TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: chrnoyanade Dátum augusztus 30, 2013, 18:47:42
A tippmixpron a meccs kezdese elott 1 percel is lehet fogadni, vagy olyan mint a sima tippmix?

Itt nem zárják 15 perccel előtte, kezdésig lehet fogadni.


ojaj nagy marketing :D
esélyed lesz eljutni télleg, ha nyersz egy pár millát, de ez igaz az összesre akkor :D

Hétfőn 7:50 kor kértem kifizetést Visa-ra. 10:50 kor (a szokásos időpontban) engedélyezték a kifizetést,utaltak. 41 perc múlva már költhettem a pénzt !

:great:

az egyetlen jó dolog bennük  :laugh:

Ez a bónusz arról szól, hogy a hónapban fogadtál-e 5.000 Ft-ért, ha igen bekerülsz a sorsolásba...
ha 10 e -ért fogadtál a hónapban akkor 2x kerülsz be a kalapba. 2-nél többször nem lehet.

A nyeremények:
100 db 10.000 értékű feltöltés
300 db  5.000 értékű feltöltés
600 db  2.500 értékű feltöltés

Havi Fődíj: Audi A3 Sportback 1.2 TFSI

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum szeptember 04, 2013, 01:17:11
Ez a bónusz arról szól, hogy a hónapban fogadtál-e 5.000 Ft-ért, ha igen bekerülsz a sorsolásba...
ha 10 e -ért fogadtál a hónapban akkor 2x kerülsz be a kalapba. 2-nél többször nem lehet.

A nyeremények:
100 db 10.000 értékű feltöltés
300 db  5.000 értékű feltöltés
600 db  2.500 értékű feltöltés

Havi Fődíj: Audi A3 Sportback 1.2 TFSI

Ezért még ki kell menni Németországba, s le kell pengetni vagy 20 ezret... :ok:

Nekem kimondottan tetszik ez a promó! Enyém lesz a kocsi ;D

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum szeptember 04, 2013, 01:12:09
Hétfőn 7:50 kor kértem kifizetést Visa-ra. 10:50 kor (a szokásos időpontban) engedélyezték a kifizetést,utaltak. 41 perc múlva már költhettem a pénzt !

:great:

az egyetlen jó dolog bennük  :laugh:

Én tegnap este kértem ki, még nem kaptam meg. Szóval gondolom csak visa kártyára ennyire gyorsak.. Sima átutalás jóval tovább tart.

Ez a tippmixpro reklám nagyon nyomorék.Úgy adják elő mintha lenne élő fogadás pedig nincs.Enyhén szólva is átverés a játékosokkal szemben. :noway:

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 20, 2013, 10:18:02
Ez a tippmixpro reklám nagyon nyomorék.Úgy adják elő mintha lenne élő fogadás pedig nincs.Enyhén szólva is átverés a játékosokkal szemben. :noway:
Indoklásuk szerint, csak a Magyarországon televízióban közvetített meccsekre érhető el egyelőre élő fogadás.
Az mindenképp átverés, hogy 0 egenleggel 1000 Ft-os tétet lehet tenni.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum szeptember 20, 2013, 14:30:55
Indoklásuk szerint, csak a Magyarországon televízióban közvetített meccsekre érhető el egyelőre élő fogadás.
Az mindenképp átverés, hogy 0 egenleggel 1000 Ft-os tétet lehet tenni.
Elég gyenge indok részükről ugyanis:
Jelenleg nincs élőben fogadható esemény. :noway:
DUNA Televízió
15:30 ZTE-Nyíregyháza labdarúgó-mérkőzés

Mindenképp jelezni kell a fogyasztóvédőknél, hogy népámítás történik. :icon_smile:

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum szeptember 20, 2013, 14:30:55
Az mindenképp átverés, hogy 0 egenleggel 1000 Ft-os tétet lehet tenni.

Freebet token magyar módra.  ;)

Élő röplabdánál létezik hogy ennyire kis tétet fogadjon el? (Focinál nem láttam még ilyet, ott a max téttel enged fogadni)


Tegnap fogadtam élőbe tippmixpron. Real Madrid - Getafe 10. perc   0-1 állásnál   2.05-öt adott arra hogy félidőben a Real fog vezetni és  1.60 arra hogy a Real innen megnyeri a meccset. Gyorsan tettem is 5K-t a félidei vezetésre, be is jött. Más irodánál is ilyen magas volt erre az odds ?  mert nekem kicsit irreálisan magasnak tűnt .