Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

oakland23 és 2 vendég van a témában

Idézetet írta: havenofear Dátum június 14, 2024, 11:30:45

A végére még odaírhatta volna, hogy cserélve.
Ez a vegas oldalán volt?  ;D

Idézetet írta: havenofear Dátum június 14, 2024, 11:30:45A végére még odaírhatta volna, hogy cserélve.

hát bmeg..  :D
same in english.

Ti be tudtok lépni az oldalra?

Sziasztok!

Nem tudom, hogy felemerült már a kérdés, de egy háztartásból többen is regisztrálhatnak és élhetnek a kezdő bónusszal? (Ha én mondjuk tavaly regisztráltam és idén a feleségem is regisztrálna, ő megkaphatja a bónuszt?) Én nem láttam erre vonatkozó kizárást. (Ugyanez a kérdés a Tippmixpro-nál is érdekelne.)
Előre is köszi, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.

Vegason Román-Szlovák pontos eredmény 0-0-ra 3.75 odds van, utolsó gól szerzője: egyik sem opcióra 6.33. Mi a különbség? Az én olvasatomban ez teljesen megegyezik.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Rwilla Dátum június 26, 2024, 10:34:42Vegason Román-Szlovák pontos eredmény 0-0-ra 3.75 odds van, utolsó gól szerzője: egyik sem opcióra 6.33. Mi a különbség? Az én olvasatomban ez teljesen megegyezik.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Szerintem sincs különbség, tippmixpron pl ugyanennek és a 0:0-nak egyforma az oddsa, úgyhogy én tettem is rá egy kicsit. Köszi  :ok:

Akkor remélem nem érvénytelenítik a surebetet  ;D

Idézetet írta: Rwilla Dátum június 26, 2024, 11:05:25Akkor remélem nem érvénytelenítik a surebetet  ;D

Mondjuk surebet szinten már lehet, hogy inkább rákérdeznék chaten, én csak aprót tettem rá  ;D

Idézetet írta: Rwilla Dátum június 26, 2024, 11:05:25Akkor remélem nem érvénytelenítik a surebetet  ;D

Ezen a piacon van élő cashout?!

Lehet, hogy surebet helyett, ahol plusz pénzt kockáztatunk, inkább a trédelés a jobb megoldás...

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 26, 2024, 11:12:38Mondjuk surebet szinten már lehet, hogy inkább rákérdeznék chaten, én csak aprót tettem rá  ;D

Ha rákérdezel, azzal a törlés esélyét erősíted...   ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 26, 2024, 11:19:28Ezen a piacon van élő cashout?!

Lehet, hogy surebet helyett, ahol plusz pénzt kockáztatunk, inkább a trédelés a jobb megoldás...

Nem tudom, cashout van, de hogy élőben is azt majd meglátjuk..

"utolsó gól szerzője: egyik sem opcióra 6.33. Mi a különbség?"

a bíró rúgja be a gólt
:)

Már levitték 4.25 re. A cashoutot is engedné.