszönöm

Sziasztok!

A nap tippje játék szabályzatának ezen sorárának pontos értelmezésére  lennék kíváncsi:

15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! ).

Tehát, ha valaki tippelt előttem mondjuk Juventus-Milán meccsre, méghozzá döntetlenre, Akkor én már a Juventus-Milán gólszámára sem tippelhetek?

Köszönöm!

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 04, 2019, 22:51:59
Sziasztok!

A nap tippje játék szabályzatának ezen sorárának pontos értelmezésére  lennék kíváncsi:

15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! ).

Tehát, ha valaki tippelt előttem mondjuk Juventus-Milán meccsre, méghozzá döntetlenre, Akkor én már a Juventus-Milán gólszámára sem tippelhetek?

Köszönöm!

Szerintem ezt úgy értik, hogy pl. Tippmixen van olyan fogadás, hogy Portugália-Svájc meccsen gólok száma 1,5 alatt 3,00 odds (fölötte=1,30), de egy másik lehetőség, hogy gólok száma 0-1 (szintén 3,00 odds), de itt a többi lehetőség a 2-3 gól, a 4-5 gól illetve 6+ gól. Egyszerű példa, de van még több ilyen dolog, ami ugyanazt jelenti fogadás szempontjából.
(azaz ha én tippelek az első verzióra, te a másodikra már nem tippelhetsz ugyanígy)

Idézetet írta: turanszki Dátum június 04, 2019, 19:56:24
Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de lenne egy olyan problémám, hogy a Május 2019 versenyben második helyezést értem el, de a teljes ranglistát ha megnyitom, akkor olyan, mintha helyezést sem értem volna el.
Illetve az ATP Masters Madrid (május 5-12) versenyt pedig megnyertem és még azóta sem kaptam meg a nyereményem.

Segítségeteket előre is köszönöm

Szia,

Jó helyre írsz. Mindkét tippversenyből ki lettél zárva mivel több felhasználóval szerepeltél, ezért nem kaptad meg a nyereményt.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 04, 2019, 22:51:59
Sziasztok!

A nap tippje játék szabályzatának ezen sorárának pontos értelmezésére  lennék kíváncsi:

15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! ).

Tehát, ha valaki tippelt előttem mondjuk Juventus-Milán meccsre, méghozzá döntetlenre, Akkor én már a Juventus-Milán gólszámára sem tippelhetek?

Köszönöm!

Példádból kiindulva, ha valaki tippelt döntetlenre az illető mérkőzésen, akkor nem lehet olyan fogadási típust használni mely ugyanazt a kimenetelt jelenti (jelen esetben a döntetlent), viszont lehet egyebeket tippelni ugyanarra a mérkőzésre vonatkozóan: pl. gólok száma, hazai győzelem, vendég győzelem stb.

Női foci-vb 2019 Tippverseny

Tippelj a 2019-es női labdarúgó világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között és értékes pénznyereményben részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Copa América 2019 Tippverseny

Tippelj a 2019-es Copa América mérkőzéseire, gyűjts a pontokat, s zárd a legjobbak között a versenyt. A legsikeresebb játékosok pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 30 000 Forint
2.hely: 20 000 Forint
3.hely: 15 000 Forint
4.hely: 10 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Régi vágyam volt hogy egy Venezuela-Peru meccsre fogadjak valamelyik tippjáték keretében,de valamiért nem fogadja el a tippemet.Pedig tuti iksz lesz a meccs!Miért nem tudok rá fogadni?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 15, 2019, 14:37:21
Régi vágyam volt hogy egy Venezuela-Peru meccsre fogadjak valamelyik tippjáték keretében,de valamiért nem fogadja el a tippemet.Pedig tuti iksz lesz a meccs!Miért nem tudok rá fogadni?

Úgy látom csak összejött.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 17, 2019, 16:06:28
Úgy látom csak összejött.  :ok:
Az az érdekes hogy amikor későbbiekben is próbálkoztam akkor is mindig azt kaptam válaszul hogy egyik tippjátékban sem lehet a meccsre fogadni és nem is tudtam befejezni a fogadást.Aztán másnap láttam hogy mégis ott van a fogadásaim között.Arra gondoltam hogy közületek volt valaki olyan jó szándékkal hogy beírta a fogadásaim közé,mert valahogy látta a próbálkozásaim.Ezek szerint nem.Akkor viszont nem értem.Na mindegy.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 17, 2019, 16:56:28
Az az érdekes hogy amikor későbbiekben is próbálkoztam akkor is mindig azt kaptam válaszul hogy egyik tippjátékban sem lehet a meccsre fogadni és nem is tudtam befejezni a fogadást.Aztán másnap láttam hogy mégis ott van a fogadásaim között.Arra gondoltam hogy közületek volt valaki olyan jó szándékkal hogy beírta a fogadásaim közé,mert valahogy látta a próbálkozásaim.Ezek szerint nem.Akkor viszont nem értem.Na mindegy.

Kézileg mi nem tudunk semmit sem hozzáadni.

Afrikai Nemzetek Kupája 2019 Tippverseny

Tippelj a 2019-es afrikai nemzetek kupájának mérkőzéseire, gyűjtsd a pontokat, s zárd a versenyt a legjobbak között. A legsikeresebb játékosok pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Hello!
Be tudnátok tenni a két női kosártippemet az EB játékba?
Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 25, 2019, 20:13:07
Hello!
Be tudnátok tenni a két női kosártippemet az EB játékba?
Köszi!

Bekerült minden.  :ok:

Női kosárlabda Európa-bajnokság 2019 Tippverseny

Tippelj a női kosárlabda Európa-bajnokság mérkőzéseire. A legjobb tippelő pénznyereményben részesül.

Nyeremények

1.hely: 10 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.