Cipolla bosszúja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Miért következett be az egyenleg nullázása?

A stratégia halálra volt ítélve ez csak idők kérdése volt
3 (13%)
A stratégia jó de ilyen találati aránnyal csak ez volt várható
0 (0%)
A stratégia jó de nagyobb önkontroll kellett volna a tippek megválasztásánál
16 (69.6%)
A stratégia eleje jó, de amikor már 5-6 vesztes tipp van valamit kéne módosítani rajta
4 (17.4%)

Összes szavazó: 23

#375 január 13, 2013, 23:31:19, Cipolla
Most tettem egy szelót, de dupla téttel. Ennek az oka, hogy ebben kb ugyanannyira bízok, mint a sífutásban sőt... Plusz még egyet aminél ezt a kérdést tettem fel magamnak: MIKOR HA NEM MOST???

144. csapás/1
Megfogadva 15. perc 0-0-nál:
Arsenal v Man City                                         Döntetlen vagy Man City                         1,12        0-2    :ok:
(Dupla esély)

Malaga v Barcelona                                          Malaga +2.0                                          1,325        1-3   
(További ázsiai hendikep)

Tét: 4000
Csapás eredménye: +500    :great:
Csapás megtörtént!



145. csapás/1
Malaga v Barcelona                                         Malaga vagy döntetlen                              3,00        1-3    :noway:
(Dupla esély)

Tét: 2000

#376 január 13, 2013, 21:01:14, Cipolla
Rengeteg fogadásom függőben, de indítok még egy csapást. A Knicks 3 meccse zsinórban kikap most már csak megszakad (és ezzel ennyit is az NBA szakértelmemről :)) valamint a Bayern meccsen nem lesz 5 gól. A Bayern B játszik bár szebb oddsot is el tudtam volna képzelni érte... (Bwinen 1,57) Mostmár elkezdek figyelni az auszi openre is este sok csapást tervezek indítani úgyhogy ott fogok szimatolni majd egy keveset. Illetve amit mondtam elkezdek majd játékosokat elemezni és ezt az AUS open alatt akarom elkezdeni már amennyi időm lesz a vizsgák mellett.

146. csapás/1
NO Hornets @ NY Knicks                                 NY Knicks                         1,30        87-100    :ok:
(Mérkőzés győztese)
Unterhaching v Bayern München                       Alatt: 4.5                          1,44        0-2    :ok:
(Mérkőzés gólok - további piacok)

Tét: 2000
Csapás eredménye: +1764    :great:
Csapás megtörtént!

#377 január 13, 2013, 23:31:52, Cipolla
A németek csúnyán megszivattak Tunézia ellen... Most viszont vissza a focihoz! A Fener győzelmében már meccs előtt is erősen kételkedtem, pláne a meccs képe alapján, míg a Sporting sem hiszem, hogy két góllal tudna itt ma nyerni.

142. csapás/5
Megfogadva 22. perc 0-0-nál:
1461 Trabzon v Fenerbahce                               (Jelenlegi állás 0-0) 1461 Trabzon +1.0                  1,425        0-2    :noway:
(Ázsia hendikep - további piacok)
Megfogadva félidő 0-1-nél:
Olhanense v Sporting                                         (Jelenlegi állás 0-1) Olhanense +0.5                       1,60        0-2    :noway:
(Ázsia hendikep - további piacok)

Tét: 5120

#378 január 13, 2013, 23:32:49, Cipolla
A Sporting 2-vel nyert úgyhogy kezd gond lenni a 142. csapásban. Most kell javítani és akkor nem lesz gond! Két foci nem mondom, hogy tuti de a Benfica végre megtörheti a Porto egyeduralmát és a Marseillenek kötelező a győzelem főleg a kezdőjét látva!

142. csapás/6
Sochaux v Marseille                                       Marseille                                        1,30        3-1    :noway:
(Nincs fogadás döntetlenre)

Benfica v FC Porto                                        Benfica vagy döntetlen                   1,38        2-2    :ok:
(Dupla esély)

Tét: 8190

#379 január 14, 2013, 14:22:43, Cipolla
Nos a helyzet nem túl rózsás. Besült a Marseille tipp is elég komolytalan, hogy emberelőnyben fél óra alatt nem tudtak legalább 1-et lőni, na de nem is idegesítem magam rajta. A Malaga a végén legalább pushra mentette a főszelót, a barcát meg most már valaki igazán megverhetné v pontot rabolhatna tőle... A folytatásban tenisz és laudrup over tippje. Kicsit utánanéztem én is hát elvileg simán jó lehet, reméljük így is lesz!

142. csapás/7
Julien Benneteau v Grigor Dimitrov                               felett 3.5                     1,44        3-0    :noway:
(Szettek száma - 2 esélyes)

Tobias Kamke v Flavio Cipolla                                      Tobias Kamke               1,28         3-0    :ok:
(Mérkőzés győztese)
Ana Ivanovic v Melinda Czink                                       Ana Ivanovic                 1,071        2-0    :ok:
(Mérkőzés győztese)

Tét: 13107


145. csapás/2
Perlis v Sime Darby                                                       fölött 2.5                     1,42        0-2    :noway:
(Összesített gólok)

Xavier Malisse v Pablo Andujar                                   Xavier Malisse                  1,16        3-0    :ok:
(Mérkőzés győztese)
Olga Puchkova v Maria Sarapova                                   alatt 2.5                       1,10        0-2    :ok:
(Szettek száma - 2 esélyes)
   
Tét: 3200

#380 január 14, 2013, 14:25:02, Cipolla
Ezen a teniszen se hittem volna, hogy Dimitrov nem lesz képes egy szettet se nyerni... Most már nagy baj most nem lehet hibázni!

142. csapás/8

Megfogadva 4:6-nál:
Mikhail Youzhny v Matthew Ebden                               2. szett - Mikhail Youzhny                       1,28        4-1    :ok:
(Jelenlegi szett - első 4 játékig)

Perlis v Sime Darby                                                    fölött 2.5                                               1,44       0-2    :noway:
(Összesített gólok)

Tét: 20971

#381 január 14, 2013, 21:10:18, Cipolla
Buzi malájok nem bírtak még egyet lőni... Elég bunda gyanús nekem... Meccs előtt már 1,61-ért lehetett fogadni az overt és eddig az egész fordulóban nem volt egy over sem! Egy ilyen bajnokságban ahol tavaly ennek a két csapatnak a mutatója 20/2 és 17/5 volt... Most egy érdekesebb fogadással próbálom visszahozni az elbukott fogadásom egy részét. Ausztrália ellen nem hiszem, hogy 25-tel fogunk nyerni nézve, hogy holnap horvát meccs amire nem árt rápihenni, főleg, hogy miénk az esti meccs. Ha elmegy még nem tudom mi lesz akkor majd gondolkodok hogyan tovább, de valamiért most érzem, hogy le fog jönni :D

142. csapás/9
Spanyolország v Egyiptom                                      Spanyolország -6.5                      1,32        29-24    :noway:
(Hendikep)
Ausztrália v Magyarország                                   Magyarország 21-25 góllal nyer          3,80   
(Szerzett előny)
és
Spanyolország v Egyiptom                                     Spanyolország -6.5                        1,32        29-24    :noway:
(Hendikep)
Ausztrália v Magyarország                                   Magyarország 17-20 ponttal nyer        4,75
(Szerzett előny)

Tét: 10000 és 10000

#382 január 14, 2013, 21:11:04, Cipolla
Az egyik szálon már csak az eredményre várok, de van még egy elvarratlan szál úgyhogy ott próbálkozok most.

145. csapás/3
Megfogadva 1. harmad végén 1-0-nál:
Új-Zéland - U20 v Mexico U20                                Mexico U20 +1.5                       1,47        1-0    :ok:
(Alternatív nyereményszorzók)

Megfogadva 65. perc 1-1-nél:
Karlsruhe v VFR Aalen                                          Döntetlen vagy VFR Aalen             1,30         3-1    :noway:
(Dupla esély)

Tét: 5120

#383 január 15, 2013, 11:27:05, Cipolla
Könnyen lehet, hogy az utolsó felvonás jön... Kiábrándultam ezeket az eredményeket látva! Lehet, hogy ennyi volt a dal...

142. csapás/10
Sloane Stephens v Simona Halep                               Sloane Stephens                      1,22        2-0    :ok:
(Mérkőzés győztese)
Gael Monfils v Alexandr Dolgopolov                             felett 3.5                                 1,44        3-1    :ok:
(Szettek száma - 2 esélyes)
Bernard Tomic v Leonardo Mayer                                Bernard Tomic                          1,062       3-0    :ok:
(Mérkőzés győztese)

Ausztrália v Magyarország                                             Ausztrália +25.5                       1,48        13-43    :noway:
(Hendikep (2 esélyes) - további piacok)

Tét: 30000

VÉGE A DALNAK... Ennyi volt a 142. csapást nem tudtam véghez vinni. Hogy ennek mi az oka az jó kérdés de igazából én sem tudom. November 8-án kezdtem bő két hónap sikersztori után így végeztem. Azért azt tegyük hozzá, hogy még így is pluszba jöttem ki 40-et leszedtem már, de láthatjuk mennyit buktam el most két nap alatt... Gyakorlatilag 3000 Ft ajándékpénzről indultam (hűségbónuszt akkor kaptam és 0 volt a számlámon) és ide jutottam el bő két hónap alatt. Voltak hullámvölgyek, de mindig ki tudtam mászni belőle egészen eddig. Nem tudom, hogy ez a stratégia halálra volt-e már ítélve az elejétől, csak eddig mindig megúsztam.

Kiírok egy szavazást az egészről, hogy mi a véleményetek róla, illetve itt a topicban is nyugodtan ha van írjátok le az észrevételeiteket. Ez lehet nyugodtan negatív (sőt!), de tényleg jöhet ide most bármi ami eszetekbe jut látva ezt a csődöt. Jöhet ide a rossz tétemelés méret rossz bank, rossz tippek stb...

És hogy hogyan tovább? Ez az amit még én sem tudok...

A tegnapi napod katasztrófa volt! :noway: De fel a fejjel, látszott, hogy jó úton jársz, menni fog ez hidd el :ok:

Nem vagyok martingale ellenes, sőt néha én is szoktam játszani, de ha nagyon reális vagyunk, akkor annak mindig bukta a vége. Ha valaki évek óta valamilyen martingale jellegű szisztémával játszik és folyamatosan profitál belőle az előtt le a kalappal.
De ha már mégis ez a stratégia, akkor szerintem kicsit jobban meg kellett volna választani a mérkőzéseket, amikor beindult egy rossz sorozat. Néha nem éreztem, hogy mondjuk egy sorozat 6-os vagy 7-es tippje annyival erősebb lenne, mint az 1-es vagy a 2-es.
A bank méretét nem vezetted, így azt nem tudhatom, hogy helyesen emeltél-e kezdőtétet; ezt is vizsgáld felül.
Összességében nekem nagyon tetszett a 'műved'; újrahangolás után mindenképpen megér még egy próbát.

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 15, 2013, 11:34:37
VÉGE A DALNAK... Ennyi volt a 142. csapást nem tudtam véghez vinni. Hogy ennek mi az oka az jó kérdés de igazából én sem tudom. November 8-án kezdtem bő két hónap sikersztori után így végeztem. Azért azt tegyük hozzá, hogy még így is pluszba jöttem ki 40-et leszedtem már, de láthatjuk mennyit buktam el most két nap alatt... Gyakorlatilag 3000 Ft ajándékpénzről indultam (hűségbónuszt akkor kaptam és 0 volt a számlámon) és ide jutottam el bő két hónap alatt. Voltak hullámvölgyek, de mindig ki tudtam mászni belőle egészen eddig. Nem tudom, hogy ez a stratégia halálra volt-e már ítélve az elejétől, csak eddig mindig megúsztam.

Kiírok egy szavazást az egészről, hogy mi a véleményetek róla, illetve itt a topicban is nyugodtan ha van írjátok le az észrevételeiteket. Ez lehet nyugodtan negatív (sőt!), de tényleg jöhet ide most bármi ami eszetekbe jut látva ezt a csődöt. Jöhet ide a rossz tétemelés méret rossz bank, rossz tippek stb...

És hogy hogyan tovább? Ez az amit még én sem tudok...
Írtad, hogy negatív dolgokat is írjunk le:
Szerintem ez a játékmód halálos. Így szerintem nem lehet hosszútávon nyerőben lenni, hogy mindig keresel egy tippet 10 percen belül, ahogy egy szelvényed lezárul. És mindegy, hogy milyen meccs vagy sportág, ami akkor éppen megy, arra keresel egy tippet gyorsan, hogy induljon az újabb csapás. A tétemelés, a startégia nem rossz, de ezt így folyamatosan löketni nem lehet. A kevesebb ebben az esetben több lenne szerintem.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum január 15, 2013, 11:35:34
A tegnapi napod katasztrófa volt! :noway: De fel a fejjel, látszott, hogy jó úton jársz, menni fog ez hidd el :ok:
Hát én is remélem :) Köszönöm a biztatást most el kel ez is!

Idézetet írta: Latzka Dátum január 15, 2013, 12:01:30
De ha már mégis ez a stratégia, akkor szerintem kicsit jobban meg kellett volna választani a mérkőzéseket, amikor beindult egy rossz sorozat. Néha nem éreztem, hogy mondjuk egy sorozat 6-os vagy 7-es tippje annyival erősebb lenne, mint az 1-es vagy a 2-es.
A bank méretét nem vezetted, így azt nem tudhatom, hogy helyesen emeltél-e kezdőtétet; ezt is vizsgáld felül.
Összességében nekem nagyon tetszett a 'műved'; újrahangolás után mindenképpen megér még egy próbát.
Így van nem volt különbség a későbbi tippeknél! Ezen most töröm a fejem mi alapján fogom meghatározni! Van egy elképzelésem de még nem fix. A tétről meg úgy 7-8 tippre van elegendő pénzem ha végig 1,6-tal emelek! Tehát durván a bank 2%-a

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 15, 2013, 12:56:29
Írtad, hogy negatív dolgokat is írjunk le:
Szerintem ez a játékmód halálos. Így szerintem nem lehet hosszútávon nyerőben lenni, hogy mindig keresel egy tippet 10 percen belül, ahogy egy szelvényed lezárul. És mindegy, hogy milyen meccs vagy sportág, ami akkor éppen megy, arra keresel egy tippet gyorsan, hogy induljon az újabb csapás.
Van benne igazság! De az esetek 80%-ban mindig utánanéztem az egyes meccseknek (igen még akkor is ha egyből tettem szinte). A fő problémát így visszanézve azt mondom, hogy ha kinéztem egy oddsot mondjuk 1,35-ért akkor sokszor olyat tettem mellé amit tényleg odds alapján vagy muszájból. Ezen mindenképp változtatni kell, hogy ki kell nézni egy tutit (akár még el sem kezdődött meccsel) és úgy kombinálni őket. 

Butaság lenne ha abbahagynád! Mindenképp folytatni kell, látszik, hogy az irányvonal, és a tétemelések is működnek.

A hibát pedig szerintem te is tudod! A kevesebb néha több!


Ne add fel, és hajrá!  :beerchug: