ATP Genf, Lyon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP tornák: Genf, Lyon

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Zverevet ki nem allhattam amikor berobbant Hamburgban, jatszotta az agyat, meg ragta a fukszot. De nagyon szimpatikus, jo arc lett. Ferrert is ahogy megtapsoltatta, most ahogy atment Jarryhez, a nyilatkozatai. Csak csorinak egy GS-en is osszejohetne mar valami, mert ebbe fog belerokkani. Gyanitom (megint) nem most, egy vegigszenvedett torna utan.

Nem sok jót jósolok neki Párizsban, én maximum 3 fordulót gondolok. Eléggé megijed, ha odakerül, hogy előnyben van vagy be kell fejezni a meccset. Általában 200-220kmh körül szervál Zverev, meccslabdánál az első! szerváját 140 körül tette át az elsőt ???, azt hiszem ez elég sokmindent elárul. Sok gond van a fejében, ettől függetlenül szép győzelem!

Idézetet írta: BaXee Dátum május 25, 2019, 21:54:01
Nem sok jót jósolok neki Párizsban, én maximum 3 fordulót gondolok. Eléggé megijed, ha odakerül, hogy előnyben van vagy be kell fejezni a meccset. Általában 200-220kmh körül szervál Zverev, meccslabdánál az első! szerváját 140 körül tette át az elsőt ???, azt hiszem ez elég sokmindent elárul. Sok gond van a fejében, ettől függetlenül szép győzelem!

Igen, rogton utana meg utott egy kettoshibat is  ;D
Sztem mar Millman elkeni a szajat, ott egy 4-5 szett siman benne van.