Módszerek a blokkolás megkerülésére

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Idézetet írta: jukoli Dátum június 07, 2024, 14:27:09Értem, köszi. Nézegettem őket, de a legtöbb esetben pénz visszafizetést emlegettek. Van esetleg olyan, ahol a próbaidőszakért nem kell fizetni? Szerinted melyik a legjobb VPN egyébként?
A legjobb VPN a saját bérelt virtuális gépre telepített, fix ip címmel. Minden más szubjektiv és nagyban függ attól, hogy mire és miért kell. Anonimizálásra TOR, sima titkosításra Warp.

Sziasztok!

Ha most be akarok lépni Betfair oldalra már nem enged WARP-al sem. Az a baja hogy magyar IP címem van. Erre jó megoldás, hogy ne tiltsanak?

Szerintem a Betfair kivonulása a magyar piacról, a magyar játékosok tiltását jelenti egyben. IP-címtől függetlenül.

Idézetet írta: csucsu85 Dátum június 08, 2024, 11:17:00Sziasztok!

Ha most be akarok lépni Betfair oldalra már nem enged WARP-al sem. Az a baja hogy magyar IP címem van. Erre jó megoldás, hogy ne tiltsanak?

Persze hogy nem tudsz, mert nem csak az IP a lényeg. Magyar lakcímed van megadva így nem játszhatsz náluk. Ha szerzel egy olyan lakcímet ahol jelen vannak, akkor az ország ipjéről be fogsz tudni lépni.
Ha játszani akarsz, kell nekik írni, hogy egy másik országban laksz, megkérik hogy igazold és kinyitják a számlád. Onnantól annak az országnak az ipjet kell használnod, mert ha eltér az ips lokáció és a lakcím akkor nem fognak engedni játszani(hosszútávon biztos nem), mert a lakóhely (ország) keretei közé szorulsz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 08, 2024, 14:43:23Persze hogy nem tudsz, mert nem csak az IP a lényeg. Magyar lakcímed van megadva így nem játszhatsz náluk. Ha szerzel egy olyan lakcímet ahol jelen vannak, akkor az ország ipjéről be fogsz tudni lépni.
Ha játszani akarsz, kell nekik írni, hogy egy másik országban laksz, megkérik hogy igazold és kinyitják a számlád. Onnantól annak az országnak az ipjet kell használnod, mert ha eltér az ips lokáció és a lakcím akkor nem fognak engedni játszani(hosszútávon biztos nem), mert a lakóhely (ország) keretei közé szorulsz.

Információnk szerint nem nyitják meg a számlát, hanem újra kell regisztrálni.

Idézetet írta: Admin Dátum június 08, 2024, 14:54:37Információnk szerint nem nyitják meg a számlát, hanem újra kell regisztrálni.

Ezt nem tudtam, ha jól tudom, beten pl kinyitják. De ezek szerint ez oldalanként eltérhet.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 08, 2024, 15:36:53Ezt nem tudtam, ha jól tudom, beten pl kinyitják. De ezek szerint ez oldalanként eltérhet.

https://support.betfair.com/hu/app/answers/detail/a_id/10343/?mi_u=49270842&mi_ign=1716379350118&utm_campaign=22052024_BCSALCONM_HU_MA_CLOSURE_CSA_ML&utm_medium=em&utm_source=adobe_campaign

Már nem ebben az országban lakom, akkor fogom tudni használni az oldalt?

Ha nem helyes a lakhelyedként nyilvántartott ország, új számlát kell regisztrálnod, amelyen az új címed és az új ország szerepel, ahol laksz. A küldött e-mailben szereplő országban lakó ügyfelek számláit 2024. május 29-én automatikusan bezárjuk.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 07, 2024, 15:23:55A legjobb VPN a saját bérelt virtuális gépre telepített, fix ip címmel. Minden más szubjektiv és nagyban függ attól, hogy mire és miért kell. Anonimizálásra TOR, sima titkosításra Warp.

Arra kéne, hogy amíg itthon vagyok addig tudjak játszani. Ezért egy ingyenes próba verzió is szóba jöhet, ha van ilyen.

Idézetet írta: jukoli Dátum június 09, 2024, 16:02:55Arra kéne, hogy amíg itthon vagyok addig tudjak játszani. Ezért egy ingyenes próba verzió is szóba jöhet, ha van ilyen.
Nem ajánlom mert az ingyenesek es a fizeosok is osztott ip cimeket adnak.

Hasznalj mobilt es mobil hotspotot ha van külföldi sim kártyád, az ottani ip cimet ad külföldön is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2024, 16:32:40Nem ajánlom mert az ingyenesek es a fizeosok is osztott ip cimeket adnak.

Hasznalj mobilt es mobil hotspotot ha van külföldi sim kártyád, az ottani ip cimet ad külföldön is.

Sajnos nincs. Ha lenne, nem gondolkoznék másban.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2024, 16:32:40Nem ajánlom mert az ingyenesek es a fizeosok is osztott ip cimeket adnak.

Két hétig itthon leszek, máltai SIM cardom van, 50 gb-os limittel EU-ra. Bet Angel szoftverrel (horse racing) milyen adatforgalommal lehet számolni? 25-30 órát kéne lefednie összesen, plusz amikor mászkálok (whatsapp stb). A házban maradok az itthoni neten, kivéve ugye az orgot és betfairt.

Idézetet írta: Alk Dátum július 05, 2024, 11:06:33Két hétig itthon leszek, máltai SIM cardom van, 50 gb-os limittel EU-ra. Bet Angel szoftverrel (horse racing) milyen adatforgalommal lehet számolni? 25-30 órát kéne lefednie összesen, plusz amikor mászkálok (whatsapp stb). A házban maradok az itthoni neten, kivéve ugye az orgot és betfairt.
Nem hinném, hogy kinyírnád bet angellel vagy betfairrel az 50 gb-os limitet, hacsak nem streameled a meccseket is.