Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Anderson benyelte a Covidot! Mostanában egyszer írok darts-tippajánlót előzetes helyett, erre így alakul.. ???

Eleg unalmas este volt ez, de hat nem lehet mindig 6:5-os meccseket sem hozni...

WDF vb-n este jo meccs lehet a Raman - Veenstra. Raman jelenleg is pro tour kartyas a pdc-nel, mig Veenstranak is volt mar kartyaja, na meg az elmult korben Barney BDO vb-s rekordjat adta at a multnak egy 104+ atlaggal.

És tényleg zseniális meccs volt, Veenstra még a 9 nyilasra is dobott és a drótra tette a nyilat, hogy a 10. nyilával simán befejezze. Parádés volt, megérdemelné, hogy megnyerje az egészet. Az elődöntős ellenfele Ramanhoz képest szerintem piskóta, de nyilván sosem lehet leírni senkit..

Zárkózhatnak a sereghajtók

Csütörtökön este tizedik fordulójához érkezik a darts Premier League idei sorozata! Olvasd tovább


Wade győzelme tényleg jó lehet, a többi meccset én kihagyom..

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum április 13, 2022, 16:56:42Zárkózhatnak a sereghajtók

Csütörtökön este tizedik fordulójához érkezik a darts Premier League idei sorozata! Olvasd tovább



A hétre valamilyen formában a következőkre gondoltam:
MvG, Price, Anderson, Clayton. Várom az elemzéseket ;)

Idézetet írta: NFCKR Dátum április 26, 2022, 03:11:34A hétre valamilyen formában a következőkre gondoltam:
MvG, Price, Anderson, Clayton. Várom az elemzéseket ;)

Reszemrol Gerwen, Cullen, Smith, Clayton.

Mai European Tour delutanra egy kis izgalom...

Volt valaki most ezen a pesti eseményen? Nem láttam belőle semmit, de ahogy olvastam, hangulat ismét 0 lett az első pár perc után... ;D

A most hetvegi European Tour fordulo minden meccset adja az arena4 eloben, erdemes bekapcsolni, ha valaki raer :ok:

Mai ütős tippsorom:

Barta Zsolti ugy magyaraz a jatekosok hibairol, mint amikor Simek Peti elemzi a BL meccseket... ::)

Idézetet írta: peshark Dátum május 21, 2022, 15:41:39Barta Zsolti ugy magyaraz a jatekosok hibairol, mint amikor Simek Peti elemzi a BL meccseket... ::)

Melle meg beraknak egy olyan embert, aki szerint azert forog a toll, mert ki van lazulva a szár... nem baj, hogy mindegyik nyilnal, minden dobasnal igy van a svednek, biztos nem veszi eszre, hogy visszacsavarja... ::)  ;D kb mintha beultetnenek valakit biciklit kozvetiteni es nem tudna mi az a fura tarcsafek :D