Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Zemlja nálad undorítóbb kibaszott köcsög nem él több a Földön. Ezek után minimum megérdemelnéd, hogy örök életre lebénulj... :noway: :noway:

Menj már a picsába Thiago Monteiro, te retardált. Hogy lehet 6-2ről 6-8ra elbukni egy tie breaket te lúzer fasz??  :fakk:

Már csak az első félidő over 1.5 kellett volna, de te nem tudsz egy kibaszott büntetőt belőni, te rohad buzi tarajos geci. Inkább kilövöd az űrbe. Rohadj meg, te nyomorult szarházi. :fakk:

Nem szeretem a Húsvétot!

oakland-féle tipp. Kár, hogy az első félidőben nem rúgták meg az ötödiket.  :bash:

Már kezdtem örülni hogy ez meg van erre ez a hülye Reggiana 1 negyed alatt majd nem kétszer annyi pontot szerzett mint a többi negyed alatt összesen.
>:( >:(

Ez a méreg nem a cián
Ha ezt én teszem nem lett volna miről ide kommentelni

Idézetet írta: hezo Dátum április 24, 2017, 20:13:04
Már kezdtem örülni hogy ez meg van erre ez a hülye Reggiana 1 negyed alatt majd nem kétszer annyi pontot szerzett mint a többi negyed alatt összesen.
>:( >:(

Idézetet írta: priest Dátum április 24, 2017, 20:51:36
Ez a méreg nem a cián
Ha ezt én teszem nem lett volna miről ide kommentelni


Hát igen én is majd nem földhöz vágtam a telefont.
Cash outolni akartam a 3 negyed után de pont lezárták a cash outot.

Dzumhur a patkány kurva anyádat!!!!

#69 május 01, 2017, 15:15:15, dynand
Stakhovsky, hogy vagy képes az első szettes 6-1 után kikapni a 40 éves Tommy Haastól?
A döntő szettben 1, azaz egyetlen egy pontot hozott le fogadóként, most a végén 14 pont zsinórban Haasnak... Ez annyira szánalmas, hogy felidegesíteni sincs kedvem magam rajta  ;D

Ezt az idióta faszt, és pont Senna halálának évfordulóján.

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2017, 15:36:55
Ezt az idióta faszt, és pont Senna halálának évfordulóján.

Ezeket az újságírókat honnan szerzik? Fogyatékgyárból?

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2017, 15:36:55
Ezt az idióta faszt, és pont Senna halálának évfordulóján.
Még azóta is kint virít az oldalon.  :noway:

Mbappe! Legyél rühes! Vagy 8 játékomat b@sztad el a góloddal.  :noway: