Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Még úgyis meg lehetett volna @RedMunchen, hogy ezt felezed és az utolsót telibevágod. Bár utólag ez csak okoskodás. Engem ugyebár kizártak, de a haveréval nyomom, mert neki nincs ehhez türelme. Most leszek négynél, ha nem vernek gyorsan hármat a Köln meccsen. Hét jóig én abszolút kilőttem célként a felezést, utána viszont elgondolkodnék, de biztos nem az összes továbbira. Max 2!

Csak nem rég óta játszom, de eddig kétszer jutottam el max téttel a 6. kérdésig, utána felezve fix 15 euro jön. Persze lehet másképp is játszani, én örülök az ingyen szotyipénznek is...😆

Mi a neve ennek a játéknak és hol találom meg Betfairen?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum március 08, 2022, 16:07:30Mi a neve ennek a játéknak és hol találom meg Betfairen?
Beat the drop a játék neve, a sportfogadás oldalon találod

Sziasztok tudnátok nekem segiteni 3-4 napja probalok visa kartyara kiutalni pénzt betfairrol állandoan vissza dobja az oldalra az összeget az ügyfélszolgálat azt mindja hogy valami a visa direct engedelyézesnél akadtak el kapok majd infot emailbe de egyenlőre nem kaptam semmit és továbbra se tudok kiutalni pénz

Idézetet írta: Ricsii98 Dátum március 10, 2022, 13:27:48Sziasztok tudnátok nekem segiteni 3-4 napja probalok visa kartyara kiutalni pénzt betfairrol állandoan vissza dobja az oldalra az összeget az ügyfélszolgálat azt mindja hogy valami a visa direct engedelyézesnél akadtak el kapok majd infot emailbe de egyenlőre nem kaptam semmit és továbbra se tudok kiutalni pénz

Szia,

Ugyanarra a kártyára kéred a kifizetést amivel befizettél?

#3336 március 10, 2022, 14:38:21, Ricsii98
Igen! Minden hitelesités is sikeres volt egyébként utaltam már ki rola pénzt csak mist valamiért napok ota ezt csinalja..
Esetlef van kifizetési limit??

Idézetet írta: Ricsii98 Dátum március 10, 2022, 13:42:37Igen! Minden hitelesités is sikeres volt egyébként utaltam már ki rola pénzt csak mist valamiért napok ota ezt csinalja..
Esetlef van kifizetési limit??

Be tudnád másolni, hogy konkrétan mit is írtak?

Addig itt találsz némi segítséget:
https://support.betfair.com/app/home/

Annyit irnak hogy a penzugyi csapatnal van valami hiba visa direct engedellyel vizsgaljak az ugyet ...

#3339 március 12, 2022, 23:24:16, curpy82
Eljutottam megint hatig a beat the drop-ban. Hajnalra kell az Orlando NBA meccs, de egyszerűen nem tudok választani a holnapi meccsekből egyet sem. Levante, Spezia, Union Berlin, Peterborough, Granada. Egyiket sem érzem. Várjak az esti meccsekre, vagy válasszak ki mégis egyet?(Remélem az NBA jön és akkor 7 jó tipp, 400 ezres teli pot).

Most már kezd tényleg élesedni a helyzet.

135!!! pontos első félidő után, nem voltak képesek összehozni 99 pontot a második félidőben, így befejeződött a szériám. Na, mindegy. Újrakezdés következik.

Most jutottam a 7. kérdésig max, 1000-es pottal. Innen -bár nagy a kísértés- de azt hiszem felezek és jön a fix 15 euro...

Idézetet írta: tonijani Dátum március 13, 2022, 09:46:59Most jutottam a 7. kérdésig max, 1000-es pottal. Innen -bár nagy a kísértés- de azt hiszem felezek és jön a fix 15 euro...

A nyereményt ugyebár nem kell megmagyarázni és gratula hozzá, de lenne 2 kérdésem:
1. Hol, ha nem máshol akarnál kockáztatni, mint egy ingyenes játék?
2. A megnyert 15 euroval mit csinálsz? Leveszed?

Én másképp gondolom. Ha már tuti hogy felezéssel nyerek kb. 5500 ft-ot, akkor miért tegyek fel ennyi pénzt egy az iroda által kiválasztott, igencsak kétesélyes meccsre, akkor inkább végigfelezem és utána rakom fel egy általam kiválasztott mérkőzésre. Ezzel talán mindkét kérdésre sikerült válaszolnom. 🙂

Sziasztok!
Betfair ügyfélszolgálatot hol lehet elérni?
Sehol nem találom!
volt egy sikeres trade,amit ezek ügyesen elfelejtettek elszámolni!
Ha csecs van azt persze sosem felejtik el!
Köszönöm!